چه Coronavirus در حال انجام است تا مردم سیاه و سفید نیست یک توطئه است. آن را فقط امریکا.


Illustration for article titled What the Coronavirus Is Doing to Black People Aint a Conspiracy. Its Just America.

عکس: کمیل KRZACZYNSKI (گتی ایماژ)

سال پیش زمانی که اولین خبرها در مورد COVID-19 منتشر شد من پیچیده Facebook وضعیت از یکی از 4992 نزدیک ترین دوستان که متصل coronavirus به “موظف واکسن”—که به گفته آنها در واقع می تواند استادانه درست شده دولت اقدام به کاشت تراشه در آمریکا و پیگیری رفتار ما.

تبلیغات

اگر من می خواهم در زمان حال و روزی که من به آنها یادآوری کرد که آنها در حال حاضر می خواهم با توجه دقیق اطلاعات در مورد اعضای خانواده خود را, مکان, اشتغال, زندگی, شرایط, خرید, عادات, سیاسی, دیدگاه ها, سرگرمی, تنظیمات سلامت و ثروت با hi-res تصاویر برای زمینه (و تمبر زمان و محل درخواستهای در گفت تصاویر)—on Facebook. و اضافه شده است که آی فون خود را ردیابی و ضبط دستگاه. وجود دارد هیچ نقطه ای در یک توطئه برای سرقت اطلاعات از شما هنگامی که شما در حال حاضر داوطلب آن است. من هر چند, بنابراین من نگه داشته پیمایش.

توطئه نظریه پرداز یکی از آشنا ترین سیاه آمریکا آرکه تایپ. اگر شما در حال خواندن این و اتفاق می افتد به سیاه و سفید شما به احتمال زیاد می تواند لیست چند تن از دوستان و اعضای خانواده که واجد شرایط. البته ما نه تنها آنهایی که اتفاق می افتد به این باور در این نوع عمدی دولت دسیسه. فاکس نیوز این کشور بزرگترین کابل شبکه خبری عنوان میزان coronavirus را خطر برای ماه به دلیل اعتقاد به این که علم است به نحوی حزبی. مناسب ترین MAGA کلاه خواهد بود یک ورقه نازک قلعی snapback.

وجه تمایز سیاه آمریکا توطئه نظریه پرداز از آنها این است که باور خود را در مخفی دخالت معتبر بافت تاریخی به عنوان ما شده است منحصر به فرد قربانی و دولت ما. تاسکیگی آزمایش را اتفاق می افتد. COINTELPRO آیا اتفاق می افتد. Redlining آیا اتفاق می افتد. Gerrymandering است اتفاق می افتد. رای دهندگان سرکوب است اتفاق می افتد. بنابراین حتی اگر آنها اشتباه در مورد برخی از خاص توطئه-نفی حقایق آنها درست در مورد امریکا.

با این زمینه این باور است که نامتناسب تاثیر coronavirus داشتن در جوامع ما است در نتیجه هدف نزدیک…حس می کند. آن را درست می کند. آن را می خواند درست است. آن را برای تلفن های موبایل راست. آن را احساس می کند حق. اگر بلند پروازانه شما حتی می تواند شامل این باور است که ما مصون از این ویروس—که متاسفانه بسیار محبوب بود فقط شش هفته پیش بود نتیجه اطلاعات غلط کمپین برای ما سهل انگار.

تبلیغات

اما به عنوان ریشه آن را Branigin و ProPublica (و بسیاری از بسیاری از بسیاری دیگر از رسانه ها و روزنامه نگاران و دانشگاهیان و مردم در توییتر) اشاره کرد ما در حال مرگ هستند در نرخ های بالاتر نه به دلیل خاص coronavirus مربوط به توطئه اما به دلیل امریکا ساخته شده است ما منحصر به فرد در معرض آن است.

از Marketplace:

کارشناسان می گویند که این کشور تمایل به عموم پیگیری این ویروس توسط مسابقه می تواند مبهم حیاتی واقعیت اساسی: این کاملا محتمل است که یک تناسب تعداد کسانی که می میرند از coronavirus سیاه و سفید خواهد بود.

دلایل این همان دلایلی است که آمریکایی های آفریقایی تبار را نامتناسب نرخ بالای مرگ و میر مادران سطح پایین دسترسی به مراقبت های پزشکی و نرخ بالاتر از آسم گفت: دکتر کامارا جونز یک خانواده پزشک اپیدمیولوژی و همکار مدعو در دانشگاه هاروارد.

“COVID فقط دریدن عمیق اتلاف سرمایه در جوامع ما بی عدالتی تاریخی و تاثیر مسکونی تبعیض نژادی گفت:” جونز که صرف 13 سال در CDC با تمرکز بر شناسایی و اندازه گیری و پرداختن به تعصب نژادی در سیستم پزشکی. “این بار به نام نژاد پرستی به عنوان علت همه آن چیزهایی است. این overrepresentation از مردم از رنگ در فقر و سفید مردم در ثروت است و نه فقط یک تصادف. … این دلیل است که ما ارزش ندارد.”

تبلیغات

احتمال است که “نامتناسب تعداد کسانی که می میرند از coronavirus سیاه و سفید خواهد بودواقعیت تبدیل شده است. ما نیز بیشتر احتمال دارد به داشتن این نوع از آسیب پذیری اقتصادی است که باعث می شود آن را مشکل تر برای تمرین های اجتماعی فاصله بیشتر احتمال دارد به در رحمت چندان اشتیاقی صاحبخانه کمتر به احتمال زیاد به بیمه شده و بیشتر احتمال دارد به نوع شغل است که ما در خط مقدم.

به دلیل تبعیض و نسل نابرابری درآمد, سیاه خانوار در این شهرستان به دست آورده تنها 50 درصد تا آنجا که سفید آنهایی که در سال 2018 با توجه به سرشماری آمار. مردم سیاه و سفید به مراتب کمتر احتمال دارد به خانه های خود از مردم سفید در میلواکی و به مراتب بیشتر احتمال دارد برای اجاره دادن سیاه مستاجرها در رحمت صاحبخانه که می تواند پا زدن آنها را اگر آنها نمی تواند پرداخت در طول یک بحران اقتصادی در همان زمان به مردم گفته بودن به ماندن در خانه. و وقتی که می آید به بیمه بهداشت و درمان مردم سیاه و سفید هستند بیشتر احتمال دارد به بیمه از همتایان سفید.

آمریکایی های آفریقایی تبار را جذب به شغل در بخش به عنوان قابل اعتماد راه برای طبقه متوسط — بهداشت و درمان, حمل و نقل, دولت, تامین مواد غذایی — که در حال حاضر تلقی “ضروری” ارائه آنها را قادر به ماندن در خانه. در مکان هایی مانند شهر نیویورک ویروس’ مرکز, مردم سیاه و سفید در میان تنها آنهایی که هنوز هم سوار مترو.

تبلیغات

پس از خواندن از طریق این من فکر می کنم من ممکن است misspoken. Coronavirus را بر ما اثر ندارد به دلیل تک, هدفمند, توطئه, اما شاید یک نتیجه از یک اوج جمعی دهه توطئه.

من درست در این مورد ؟ من نمی دانم. اما دانستن امریکا, من می دانم من اشتباه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im