چه نوع از قدرت شما شارژ ما؟: Taapsee توییتهایی دربارهی بالا قبض برق ارائه دهنده مسائل روشن

Taapsee Pannu به او در زمان صفحه توییتر و ارسال عکس از او قبض برق است که مبلغ به تومان 36,000. او نوشت: “3 ماه از مستند و من تعجب می کنم که چه لوازم خانگی(ع) من به تازگی استفاده می شود و یا خرید در آپارتمان تنها در ماه گذشته به چنین مجنون افزایش در قبض برق. @Adani_Elec_Mum چه نوع از قدرت r u شارژ ما؟”. Taapsee بیشتر توییتی قبض برق خانه که در آن هیچ کس باقی می ماند.

صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده “و این یکی برای یک آپارتمان که در آن هیچ کس باقی می ماند n آن را تنها در بازدید از یک بار در هفته برای تمیز کردن هدف @Adani_Elec_Mum. من در حال حاضر نگران اگر کسی است که در واقع با استفاده از آپارتمان بدون دانش ما و شما باید به ما کمک کرد کشف واقعیت است.”

چک کردن توییت های زیر:

در ضمن برق ارائه دهنده منتشر شد بیانیه ای در مورد افزایش مقدار لایحه. هر سرپرستان آن اظهار داشت: “ما باید دوباره شروع فیزیکی قرائت شد که به طور موقت متوقف از ماه مارس به دلیل Covid-19. صورتحساب ایجاد شده در سمت پایین تر بودن دمای از قبل سه ماه است که در, دسامبر, ژانویه و فوریه که در ماه های زمستان. مصرف واقعی در ماه های مه و ژوئن نسبتا بالاتر با توجه به فصلی تاثیر (تابستان) و افزایش استفاده از (ظهور مستند/WFH).”

این سخنگو افزود: “این لایحه میزان دوره گذشته باید به حساب هر ماهاراشترا کمیسیون تنظیم مقررات برق (MERC) دستورالعمل. مصرف کنندگان را شروع به دریافت قبض ها بر اساس مصرف واقعی با تعرفه مناسب دال مزایای.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de