چه جهنم است که شمارش معکوس مرموز در Donald Glover وب سایت مورد ؟


Illustration for article titled What the Hell Is That Mysterious Countdown on Donald Glovers Website About?

عکس: فریز هریسون (گتی تصویر)

من کاملا درک می کنم که آن را در حال حاضر en vogue حمد را به توده بر Donald Glover موسیقی عرضه می کنند اما هنگامی که پس از یک زمان وجود دارد که افرادی مثل خودم که شد آواز ستایش خود را و کوبیدن که درام فایده ای نداشت. (برو گوش دادن به 2010 “بله انجام دهید مانند” و من تشکر می کنم بعد.)

اما در حال حاضر که Glover پرتاب کرده است به نام خانواده—و همچنین به عنوان یک جایزه گرمی برنده جایزه هنرمند—زمانی که او می کند چیزهایی مانند انتشار یک پروژهمانند او در آخر هفته گذشته با Donald Glover ارائهتنها به حذف آن را در مدت کوتاهی پس از, مردم را متوجه خواهید شد.

تبلیغات

در حالی که کسانی از ما که از دست رفته—از جمله خود من—باید صرف روز پس از تاسف این فرصت را دوباره قبلامنتشر شده سوابق مانند “Algorythm” و “احساس می کند مانند تابستان” این کاملا امکان پذیر است که ما همه می تواند در درمان این آخر هفته. چرا که اگر شما بررسی کنید donaldgloverpresents.comتاپیک مرموز شمارش معکوس به پایان می رسد که در روز یکشنبه در نیمه شب.

تبلیغات

من نمی گویم این همان آلبوم او “درز” یک هفته پیش اما اگر آن را می تواند تعجب خوش آمدید. خارج از 2018 است “این است که امریکا” او در موسیقی خروجی از آنجا بوده است و کمیاب. و با #ThatRona ارائه هر یک از ما با هیچ چیز اما زمان بیکاری آن را در لحظه مناسب به ارائه سخاوتمندانه ارائه موسیقی های جدید.

تبلیغات

بیایید نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im