خرید رپورتاژ

هنگامی که جهانی مغازه های محلی – شیوه زندگی

به روز شده: Feb 16, 2020, 09:07 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

کجا این شهر شرح مغازه برای لوازم? در اینجا پنج محله های محلی مغازه ها هستند که یک ضربه با diana gabaldon

Pic/Suresh Karkera

عکس/Suresh Karkera

پسر درب بعدی; Cuffe رژه
توصیه شده توسط: آنا کارولینا Braniecka معاون کنسول و رئیس امور مالی در وزارت امور خارجه جمهوری لهستان

Lallu Bhajiwalla تحسین از اوتار پرادش اما موقت خود را در فروشگاه چرخ های پارک شده در GD Somani جاده شده است یک مورد با Cuffe رژه را expat ساکنان برای بیش از 20 سال است. آنا کارولینا Braniecka معاون کنسول لهستان سران اینجا را انتخاب کنید تا میوه ها و سبزیجات در راه بازگشت به خانه از محل کار. “رژیم غذایی من در اینجا این است که عمدتا بر اساس میوه و سبزیجات و من برای تهیه سوپ از آنجا که کاملا مشترک ظرف بازگشت به خانه. من خرید به صورت محلی به جای در سوپر مارکت ها به حمایت از فروشندگان و اطمینان از آنچه که من تازه است.”

که در آن: Lallu Bhajiwala, فروشگاه شماره 1, نزدیک به دریا پروردگار ساختمان

روزانه مواد غذایی; Kurla
توصیه شده توسط: مارگاریتا خان کشاورز و بوم

این جایی است که هر عاشق بستنی بهشت. از نادر طعم Haagen Dasz و لندن لبنی و بستنی به Lindt میله های زندان و جریمه شکلات بلژیکی آنها سهام آن است. همراه با رامش و مسابقه چای از ژاپن و آنها نیز یک انتخاب خوب از قهوه و بیسکویت و محصولات فاقد گلوتن. “من معمولا سهام در شکلات و آدامس در اینجا می گوید:” روسیه کشاورز و بوم مارگاریتا خان.

که در آن: روزانه مواد غذایی, فروشگاه شماره 1, برتر رزیدنتی یک جناح Kohinoor شهر

در بالا; Juhu
توصیه شده توسط: Zachary Coffin, بازیگر

آنچه به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک لباس و فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی از خارج است که در واقع یک فروشگاه توقف برای همه چیز—از لباس و لوازم جانبی به شکلات و لوازم آرایشی. “اگر چه قیمت برای برخی از محصولات به نظر می رسد در سمت بالاتر را محصولات وارداتی هستند و همه واقعی است. من دسترسی به آیتم های نادر در زیر یک سقف می گوید:” بازیگر Zachary Coffin.

که در آن: فروشگاه شماره 2, Vishal آپارتمان Janki Kutir

Pic/Pradeep Dhivar
عکس/Pradeep Dhivar

یوسف سردخانه; Bandra غرب
توصیه شده توسط: کریس Schuhen آشپز

آن زمان در حالی که پس از زندگی در هند برای استرالیا آشپز کریس Schuhen به یاد بگیرند که قصاب مغازه ها نامیده می شدند انبار سرد. “من همه چیز من نیاز…از بوفالو استیک و لغو احکام صادره ی گوشت گوسفند به بیکن و گوشت گوسفند shanks. در حال حاضر ساخت های مورد علاقه من ظرف از بازگشت به خانه—گوشت بره—آسان است. برای انتخاب بزرگترین سبزیجات از جمله کلم بروکلی و مارچوبه و گیاهان مانند رزماری و ریحان و آویشن من سر به شیو در نزدیکی سانتا کروز ایستگاه. آن است که در آن شما پیدا کردن من قبل از من میزبانی یک حزب خانه. Pankaj فروشگاه شراب در ایران است که در آن من الکل صفحه اصلی تحویل در تماس” می افزاید: Schuhen.

که در آن: فروشگاه هیچ 15, Gasper محاصره ساختمان, St John Street, نزدیکی HDFC Bank

حداکثر بازار 2; میرا جاده
توصیه شده توسط: سوزان Bernert بازیگر

برای 10 سال, آلمانی بازیگر سوزان Bernert ساکن شده و بمبئی و آن را دوست دارد به دلایل بسیاری از جمله راحتی که فروشگاه های محلی ارائه می دهد. “بازگشت به خانه ما یک مقدار زیادی از سوپ از عدس و من خوشحالم که وجود دارد این است که دسترسی آسان dals اینجا. من تا پایان چیدن تقریبا همه چیز از جمله مربای به, ماکارونی, رشته فرنگی, عطر شامپو و لوسیون بدن از حداکثر بازار. شهری بازار در نزدیکی پارک جایی است که من تازه تولید کند. در حالی که من نمی نوشیدن الکل برای من مهمان من تماس ستاره شراب.”

که در آن: ب 101 طبقه همکف Ramdev جاده پارک روبروی UCO بانک Vagad نگر

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im