هنگامی که آن همه پایین می افتد: اپرا وینفری طول می کشد جست و خیز کردن در حالی که صحبت کردن در مورد ‘تعادل’ در ‘چشم انداز’ تور


اپرا وینفری نمی شکستن و سقوط او اما شکست اینترنت زمانی که او سقوط کرد در طول Inglewood, جلوگیری از ملی 2020 Vision: زندگی خود را در تمرکز تور ارائه شده توسط WW (مراقب وزن Reimagined).
عکس: استیو جنینگز (گتی ایماژ)

آن را خوب چیست ؟

آن صحنه?

آن را فقط یک شهروند ارشد داشتن تاسف ارشد لحظه?

هر چه است یا نیستملکه از همه رسانه های جریان اصلی فقط در مورد شکسته اینترنت یک شبه.

تبلیغات

روز شنبه به عنوان اپرا وینفری شد ارائه یک سخنرانی در مورد پیدا کردن تعادل در زندگی است که اگر به عنوان نشانه او در زمان جست و خیز کردن.

طنز از آن همه است.

66 ساله میلیاردر رسانه مغول شروع به پریدن کرد تا به سرعت و به شوخی “اشتباه کفش” ادامه دارد در حالی که او مراقب وزن-حمایت گفتار.

تبلیغات

“سلامتی برای من یعنی همه چیز در تعادل و تعادل معنا نیست که همه چیز با هم برابر هستند یا در صلح در همه زمان ها” وینفری گفت: فقط چند ثانیه قبل از سقوط.

او پس از آن طول می کشد یک گام به جلو و به نظر می رسد به از دست دادن تعادل خود را در حالی که فرود با یک ضربه بر روی صحنه است.

تبلیغات

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز, یک مرحله دستیار با عجله برای کمک به بالا وینفری به عنوان “شوک در میان مخاطبان تبدیل به یک حمایت تشویق است.”

ظاهرا در نظر گرفتن احتیاط برای گرفتن یکی دیگر از سقوط نشان می دهد بحث های ملکه این گزارش در ادامه به صحبت می کنند در حالی که پابرهنه.

تبلیغات

بزرگ نشان می دهد در ادامه با جنیفر لوپز, ساخت یک مهمان ظاهر — صحبت کردن در مورد چگونه او نا امید شده بود که نامزد دریافت جایزه اسکار برای عملکرد خود را در رقص تلنگر زرنگسرگرمی هفتگی گزارش شده.

این مقام در اینگلوود کالیفرنیا این فروم در هشتم توقف نه تاریخ الهام بخش تور لقب “اپرا 2020 Vision: زندگی خود را بر تمرکز تور.”

تبلیغات

البته این همه گرفتار در دوربین – و تمسخر و memed در رسانه های اجتماعی یک شبه.

50 Cent – هیچ غریبه ای برای چرخش همکار وبلاگ به 11.4 میلیون پیروان – بلافاصله به توییتر گرفت به سرگرم کننده را از سقوط حتی captioning لس آنجلس تایمز videoclip با این تصور که مایکل جکسون شبح افتاد در مرجع وینفری تبادل نظر در برای کمک به ترویج ترک Neverland, HBO را داغدار Michael Jackson-محور مستند.

تبلیغات

 

یک ریمیکس تصویری از وینفری سقوط نیز ظاهر آنلاین کلیپ از Kobe Bryant, Snoop Dogg, 50 Cent و جکسون موزیک ویدیو از “متوقف نمی تا شما را به اندازه کافی دریافت کنید.”

تبلیغات

وینفری را مهمانان ویژه ای برای گردش شامل برای همیشه بانوی اول, میشل اوباما, Dwayne “The Rock” Johnson, Kate Hudson, لیدی گاگا و Tracee Ellis Ross, در میان دیگران.

تبلیغات

توقف نهایی برای Opراه را چشم انداز تور میله میله برای 7 مارس در دنور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>