آنچه فروپاشی? ‘خانه محدود” Alia Bhatt سهام شاد عکس کلیک توسط او “تمام زمان های مورد علاقه عکاس’ رانبیر کاپور

در میان دیگر شایعات از خود شکستن Alia Bhatt مشترک اثبات این که همه به خوبی بین او و پسر, رانبیر کاپور. او فقط نوشته شده شاد تصویر از خودش که کلیک شده توسط کمال رانبیر کاپور.

تصویر کلیک توسط رانبیر می بیند آلیا به دنبال به راه دور به عنوان مجموعه های خورشید. “ماندن در خانه و… به تماشای غروب #stayhomestaysafe P. S – اعتباری به من تمام زمان های مورد علاقه عکاس RK,” به اشتراک گذاشته آلیا در کنار تصویر.

در اینجا او پست:

Alia Bhatt است که در زیر صفحه اصلی-قرنطینه در حال حاضر پس از عکسبرداری از فیلم “Gangubai Kathiawadi’ متوقف شد به تازگی. او نیز دیده می شود در یک ویدیو که به ابتکار ماهاراشترا سانتی متر است. این ویدئو تولید شده توسط Rohit Shettty Picturez, همچنین, ویژه, آمیتا باچان, Anil Kapoor, Madhuri Dixit-Nene, Ranveer Singh, Shilpa Shetty Kundra, Varun Dhawan, Arjun Kapoor, Ayushmann, Ajay Devgn و آکشی کومار.

بازیگر به نظر می رسد با رانبیر کاپور در “Brahmastra’ و او انتظار می رود به ساقه با رانبیر و آمیتا باچان در روزهای آینده. ‘Brahmastra’ علائم رانبیر و جمله اولین همکاری. جدا از Ayan Mukerji را فیلم آلیا همچنین ستاره در SS Rajamouli را ‘RRR’ مخالف Ram Charan. این فیلم همچنین ویژگی های Jr NTR و Ajay Devgn.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de