بهترین فاینال فانتزی بازی ؟


Illustration for article titled Whats the Best iFinal Fantasy/i Game?

هفته گذشته من از خوانندگان ما به سنج در کل “دوست من اریک نمی خواهند به خرید Final Fantasy VII Remake” برای موجودی را خرید کمیته ستون. سولفات در نظرات بیشتر بود به من. یک خواننده خاص به نام من برای به پایان رساندن یک بازی است که تا به حال به معنای واقعی کلمه آمده همان روز.

تبلیغات

که من پیدا کردم که خنده دار در بخشی به دلیل توجه به HowLongToBeat همتراز زمان 28 ساعت فقط برای رسیدن به اعتبارات است. بنابراین در حالی که من تا به حال مورد ضرب و شتم Final Fantasy VII در زمان ثبت و من شروع به فکر کردن در مورد تمام فاینال فانتزی بازی من هم هرگز تکمیل و یا هرگز شروع برای شروع با. یکی از آخرین من “به پایان رسید” شد Final Fantasy XV و حتی پس از آن من در انتظار نسخه PC به پخش آن, باز کردن بالون و قرار دادن تا بقیه DLC.

من بعد از ضرب و شتم Final Fantasy VII Remake, من فکر می کنم این ممکن است زمان برای بازگشت به این جذاب—اغلب شاخیبله—JRPG سری با یک چشم انداز جدید و تازه. پس از همه, من هیچ چیز اما time این روز و اگر یک چیز وجود دارد JRPGs خوب برای این ساعت های بی شماری به شما سخت کار کردن به جلو به خنثی کردن بعدی ،

اما از بسیاری از دنباله و دنباله را دنباله و دنباله را دنباله را دنباله (به دنبال در شما Lightning Returns: FFXIII) چه منطقی بعدی بازی در حق رای دادن برای یک تازه وارد یا دور veteran مثل خودم پس از رسیدن موقت پایان Final Fantasy VII Remake? اجازه دهید ما می دانیم در این هفته brooding تند و تیز خروس بزرگ, شمشیر نسخه از Co-Op.

1) نامزدی خود باید حاوی نام خاص فاینال فانتزی بازیچرا شما فکر می کنم آن را به بهترین یک لینک که در آن می توان آن را خریداری کرد و یک تصویر.

2) رای های بازیگران شخص دیگری نامزدی.

3) لطفا تکراری نامزد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de