چه جدید و سیاه در Netflix بکشد ؟ این جنون مارس بنابراین خوش آمدید به فضا جم!


Space Jam (1996)

فضای جم (سال 1996)
تصویر: برادران وارنر تصاویر (YouTube )

همه تا آن زمان به شدت در حال حاضر از آنجا که ما رو یک ماه دیگر از Netflix بکشد قوی سیاه محتوای سرب برای خانواده!

برای طرفداران ورزش, مارس معنی جنون—همچنین به عنوان شناخته شده بسکتبال کالج. اگر شما در یک hoopin’, خلق و خوی, Michael Jordan را در تاخت و تاز به Looney Tunes جهان فضا جم در حال حاضر در Netflix بکشد. (اگر شما مانند من هستید و هنوز هم اشتباه گرفته که چرا عاقبت اتفاق می افتد, شما فقط می توانید هاپ به برخی از خوب ol’ نوستالژی.) اگر شما هنوز هم feenin’ برای برخی از فوتبال پست-سوپر باول همه آمریکایی: فصل 2 خواهد بود انداختن در 17 مارس است.

تبلیغات

هر چند ماه تاریخ سیاه است, بیش از سال است که معنا مارس خواهد بود هر کمتر سیاه و سفید و یا قوی است. ما رو سیاه و سفید کلاسیک مانند Harlem Nights و Mo’ پول انداختن در سومین ماه از سال است.

برای کسانی که می خواهند به دوباره چه بسیاری از فیلمنامه کارشناسان لقب را کامل فیلمنامه, رستگاری از شاوشنگ در حال حاضر در دسترس است. در 10 کلمه, Morgan Freeman قرمز محصور درد و نا امیدی از اینکه یک محصول بی رحمانه زندان مجتمع صنعتی به طور خاص در رابطه با سیاسی بیهوده شناخته شده به عنوان “توانبخشی” در آزادی مشروط جلسات: “شما حقیقت را بگویید, I don’t give a shit.”

The Shawshank Redemption (1994) / کلمبیا تصاویر (یوتیوب)

صحبت از فریمن, داستان خدا با مورگان فریمن: فصل 2 نیز در دسترس برای جریان.

همچنین علائم مارس ماه تاریخ زنان و برخی از زنان سیاه محتوا برای جشن مانند همیشه ساقدوش عروس (نوشته شده توسط Yvette Nicole Brown) که هم اکنون در دسترس است و خود ساخته: با الهام از زندگی خانم CJ Walkerبازیگران برنده اسکار اکتاویا اسپنسر و تنظیم می شود منتشر شده در مارس 20.

تبلیغات

انجمنها در ماه آینده خانواده!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>