چه چیزی آن را مانند به پناهگاه در محل به عنوان بخشی از مبارزه با کروناویروس? نگاه هیچ بیشتر از تلورید.

آن روز 1 کلرادو تنها پناهگاه در محل قیمومیت در سن میگوئل شهرستان و جیم بدفورد در نظر گرفتن سهام از تمام چیزهایی که او نیاز به گرفتن.

تلورید مقیم چشم مجموعه ای از جعبه های او هنوز هم نشده مرتب شده از آخرین حرکت — 2½ سال پیش. پس از آن وجود دارد تمام کتاب های او جمع آوری شده است که نیاز به فهرست.

“من هنوز هم داریم تمیز کردن بهار 2016 برای مراقبت از!” بدفورد گفت: با خنده.

جنوب غربی کلرادو, شهرستان شناخته شده برای آن تحسین پیست اسکی و مشهور بلوگراس, بلوز و جشنواره های فیلم — یک آزمون مورد دقیقترین دستور در جنبش به عنوان مقامات بهداشتی سعی کنید به سرعت گسترش رمان coronavirus. در حالی که مقامات دولتی وزن گزینه برای این جمعیت وسیع تر مقامات در San Miguel County می گویند این حرکت جسورانه همراه با خون کشیده آزمون برای همه 7,500 ساکنان لازم است به سرعت COVID-19 را گسترش.

“ما فکر می کنم سرمایه گذاری کوتاه مدت از ناراحتی که پناه در جای خود مطرح خواهد شد که منافع که به ما کمک بازگشت به برخی از راه های زندگی جدید در حالت عادی هر چه زودتر به جای بعد گفت:” سوزان لیلی, San Miguel County سخنگوی.

برای ساکنان مانند بدفورد جدید دستور به سادگی به معنی زمان بیشتری برای مقابله با طولانی فراموش شده پروژه های در حالی که هنوز قادر به لذت بردن از, انفرادی, افزایش و دوچرخه از طریق این منطقه منظره کوه.

“آن غول پیکر, شخصی, درد در باسن و جاوا اقتصادی درد در باسن” 75 ساله گفت. “حداقل از آنچه که من شده اند قادر به خواندن و درک شانس عالی هستند که این مشکل را حل کند.”

چشم انداز جدید روش تست

قضاوت تنها بر دولت COVID-19 نقشه, San Miguel County, به نظر می رسد در شکل بزرگ است. نه تنها مورد. نه یک نقطه.

اما مقامات بهداشت محلی متوجه است که داده ها عقب مانده است به عنوان مقامات دولتی شده اند مانع از ramping تا تست به آن ظرفیت لازم است با کمبود منابع. در روز سه شنبه 100 قبل از انتخاب و ساکنان در نظر گرفته شده بیشتر در معرض خطر مورد آزمایش قرار گرفتند در تلورید اما این نتایج نمی توان برگشت و تا روز دوشنبه.

سی و هشت دیگر تست های انجام شده — 13 منفی و 25 هنوز در انتظار.

“ما می دانیم که تعداد نه صفر” لیلی گفت. “اما ما نمی توانیم به یک راه واقعا ارزیابی آن است.”


وارد Mei Mei هو و لو ریس.

تلورید ساکنان موسسان ایالات پزشکی, Inc., و برای 30 سال کار کرده اند و واکسن های مختلف همه گیر در سراسر جهان است. این شرکت اعلام کرد جمعه این است که اهدای خون آزمایش به همه 7,500 سن میگوئل ساکنان شهرستان — رایگان — در چه شهرستان می گوید: این آزمون برای اولین بار از نوع خود در ایالات متحده برای رمان coronavirus.

مشابه آزمايش انجام شده در شهر Vo و میزان آلودگی کاهش 90% این شرکت گفت.

تست خواهد شد نورد از محله با محله شروع در تلورید شهرستان مقامات بهداشت گفت. آزمایش اولیه را در پی خواهد داشت تا 14 روز بعد از آن با یک دوم آزمون برای دیدن اگر این ویروس از بین می رود.

“هدف ما این است که برای نشان دادن آنچه که توده تست و استراتژیک انزوا هم می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش عفونت و برای ایجاد یک مدل است که می تواند صرفه جویی در زندگی در سراسر جهان” ریس و هو گفت: در انتشار اخبار.

اسکات تتبع دولت بهداشت عمومی حادثه فرمانده COVID-19 گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران گفت که مقامات بهداشتی با توجه به اینکه این آزمون می تواند گسترش در سطح ایالت.

“ما در حال حاضر در حال ارزیابی علم و کارآمدی در پشت این آزمون برای دیدن اگر آنها با بهداشت عمومی نیاز دارد,” او گفت:. “ما شده اند قادر به تعیین اگر آن است که یک مسیر دولت می تواند تعیین کند در این زمان است.”

پناه در محل — اما فعال ماندن

در San Miguel County, مقامات بهداشتی ساخته شده اطمینان حاصل کنید که تست شد یک طرف سکه است که تنها می تواند موثر توسط جفت شدن آن با محدودیت در جمعیت جنبش.

این پناهگاه در محل, منظور, موثر از طریق حداقل 3 آوریل را ممنوع کرده و تمام وقایع با بیش از 10 نفر و سفارشات تمام فعالیت های کسب و کار در شهرستان بس “به جز حداقل عملیات اساسی و خدمات ضروری است.”

عبارت “پناهگاه در محل” خود تداعی ترس در تصاویر مخفی شده در زیر یک میز یا نیروبخش برای برخی از نوع ضربه. اما مردم هنوز هم مجاز به طول می کشد پیاده روی با سگ خود را افزایش در کوه ها و اجرا به فروشگاه مواد غذایی که منابع کم, لیلی گفت.

“فقط این کارها را انجام نمی در گروه چهار مثل شما استفاده می شود به,” او گفت:. “انفرادی فعالیت تشویق می شوند. ما فقط نمی خواهید مردم معاشرت در اداره پست صحبت کردن در مورد چقدر بد همه چیز دو پا دور از هر یک از دیگر.”

بدفورد قصد دارد در مقابله با پروژه های خود را — از کتاب به جعبه — در حالی که حفظ تماس با اعضای خانواده از طریق FaceTime به عنوان طولانی به عنوان قرنطینه در اثر است.

در ضمن برادر و همکار تلورید ساکن بو بدفورد گفت که او خوشحال بود به یک خوک گینه جدید روش های تست و به طور کامل پشتیبانی از پناهگاه در محل ماموریت.

در حالی که تلورید دیدم 6 اینچ از برف پنج شنبه او قصد دارد در کوس کردن دوچرخه های برقی به عنوان به زودی به عنوان خورشید می گرداند.

“این همه به ما جدید” بو بدفورد گفت. “این بی سابقه بار.”

Join our Facebook گروه برای به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im