چه زن هندی می خواهید در سال 2020?

چه زن هندی می خواهید در سال 2020? – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 23, 2020, 08:20 IST | Shweta Shiware | بمبئی

همگن lehengas پیدا کنید? شاید نه. خوشبختانه در سن جوان 20 LFW تا به حال برخی از مجموعه های که منعکس فردیت و نظر خود را بیدار خریدار

“مد است که در آسمان در خیابان. مد را با ایده ها و راه ما زندگی می کنند چه اتفاقی می افتد,” کوکو شانل معروف گفت. او راست. قانع کننده ترین طراحان مد شده اند و کسانی که درگیر با زمان و تغییراتی که باید مشخص چندین دهه است که تعریف خود را کار می کنند.

متاسفانه با وجود این در سال گذشته یا در واقع, دو, داشتن شده است توسط زنان مایل به ایستادن برای خود حقوق و آزادی در این صورت غیر ممکن است فشارهای مجموعه نشان داده شده در فقط-نتیجه Lakmé هفته مد شد و به دور از هر چیزی که شهری زن هندی را افتخار.

Payal Singhal (Pic/Satej Shinde), Shiven & Narresh (Pic/Satej Shinde), Eka by Rina Singh (Pic/Shadab Khan) and Kunal Rawal (Pic/Shadab Khan)
Payal Singhal (Pic/Satej Shinde), Shivan & Narresh (Pic/Satej Shinde), Eka توسط رینا سینگ (Pic/Shadab خان) و Kunal راول (Pic/Shadab خان)

مد نمایش آسان بود; در واقع مرز لنگی منهای بحرانی backstory. آنچه انسان را از همگن رژه بلوز lehengas پیدا کنید و البسه? این صحبت ها در حفظ وضع موجود ،

یک چیز روشن بود—اکثر طراحان علاقه مند به نظر می رسید در خیلی بزرگ کردن لباس به زنان نگاه جذاب و خشنود به ناظر. و که به نظر می رسید کمی در یک زمان هنگامی که زن هند است سوال قهر درگیر در بحث و گفتگو در مورد زن ستیزی. او است که به دنبال مد است که نشان دهنده او فرد, فردیت, نظر و عقل.

Ashdeen (Pic/Shadab Khan, Jade by Monica and Karishma (Pic/Satej Shinde) and Chola by Sohaya Mishra (Pic/Satej Shinde)
Ashdeen (Pic/Shadab خان جید توسط مونیکا و Karishma (Pic/Satej Shinde) و Chola توسط Sohaya میشرا (Pic/Satej Shinde)

اما به عنوان فصل تابستان پیچیده شده تا همه ما در سمت چپ با یک استخر کوچک آشنا روند; ruffles محض کمر بالا سمت شکاف. آن را به سادگی کافی نیست.

اما در ادامه به چند طراحان که متوجه باشید که واقعا موفق مجموعه ای است که تعریف می کند که مشتری خود را است. و این پول در بانک. ما فکر می کنیم که در مورد Chola توسط Sohaya Misra, یک برچسب که شامل ضد مناسب شناور در دسترس روزمره لوکس پوشند. او استدلال کرد که هویت متزلزل اجتماعی ساخت و ارائه یک مطلب معتبر نمایندگی از زنان در پوشش رزمندگان نینجا. Co-ed, athleisure پرنیان ساده بود در واسازی پرده, محموله, فلیپ سنگر, کت, پیراهن, پیراهن و هاردی لباس به عنوان بودند pimped تا ویکتوریا دخترانه سبك و پف و باد و حجیم frocks, مهبل تعظیم و بالا یقه بلوز.

Anand Kabra (Pic/Satej Shinde), Ritu Kumar (Pic/Satej Shinde) and Amit Aggarwal (Pic/Shadab Khan)
آناند Kabra (Pic/Satej Shinde), Ritu کومار (Pic/Satej Shinde) و Amit Aggarwal (Pic/Shadab خان)

Ritu کومار به یاد می آورد خیاطی و طراحی از 1980s اما تیز آن با اوریگامی برابر. صنایع دستی-سبک قلاب دوزی پوشش هستند دختر بعدی بهترین رفیق پیشنهاد Anjali پاتل مهتا از ایوان. Payal Singhal را جفت از این بمب افکن با سارافان احساس مناقصه اشاره به پیرزن سرد است. Gaurang شاه ارتش ابریشم با شش متری ساخته شده برای یک بعید بیانیه فمینیستی به عنوان مدل به ترتيب به رهبری ظریف Tabu در Kanjeevaram با پارچه مزین کردن. Ashdeen تصور خود البسه و دامن و شال از طریق منشور از عتیقه پارسی گارا گلدوزی لبه تیز شمشیر خود را و میراث به عنوان عضو جامعه است. روشن بود که ساری بود یک شبح است که حاضر به ترک باند. خوشبختانه Riddhi جین متوسط ارائه یک جوان, به روز رسانی بر روی آن با توسل به هوشمند طراحی و Shibori-مقاومت در برابر مرگ جزئیات.

در ضمن در جید نشان می دهد طراحان مونیکا و Karishma serenaded آشنا کد eveningwear تبدیل به بومی سطح بافت; قرار دادن کوچک circlets زمزمه به بزرگتر فر از رز جزئیات بالا بردن شب. آناند Kabra گفت: او زن نیست به نفع ورزشی هماهنگ سر تا پا نگاه دارد. او می خواهد به نگاه پیچیده و خواسته است که کمد لباس خود را از هند جدا نشان دهنده او متفاوت دموکراتیک جهان بینی. خود را مستقل و البسه را می توان بر روی شلوار یا شلوار جین با تی شرت یا یک choli. این bandhgala-سبک بافت ژاکت با این نسخهها کار در یک شبیه اصل. Kunal راول نمی تواند پیدا کرده اند بهتر شریک رقص از لایه ژاکت; آن مجسمه شانه های برجسته که بخشی از قاب است که بسیاری از آنها همچنان به احساس مثبت در مورد بدون توجه به سن خود و یا شکل است.

Cinched کمر بالا, سینه, پاهای بلند—Shivan & Narresh طراحی برای بدن زن با نگرش خوش بین است که بخشی جشن, بخش, nirvana. تزیینات از ساری فرسوده با یک پا از گوشت گوسفند بلوز آستین ما رای را کاملا رمانتیک و سکسی.

Eka را Rina سینگ به مدت طولانی اسیر تخیل و وفاداری زنان که در طلب ضد شهری جایگزین تبدیل به معنوی داستان سرایی. در این زمان او با بافندگان در Telangana به عنوان بخشی از Reweave پروژه را به یک مجموعه ای از امضای روشن لباس جعبه مانند کت و اندازه نخود کت. Florals, شطرنجی و راه راه صحبت از روحیه استقلال از جو مارس در زنان کمی و تا به حال یک اشاره از آغوش.

این هفته به پایان رسید با یک آخر نمایشگاه Amit Aggarwal مجموعه دو تیک تاک جعبه های مهم: بازیافت و بدن, تصویر اعتماد به نفس. او تصور کنجکاو تناقض از انحراف و بازی از طریق خارق العاده تیره فلزی ساری—براق آن pallu طراحی شده از دست تولیدات پلیمر swooped و رویشان بیش از یک بلوز با یقه بسیار عمیق آن نشسته سمت راست بالای ناف.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>