هنگامی که مد می شود ویروسی

هنگامی که مد می شود ویروسی – شیوه زندگی

به روز شده: May 15, 2020, 12:19 IST | Shweta Shiware | بمبئی

پس از پایان بخشیدن به لوکس جهان از پاریس به میلان, آن را در حال حاضر طراحان هند که در حال تعمق منابع محلی خاک و خرده فروشی آنلاین به نگه داشتن رفتن در COVID-19

از all revved up, طراح, Gaurav Jai Gupta تضعیف شده به آنچه که او خواستار “حالت لرز”. در مارس 2, او به Instagram به می گویند که او آماده بود برای راه اندازی یک مجموعه جدید به نام, آسمان مال من است در آینده هند در هفته مد (IFW) در دهلی نو. در مارس 5, او نوشته شده این بار با یک بیانیه از طراحی مد شورای هند (FDCI) که مختصات دو رویداد سالانه در مورد آن تعویق با توجه به نگرانی های رو به رشد در اطراف coronavirus گسترش یافته است. این یک فرصت از دست رفته برای Jai Gupta, نه فقط برای باز کردن IFW برای اولین بار با یک نمایش انفرادی, بلکه بازگشت به آن از سه سال وقفه. “حرکت آهسته” او می گوید: در مورد صنعت مد در کشور است.

مجموعه ای است که می شده اند به نمایش در مارس 11 بررسی 28 تغییرات رنگ آبی. آن را سه سال پیش در سفر به پاریس که او در بازدید از مرکز پمپیدو و آمد در سراسر ایو کلاین کار خود اختراع آبی gouaches, سوراخ کردن بدن, یک بوم سفید. “اول فکر کردم به فلش در سراسر ذهن من بود Neel [پودر لباسشویی]. مانند بسیاری از دیگر کودکان هندی من سفید دختر مدرسه ای بود که هرگز به اندازه کافی واضح اگر مادر من تا به حال آن را آغشته به نیل,” او می گوید nostalgically. آشنا سایه لاجوردی او را در پیگیری از او نمی خواهید به افراط در هند تعریف از آبی است که به طور معمول نیلی. “پس از عقب و جلو من در نهایت قادر به کرک آبی من می خواستم در Mubarakpur, Uttar Pradesh. روستای شناخته شده است برای آن قابل بافنده و رنگرز جامعه است.”

Gaurav Jai Gupta
Gaurav Jai Gupta

Jai Gupta صبر کنید برای نمایش “هر زمان که اتفاق می افتد که” از آنجا که راه اندازی این مجموعه به صورت دیجیتالی خواهد بود زیانی به نشان می دهد او خواستار یک سرمایه گذاری عاطفی.

در ضمن در بمبئی Payal Singhal به نام سفر او به لندن. او به معنای حضور در یک نمایشگاه-تقدیر-فروش برنامه ریزی شده بین 6 مارس و 8 مارس از تازه ضرب بهار/رفت و آمد مکرر 2020 مجموعه به عنوان بخشی از Pernia را Pop-Up Studio در Mayfair. “مادر من انداخت یک جا [در زمانی که او شنیده ام در مورد سفر من به لندن],” او می گوید. با وجود آن که کسب و کار به طور معمول پس از مشتریان خرید از او ready-to-wear, مجموعه Singhal می گوید که لباس عروس-لباس فروشی در زمان ضربه به دلیل غیبت او. “دعوت گفت: ” بیا ملاقات طراح’ اما طراح نمی تواند وجود داشته باشد.” نمایشگاه های بین المللی در حال یک معامله بزرگ برای طراحان هند او اذعان می کند. “با توجه به فوریه یکی از مهم ماه در عروسی, خرید تقویم من از دست رفته را در جلسه عروس که به طور معمول کمک می کند تا با فروش. خرید در حال حاضر حرکت به فروشگاه آنلاین ما.”

Payal Singhal Payal Singhal می گوید لباس عروس لباس فروش نهفته بودند چرا که او نمی تواند از حضور در این نمایشگاه در لندن در ماه مارس است. او منابع کرپ ابریشم از چین است اما در حال حاضر به دنبال در هند برای گزینه های جایگزین

است که می گویند که Singhal است نه اضطراب. کرپ حریر برای رفت و آمد مکرر تمایل لوکس پوشاک وارداتی از چین است. “من با استفاده از بسیاری از کرپ حریر برای غرب پایان پوشاک. آن را در دسترس در هند,” او می گوید. هند تامین کنندگان از چین ساخته شده از پارچه هستند پیش بینی 30 درصد افزایش در قیمت ها. “نکته های هوشمند انجام دهید این است برای قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد خرید. فکر تولید یکی از راه های مقابله با بحران از این طبیعت است. من همچنین کاوش جایگزین هندی کرپ حریر گزینه” او سهام.

Troy Costa
Troy کاستاریکا

در Bandra, تروی کاستاریکا توطئه است گام بعدی خود. “من کارخانه ممکن است در Bandra اما بخش عمده ای از منابع برای لباس مردانه پارچه اتفاق می افتد در ایتالیا. من سهام به گذشته من هشت ماه اما من نمی دانم آنچه من می خواهم به انجام است.”

