آنچه شما انجام شد زمانی که شما هفت ساله ؟ چون این بچه بود هزینه $600 در مواد غذایی و مراقبت های بسته برای مردم قرار داده Coronavirus همه گیر


Illustration for article titled What Were You Doing When You Were Seven? Because This Kid was Spending $600 on Food and Care Packages for People Put Out by Coronavirus Pandemic

عکس: Cavanaugh بل حسن “سرد و پیش بینی نیست.” گرفته شده توسط مادر خود Llacey Simmons

با داستان و ثابت به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به گسترش در سراسر رسانه ها آن را تبدیل به یک چیز نادر است که ما در سراسر آمده خبری نیست که تلخ و اضطراب آور.

وجود دارد, اما, مثبت و حتی داستان های الهام بخش متصل به بحران آمده است که هر از چند گاهی چنین به عنوان بازیکنان NBA حمایت بودجه برای کمک به خارج از عرصه کار کارکنان.

تبلیغات

در حال حاضر ما برخی از احساس-اخبار خوب از Gaithersburg, مریلند به عنوان 7 سال Cavanaugh بل مجموعه یک مثال از خود گذشتگی در پاسخ به بحران است.

با توجه به Fox 5بل—که دوباره در مورد شما نمی گرفتن آن است که همه از هفت سال—ذخیره کردن پول از دو تولد و دو کریسمس بالغ به 600 دلار برای خرید و بسته بندی 65 “COVID-19 Carepacks” و همچنین 31 وعده های غذایی از رستوران محلی Buca دی Beppo. او آن را بر خود به خرید این میان مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان داشتن نهاد shutdown جهت رستوران در روز دوشنبه.

بل که در سن که در آن بسیاری از ما تماشای کارتون و اجتناب از سبزیجات مانند آنها بود که Rona در آنها—قرار دادن این بسته مراقبتی با هم برای خدمت به شهروندان ارشد و برای کمک به کسب و کارهای محلی نهفته خاموش کردن.

“چه خبر از بچه ها! من در هدف. با تشکر از شما برای کمک های مالی خود را و نگاه در تمام مسائل ما گفت:” کودک که در سن و سال من بود و هنوز هم به دلیل خودداری از به اشتراک گذاشتن اسباب بازی های من در یک ویدیو را به هواداران خود.

تبلیغات

بل اضافه شده در یکی دیگر از ویدئو “فراموش نکنید که ما شهروندان ارشد. آنها نیاز به غذا خوردن بیش از حد.”

در اینجا است که یک پس زمینه کمی در کلاس اول-به گزارش از فاکس 5:

Cavanaugh آغاز یک سازمان غیر انتفاعی به نام “سرد و Dope” با ماموریت به “از بین بردن همه قلدری و خودکشی جوانان از طریق سیاسی و عمل اجتماعی خود تولد 18 نوامبر. 20, سال 2030.”

او یک نیکوکار و ضد قلدری فعال پس از در فقط 5 سال او مورد آزار واقع شدند به نقطه از داشتن افکار خودکشی. مادرش او را تشویق به مقابله با تجربه خود را با ایجاد یک حرکت برای گسترش مثبت و عشق است.

در یک مقدار کوتاه از زمان و در سن او در حال حاضر انجام شده بسیار است.

او به TEDX جوانان صحبت کردم شهر گیترزبرگ به اختصاص 21 فوریه به عنوان قلدری روز آگاهی به افتخار گابریل, ستاره فیلم سکسی, an 8-در ایالت اوهایو که اقدام به خودکشی به خاطر قلدری در سال 2017 خود را در شهرستان تعیین شده ماه اکتبر به عنوان پیشگیری از قلدری ماه و در ماه اکتبر او امیدوار است منجر به ضد قلدری تجمع در واشنگتن ،

تبلیغات

Cavanaugh بل فقط به تنهایی ساخته شده آن را بسیار دشوار است برای بزرگسالان به ادامه گفتن واژه “رشد! شما بازیگری مانند 7 ساله” در حالی که همچنین ارائه جدید مفهوم به سوال “چه کسی مطرح شده شما؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im