زمانی که شهردار سابق ‘توقف و Frisk” سفید Rap Battles رئیس جمهور ‘گرفتن ‘Em توسط گربه,’ شوق و شعف رخ


عکس: معاونت (گتی ایماژ)

دو رشد کرده, باسن بزرگسالان نژادپرستانه میلیاردرهای بدون گوچی کمربند بین آنهادر زمان به توییتر به شلیک ده ها تن (سی تماس آن joaning) یا سفید پیر مرد جنگ رپ که اساسا پرتاب punchlines بدون قافیه چرا که آنها هر دو نژادپرستانه و خرده AF.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام نژادپرستانه شهردار سابق نیویورک مایکل بلومبرگ—که سوگند او را نژادپرستانه اما به نظر می رسد که چندین کلیپ های ویدئویی از او spouting نژادپرستانه گه—یک “جمعی از مرده انرژی” که بلومبرگ پاسخ داد با تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن یک “کارناوال پارس دلقک.”

تبلیغات

و این مردمی است که در آن سیاست کاهش یافته است به یک پوره سیب زمینی مالیات بر ارزش افزوده از خجالت.

رئیس جمهور ساخته شده است آن را به یک عادت به شوخی در مورد بلومبرگ برای عدم توانایی خود را برای ایستادن در پول خود را در طول بحث و نام مستعار او “مینی مایک.” در روز پنج شنبه او در توئیتر خود نوشت:

تبلیغات

و این بود که شهردار سابق را گشت:

تبلیغات

NBC News, Los Angeles اشاره می کند که “در 30 دقیقه مغلوب ساختن پیشی جستن جیر متصلب تا بیش از 22,000 دوست دارد; بلومبرگ است خوب بود برای بیش از 4000 نفر در حدود 15 دقیقه است.”

دیگر از بودن نژادپرستانه بلومبرگ واقعا انجام می گه. او شده است در انتخابات در آیووا یا نیوهمپشایر اما او به اندازه کافی پول برای نگه داشتن نام خود را در بازی با صرف یک مقدار بی سابقه ای در تبلیغات به رقابت آمده سوپر جمعه ماه آینده.

تبلیغات

از ان بی سی نیوز:

یک کلمبیا کلمبیا در نظرسنجی دوشنبه منتشر شد تا به حال بلومبرگ ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن توسط 9 درصد در فرضی انتخابات match-up — بزرگترین سرب از شش دموکراتیک رقیب در مسابقه.

برخورد با رئیس جمهور می آید به عنوان بلومبرگ گرفتن انتقاد از دموکرات ها و دیگران در مسابقه مسائل در پی به تازگی مطرح نظرات در مورد “توقف-و-frisk” و redlining.

بلومبرگ به عذرخواهی خود را برای اداره پلیس بحث برانگیز پلیس عمل است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت هر چند او نه عذرخواهی کرد به طور خاص بیش 2015 سخنان که در آن او حمایت قرار دادن “بسیاری از پلیس های که در آن جرم و جنایت است که بدان معنی است که در اقلیت محله.”

تبلیغات

آنچه که ممکن است جالب ترین بخش از همه این است که تهمت و همدستان او تلاش کرده اند به رنگ بلومبرگ به عنوان یک نژادپرست برای بحث توقف و frisk سیاست که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل پشتیبانی می کند در طول زمان خود را.

در زیر فیلم واقعی از مغلوب ساختن پیشی جستن و بلومبرگ آخرین بار آنها را دیدم یکدیگر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im