آنچه در آن طول می کشد تا یک gallerist

آنچه در آن طول می کشد تا یک gallerist – شیوه زندگی

به روز شده: Feb 16, 2020, 08:02 IST | Ela دس | بمبئی

تعهد, عشق, برای, خلاق, اشک, دوستان خوب و گرم و روابط Kalpana شاه خواهد گفت. به عنوان او Worli گالری کامل از 20 سال او راست می رود به زمان افتتاح آن زمانی که او مهمان افتخاری نشان نمی دهد.

Kalpana Shah, a homemaker with no experience in running a business in art, launched Tao in 2002. Daughter Sanjana is now at the helm of affairs. Pic/ Atul Kamble

Kalpana شاه, خانه دار با تجربه در حال اجرا یک کسب و کار در هنر راه اندازی تائو در سال 2002. دختر دختربچه در حال حاضر در راس امور است. عکس/ Atul Kamble

در طول بمبئی شورش سال 1992 طولانی وجود دارد بوم سراسر از ورودی های هوای gymkhanas در دریایی درایو که در آن MF حسین بود نقاشی درگیر مناظر آن را به عنوان اتفاق افتاده است—ابراز غم و اندوه خود را در حال انجام آشفتگی” به یاد می آورد Kalpana شاه, گالری, مدیر تائو. “دوست من Sangeeta لیورپول من زنگ زد و پیشنهاد ما به دیدن او در عمل است. هنگامی که وجود دارد زمانی که او را دیدم که چگونه نقل مکان کرد و من برای دیدن استاد بزرگ غوطه ور در کار او پیشنهاد من برای باز کردن یک گالری هنری. به عنوان یک زن خانه دار معمولی بالا بردن فرزند خود و مراقبت از خانه من تا به حال هیچ ایده اگر این کار می کنند.”

شاه دریا-رو به گالری در Worli کامل 20 سال آن, نمادین نمای شیشه ای بیش از زمان نمایش این نسخهها کار میکند که حتی رهگذران می تواند مشاهده و ندانسته به مردم معرفی و نگاه اجمالی به آخرین در هنر است. در حالی که او کارآفرین, شوهر, Pankaj شاه و تیم خود را به کار گرفته اداری مسئولیت Kalpana تیز خلاق او را دید. او به یاد او گفتن کارکنان خود را در مورد او “گفتگوی ایرانیان می داند هیچ چیزی در مورد دولت او خلاق است. شما باید به طور خاص در مورد منابع مالی برای حفظ این کشتی شناور!”

An undated archival image of Kalpana Shah with the late Akbar Padamsee
یک تاریخ آرشیوی تصویر از Kalpana شاه با مرحوم اکبر Padamsee

هشت سال دیگر کودک و گفتگوهای چند بعد تائو متولد شد و در سال 2000. در سال اول او برگزار شد Ashatanayak نشان می دهد شامل اکبر Padamsee بال Chhabda, Krishen Khanna MF حسین رم کومار, SH رضا, Tyeb مهتا و در مقابل foster d. coburn iii. تمام هشت افسانه اصرار داشت که شاه معاون کشیش بخش نشان می دهد. او به پایان رسید تا این برنامه شامل مجاورت یک کار از ابتدای حرفه خود را با یک شاهکار اخیر.

“سفر من بوده است احساساتی یک” Kalpana فکر می کند. “من goosebumps وقتی که من شنیدن یک داستان خوب و من دوست دارم به یکی بیش از حد. گالری بود باز با رضا و روز او گیر کردم در پاریس! او به من می گویند, ‘داستان خنده دار—من اتصالات توشه من در سربار کابین کشیده و عضلانی در بازو. هواپیما کارکنان فکر می کردم دچار حمله قلبی offloaded: من و با عجله مرا به بیمارستان!’ من شروع به گریه بیش از تلفن. ما تا به حال بحث شده است که این باز برای پنج سال,” او می گوید.

At Tokyo Imprints in 2002 sharing a laugh with Bal Chhabda and Krishen Khanna
در توکیو چاپی در سال 2002 های خنده با بال Chhabda و Krishen Khanna

اما رضا تا به حال یک راه حل است. او قرار داده و او را در تماس با جهانگیر نیکلسون و بال Chhabda که جای خود را. “جهانگیر شایان ستایش بود” او می گوید: از اواخر جمع پرشور. “در سن 85 او وارد گالری رانندگی خود را به محل. Bal بود رضا بهترین دوست. خانه اش بود و رفتن به [pad] هر زمان که او در بمبئی خواستار آن خود را در آسمان هفتم. من او را به نام گریه, و او خندید خوشحال به گام برای Raza.”

در طول سال به عنوان شاه و برجسته هنرمندان هندی تشکیل یک دوستی Kalpana شروع به فرو اولیه خود مبارزه و سختی ها. او به ما می گوید که چگونه آنها را به اشتراک گذاری یک فنجان چای بین خود و مجبور به تکیه بر دوستان برای یک سقف بالای سر خود را. رضا غلبه کرده بود جابه جایی در طول پارتیشن زمانی که او و خانواده اش انتخاب کرده بود به ماندن در هند.

At the show, The Eternal Enchantress of Devdas in 2002, with MF Husain
در نشان می دهد ابدی جادوگر از Devdas 2002 با MF حسین

“زندگی در تائو منحصر به فرد است و شطرنجی با خاطرات. به عنوان گالری رشد, آیا فرزندان من که همواره احاطه شده توسط گفتگو در مورد هنر می گوید:” شاه که در حال حاضر با کمک دختر, دختربچه. دختر زندگی می کنند رویای خود را. او اعتراف می کند که چگونه به عنوان یک دختر کوچک او تا به حال یک بار خراشیده کردن Kalpana نام بر روی کارت کسب و کار اضافه شده و توزیع آن است. او می گوید: “فرهنگ و هنر همواره aspirational. آن را اضافه می کند که برخی je ne عالی تفتیش quoi به ما دنیوی زندگی می کند. اما چرا باید که آرمان بود این سایت متعلق به نخبگان; هنر باید فراگیر باشد. به خصوص با هنر معاصر است که ساخته شده در حال حاضر. این نسل ما که ایجاد آن, پس از آن ما همسالان که باید دسترسی به آن است.”

به جشن نقطه عطف مادر و دختر قرار داده اند با هم یک نمایش با عنوان یک پرده نقش دار از زمانی که راه اندازی در فوریه 28. آن را به نمایش گذاشتن آثار کسانی که بخشی از گالری سفر از جمله بسیاری جوان, علی اکبر مهتا Atul Dodiya, Dhruvi Acharya و Smriti Dixit.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de