گزارش از این ویروس به هدف قرار دادن ایتالیا همزمان با پایان هفته مد میلان در فوریه 24, منجر به لغو چندین باند فرودگاه را نشان می دهد و حوادث. جورجیو آرمانی قلم timetabled باند نشان می دهد و فیلم برداری خود را با نام تجاری زنان پاییز/زمستان نشان می دهد در خالی تئاتر و ارسال ویدئو به نام تجاری وب سایت و رسانه های اجتماعی. در ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته تمدید مستند محدودیت از شمال به کل کشور در مارس 9, ممنوعیت تمام مجامع عمومی و فعالیت های دیگر از کار و شرایط اضطراری. “این است که ما تاریک ترین ساعت, اما ما آن را,” او گفت: La Repubblica.

کاستاریکا کار ریف در مردانگی. طراح مناسب برای نخست وزیر نارندرا, Amitabh Bachchan, Virat Kohli و Hrithik Roshan. پایدار زرق و برق, ایتالیایی, menswear چیزی است که طول می کشد کاستاریکا به ایتالیا. Como شناخته شده است و برای لوکس ابریشم و ناپل برای پشم و تشریفاتی پارچه. دومی نیز شهرت خوبی برخوردار است برای تولید کفش و چرم کفش است. “برای زنده ماندن در menswear بازار شما را مجبور به کار در ایتالیا. در واقع من نیز ثبت نام شرکت وجود دارد” کوستا تایید می کند.

A pair of made in Italy tasselled loafers by Troy Costa
یک جفت ساخته شده در ایتالیا tasselled کفش راحتی توسط Troy کاستاریکا

هر چند برش ميانگين لباس مخصوص مهمانی رسمی یا تشریفاتی ژاکت کاستاریکا شادی خود را زمان پروژه کروز Troy کاستاریکا—یک athleisure خط denims T-پیراهن و کت زنانه و کفش ورزشی. “من مشغول به کار در آن را برای هفت ماه گذشته و برنامه ریزی شده بود به معرفی این برچسب در پشت سر هم با راه اندازی فروشگاه جدید من در Bandra این ماه ژوئن است. من مطمئن هستم که این امکان پذیر خواهد بود. شاید آن است که در راه خدا از من گفتن برای طراحی لباس زنانه!,” او می خندد.

تاثیر این ویروس در سراسر جهان و هند است نه محدود به طراح مد. خرده فروشان مانند Azmina Rahimtoola از Atosa, Bandra چند طراح بوتیک انتظار می رود کاهش در فروش. “صاحبان فروشگاه بستگی دارد توانیر مشتریان که پرواز به بمبئی بین آوریل و اواسط ماه مه به مغازه برای لباس عروس. اما با محدودیت های مسافرتی, من نمی بینم که اتفاق می افتد. فروش ما به احتمال زیاد به تحت تاثیر 25 درصد,” او می گوید.

Eina Ahluwalia says that the China outbreak has not affected business since her label is made in India
Eina Ahluwalia می گوید که چین شیوع تحت تاثیر قرار نمی کسب و کار از برچسب های ساخته شده در هند

از این صنعت بسیاری از داستان های ما از شنیدن آن کلکته مبتنی بر Eina Ahluwalia است که ما را با غذا برای فکر. “واقعا نمی,” او می گوید: در مورد تاثیر شیوع این بیماری در چین در کسب و کار خود را. “ما ساخته شده در هند برچسب و خرده فروشی به طور انحصاری آنلاین نیست.”

او می گوید: در این بازدید که اقتصاد گرفته پس از demonitisation در سال 2016 نهفته است که مشتری تمایل به صرف بلکه به این دلیل او جواهرات و اشیای قیمتی است که ریشه در یادآوری شخصی “مردم همچنان به خرید آنها را در زمان های دشوار است”.

pic

Gaurav گوپتا: ما ممکن است یک تغییر در اقتصاد است. چین به مدت طولانی لذت می برد و موقعیت قوی بودن بازیکن جهانی است. ما منبع حریر ژرژت و ابریشم و پوشاک از چین اما به این دلیل که ما فقط نمی توانید پیدا کنید که کیفیت در هند. من امیدوارم که نتیجه مثبت از این است که صنایع محلی گام تا تولید خود را.

Nachiket Barve

Nachiket Barve: شاید این طبیعت راه گفتن ما به کم کردن سرعت. فرصت های جدید می توانید از ظهور این بحران با شروع با یک تغییر در منابع. ما نمی منبع پارچه های خام اما ما ما باغچه خانهها مانند قلاب زیپ چشم قفل دکمه ها و…. از چین است. اگر بحران ادامه یابد خواهیم دید که تاثیر در چند ماه. آن را وادار خواهد کرد که طراحان به مقیاس پایین و وفق دهند. شاید من شروع به ساخت ضد مناسب لغزش لباس!

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de