آنچه ما می دانیم در حال حاضر: تغييرات خود را coronavirus سوالات یک ماه پس از COVID-19 تایید شد در کلرادو

بسیاری اتفاق افتاده پس از شروع ماه مارس به حداقل می گویند.

وقتی دنور پست گذشته منتشر شده پاسخ به سوالات شما در مورد این کروناویروس جدید, در مارس 6, کلرادو, تا به حال هشت تایید موارد COVID-19 و هیچ مرگ و میر نسبت به آن است. به عنوان از آوریل 3 دولت تا به حال 4,173 مورد تأیید و 111 نفر در اثر عوارض ناشی از ویروس است.

علم تکامل یافته از آن پس بیش از حد از جمله درک ما را از اینکه چگونه این ویروس منتقل می شود. این بدان معنا نیست که بهداشت عمومی از دستورالعمل های داده شده در فوریه و مارس — یا تلاش ما برای آنها گزارش شد بر اساس حماقت و یا کینه توزی.

هنگامی که یک ویروس جدید پدیدار دانشمندان شروع به یادگیری در مورد آن را از خراش و گاهی اوقات خود را زود نتیجه گیری تبدیل به اشتباه به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود.

با که در ذهن در اینجا یک به روز رسانی خود را زودتر سوالات با آنچه ما می دانیم در حال حاضر و آنچه که هنوز هم یک راز است.

کسی که من می دانم تا به COVID-19. من در خطر است ؟

اولیه هدایت شد که شما در معرض خطر اگر شما صرف 10 دقیقه یا بیشتر در ظرف شش پا را از یک فرد آلوده. حالا که کمی کمتر روشن آنجا وجود دارد برخی از نشانه های این ویروس می تواند سفر بیشتر از ما در ابتدا بر این باور بودند. همان اصل اساسی دارای هر چند: نزدیک تر می شد و دیگر شما صرف در نزدیکی بالاتر خطر خود را. پس مردم می توانند با انتقال این ویروس قبل از توسعه علائم شما باید به عمل به عنوان اگر شما آن را برای محافظت از دیگران اگر کسی شما صرف زمان با آن است.

باید چه کار کنم اگر من می تواند این ویروس ؟

همانطور که از اوایل ماه مارس هدایت بود برای تماس با دکتر خود را اگر شما باید آزمایش می شود. پس از آن تست شده است تا حد زیادی محدود به مردم با علائم شدید به اندازه کافی است که آنها نیاز به بستری و مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان. اگر شما از علائم است که شما می توانید مدیریت بسیار وجود دارد برای شما را به انجام به جز منزوی کردن خود و استفاده از داروهای خانگی مثل نوشیدن مقدار زیادی از آب و مصرف استامینوفن برای درد و تب است. افراد دیگر در خانواده شما است که می تواند در معرض شده اند نیز باید محدود کردن تماس خود را با جهان خارج به عنوان آنجا که ممکن است.

اگر شما یک بیماری مزمن است که شما قرار می دهد در معرض خطر عوارض, شما ممکن است بخواهید برای چک کردن با دکتر خود را برای راه اندازی یک برنامه پایش بنابراین شما روشنی در مورد هنگامی که به دنبال مراقبت های پزشکی. اکثر مردم نباید بیرون رفتن برای مراقبت مگر اینکه آنها باید علائم است که نیاز به مراقبت های اورژانس مانند اشکال در تنفس.

چگونه نگران من باید باشد ؟

داده ها هنوز هم نشان می دهد حدود 80 درصد از موارد را می توان در صفحه اصلی. افراد مسن و کسانی که با شرایط مزمن هستند بیشتر در معرض خطر عوارض شديد اما این هیچ کیک راه رفتن حتی برای کسانی که جوان و سالم است. در کشورهای دیگر مردم در 30s خود را که تا به حال هیچ عوامل خطر شناخته شده اند و از COVID-19. بنابراین در حالی که شما نمی خواهید به دروغ بیدار مصرف با ترس همه نیاز به اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود و دیگران است.

چه هستند شانس ویروس می تواند بر روی سطوح در مکان های عمومی?

این ویروس قابل تشخیص بر روی سطوح سخت به مدت سه روز. چه کمتر روشن است که چه مدت آن باقی مانده است در غلظت های است که می تواند آلوده به کسی (یک ویروس ذرات به اندازه کافی به آن را انجام دهد). پس هیچ راهی برای دانستن اینکه چه مدت از آن شده است از یک فرد آلوده ممکن است لمس خاص هر سطح با این حال بهترین راه برای محافظت از خودتان است به اجتناب از دست زدن به صورت و دستهای خود را به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید پس از خارج ،

من باید یک ماسک?

هدایت در این است که هنوز هم در حال تحول است. عمومی سازمان بهداشت و درمان در ابتدا گفت: مردم بدون علائم است که یک ماسک نمی خواهد آنها را محافظت می کند اما آن را در حال حاضر روشن است که وجود دارد نگرانی در مورد حفظ منابع برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که بیشتر در معرض خطر از ویروس. در حال حاضر رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس خواسته است تمام Coloradans به پوشیدن پارچه های غیر پزشکی ماسک هنگام بیرون رفتن ، این استدلال برای آن است که افراد آلوده بدون علائم می شود کمتر احتمال دارد برای انتقال ویروس است. استدلال برابر شده بود که مردم fussing با یک ماسک ممکن است چهره خود را بیش از آنها به طور معمول خواهد بود و یا باید از امنیت کاذب و نادیده گرفتن دستور به ماندن در خانه.

آیا این مانند آنفلوآنزای فصلی?

هیچ. در حالی که کمتر از آمریکایی ها کشته شده اند و تا کنون از COVID-19 از مرگ در یک نمونه فصل آنفولانزا است که با این ویروس شده است, پخش كردن, اینجا برای چند ماه. با آنفلوآنزای فصلی ما واکسن و برخی از رشته های موجود و ایمنی برای کمک به نرم کردن ضربه و نه از کسانی که وجود دارد این ویروس جدید است. نرخ مرگ و میر برای COVID-19 نیست کاملا روشن چون ما نمی باید به اندازه کافی تست خوب تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از مردم در حال مدیریت علائم خود را در خانه و یا ممکن است نشان داده اند هیچ نشانه ای. آمار اولیه نشان می دهد آن را بالاتر از مرگ و میر آنفلوآنزای فصلی برای تمام گروه های سنی ،

در نهایت هر چند شواهد واقعی تفاوت نیست در آمار. آن را در نیویورک که در آن بدن در حال ذخیره شده در یخچال کامیون به دلیل morgues را پر کرده اند تا در اکوادور که در آن تابوت هستند که در سمت چپ پیاده رو به این دلیل که مقامات نمی تواند نگه دارید; و در اسپانیا که در آن غرق مراقبان رها ساکنان خانه سالمندان با مرده مشاوره ازدواج و مشاوره. در حالی که خاموش کردن بخش های بزرگی از اقتصاد را تولید کرده است درد شدید برای بسیاری از مردم آن را ریاکارانه ادعا می کنند که زندگی را به صورت عادی اگر ما کاسته است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de