بهترین پشتی صندلی برای دفتر خانه صندلی ؟


اگر لب به لب خود را لطمه می زند و از نشستن کار در منزل تمام وقت نیمه آنجا که معدن ندارد, شما ممکن است نیاز به یک صندلی ارگونومیک پشتی. از آنچه که من شنیده ام (و خواندن)بسیاری از پاسخ ملزم به شامل برخی ترکیبی از قرمز و آبی است. یک نام تجاری است که شما ممکن است می گویند قافیه با nurple.

در حالی که بنفش آن شناخته شده است متین راحتی و قابلیت اطمینان من می خواهم برای دیدن طیف وسیعی از مقایسه و تاییدیه از خوانندگان ما. است وجود دارد یک جایگزین ارزان قیمت که فقط به عنوان خوب و یا هر دیگر پشتی صندلی تضعیف و از زیر خانه خود را قبل از اینکه شما در نهایت acquiesced و پوسته بزرگ زمان برای $71 بنفش سلطنتی هر کس به نظر می رسد به دانستن و عشق ؟

تبلیغات

شاید شما سازگار به بیشتر عملکرد گزینه های پیشرفته مانند کنجکاو Snailax ارتعاشی ماساژ کوسن. شاید ارزان تر حافظه فوم کوسن مانند ابدی راحتی راه رفتن است. من هیچ نشانههمه من می دانم این است که شریک زندگی من فقط خرید این یکی از بنفش و در حال حاضر FOMO واقعی است.

1) نامزدی خود باید حاوی نام خاص پشتی صندلیچرا شما فکر می کنم آن را به بهترین یک لینک که در آن می توان آن را خریداری کرد و یک تصویر.

2) رای های بازیگران شخص دیگری نامزدی.

3) لطفا تکراری نامزد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de