بهترین سس فرو بردن?


اگر خود من دوست است که هر نشانه چاشنی در حال تفرقه موضوع است. در حالی که برخی استدلال می کنند که بسیار نیاز برای سس نشان دهنده یک شکست از غذا آن را در حال خدمت با, من می خواهم بگویم این قضیه صادق است. حتی خوشمزه ترین مواد غذایی در حال بهبود با حق پانسمان.

با سلام به شما مخالفم. و من نمی گویم هر سس خود را بالا ببرد اصلی دوره. اگر شما در حال کباب یک اره ماهی, استیک, به عنوان مثال, شما احتمالا نباید در آن بخیسانید و آن را با سس رنچ. در واقع شما باید هرگز خوردن سس رنچ. آن را بمکد! سس رنچ فقط سیراب به پایین پنیر آبی برای درخت ترسو که غلط ترس از قالب را انکار می کند و آنها را به یک زمان خوب است.

تبلیغات

شاید من جلوتر از خودم اینجا. که اتفاق می افتد زمانی که من به سس من صحبت کنید. به اندازه کافی در مورد من. خود را به من بگویید سس داغ طول می کشد. خود را طول می کشد در سس لزوما سس تند. هر سس شما می توانید شیب را nuggies در. بهترین سس فرو بردن به شما ؟

1) نامزدی خود باید حاوی نام یک نوع خاص و با نام تجاری سسچرا شما فکر می کنم این بهترین لینک که در آن می توان آن را خریداری کرد و یک تصویر.

2) رای های بازیگران شخص دیگری نامزدی.

3) لطفا تکراری نامزد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>