آنچه در آن طول می کشد به سرپیچی از هنجارهای: Vishal جین را گیج داستان مبارزه و موفقیت

آنچه در آن طول می کشد به سرپیچی از هنجارهای: Vishal جین را گیج داستان مبارزه و موفقیت – زندگی

به روز شده: مارس 06, 2020, 18:02 IST | همکاری محتوا | بمبئی

بنیانگذار Sunshy گروه شرکتهای Vishal جین یک دختر 23 ساله کارآفرین و کارشناس بازاریابی رسانه های اجتماعی

Vishal Jain

Vishal Jain

اغلب ما مرعوب تفکر در مورد آینده و تسلیم به دنبال مسیرهای شده اند که رهبری نسل قبل از ما – مطابق با استانداردهای اجتماعی و انتظارات. آن را کمتر دردناک و بسیار آسان تر در این راه. برخی از مردم حل و فصل نیست برای عادی; نه تنها آنها قادر به شناسایی نقاط ضعف در سیستم فعلی اما به عنوان پیشگامان آنها هموار کردن مسیر جدیدی را برای خود و برای دیگران به دنبال. این حساب از Vishal Jain – پیشگامی که ادعا شورش در برابر جریان اجتماعی استانداردها و الهام گرفته از هر کس در اطراف او به دنبال چه چیزی بخواهند.

بنیانگذار Sunshy گروه شرکتهای Vishal جین یک دختر 23 ساله کارآفرین و رسانه های اجتماعی بازاریابی ، در سن مناقصه از 19 سال در حالی که همسالان خود بودند پر کردن برنامه های کاربردی کالج و ثبت نام خود را در درجه کالج, Vishal شور و شوق برای کارآفرینی شد اشتعال – شدت بیشتر از همیشه – و او مصمم به پیگیری آن را به حرفه ای. او ادامه داد: برای پرورش این شور و شوق با وجود اذعان به امکان مقاومت و موانع او را به چهره برای انتخاب به سرپیچی از هنجارهای.

در تعقیب فوق العاده, self-reliance برگزار اهمیت زیادی برای جین. از این رو پس از ترک کالج, اولین چیزی که او انجام داد این بود: ثبت نام به عنوان یک مجازی Assitant در آنلاین پلت فرم مستقل Fiverr به طوری که او می تواند امن یک جریان درآمد به سرمایه گذاری در خود را سرمایه گذاری. او می گوید:

“فکر کردن است که شما نیاز به پول برای شروع یک کسب و کار خوب است اما تفکر شما به کسی نیاز به آن را به شما است.”

در ابتدا جین تا به حال به صرف حدود 20 ساعت در روز به درآمد ناچیز 30 دلار در ماه است. او در زمان استفاده از منابع مانند یوتیوب و Quora و finessed مهارت های خود را در بازاریابی رسانه های اجتماعی و طراحی گرافیک به او آموخته بود که این دو سرویس بالا در تقاضا. به زودی جین به دست آورده بود به اندازه کافی برای شروع شرکت خود را Sunshy رسانه های دیجیتال سازمان است.

انجام این نقطه عطف بازسازی اعتماد به نفس در Vishal و او متوجه شد که او قادر به دستیابی به خیلی بیشتر از آنچه که او در حال حاضر بود. در نهایت او تاسیس 2 شرکت های بیشتری در همین زمینه: Realstagram و Instagram متخصص. در حال حاضر او فراهم می کند انواع خدمات اعم از با کیفیت بالا و توسعه وب سایت و نوشتن مطالب به هدف تامین امنیت پیروان و افزایش نفوذ خود در Instagram.

به عنوان او تلاش برای تعالی و کاوش unchartered سرزمین های از خلاقیت خود او ساخته شده است 2 بیشتر شرکت: Sunshy شرکت – یک شرکت تولیدی است که تولید کالاهای صنعتی و Sunshy جواهرات – یک بالا پایان مد طلا و جواهر فروشگاه که مبادرت به فروش منحصر به فرد صنایع جواهرات. او اخیرا نیز در تألیف یک کتاب الکترونیکی به نام سفر به یک میلیون دلار و اجرا می شود یک وبلاگ در www.journeytoamilliondollars.com.

او استثنایی مهارت های کارآفرینی متوجه شدند توسط فوربس و او دعوت شد تا به عنوان یک عضو از نخبگان دعوت-تنها فوربس آژانس شورا. او به دست آورد بسیار زیاد ستایش برای او اختصاص داده شده تلاش و hawk-eyed چشم انداز برای رسیدن به موفقیت و در نهایت خودش را به عنوان یکی از مجرب ترین و استثنایی کارآفرینان در سراسر جهان است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net