چه راهی بهتر برای جشن آخرین روز ماه تاریخ سیاه تر…یک همایش تجلیل کنفدراسیون?


عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ)

در آخرین روز ماه تاریخ سیاه امریکا فرستاده شده به من… یک رویداد ملی تجلیل کنفدراسیون. (شما باید آواز شده است این در لحن از “12 روز از کریسمس” در صورتی که روشن نیست.)

هافینگتون پست گزارش داد که یک کارولینای شمالی شعبه از هتل هیلتون حق رای دادن خواهد شد میزبانی یک رویداد سالانه قرار داده و در فرزندان جانبازان مؤتلفه یک گروه اختصاص داده شده به جشن و تجلیل مؤتلفه متحده آمریکا است.

تبلیغات

این Stephen D. Lee کنفرانس نام برای یک مؤتلفه عمومی برگزار خواهد شد در روز شنبه, فوریه. 29 در Embassy Suites by Hilton, رالی-دورهام فرودگاه/نوعی درخت خلنگ یا خاربن Creek با وجود اعتراضات مدنی و حمایت از حقوق گروه اصرار هتل هیلتون به این مراسم لغو شد.

با توجه به پست ماه گذشته ارشد مدیر مبارزات انتخاباتی برای عدالت نژادی سازمان رنگ تغییرBrandi Collins-دکستر, در نامه ای به هتل پرسیدن که آن را “نه فعال نفرت با رد [فرزندان جانبازان مؤتلفه’] حضور در هتل خود را.”

تبلیغات

“آنها بسیار شبیه نئو نازی ها تشخیص مؤتلفه پیکرنگاری به عنوان یک مختصر بیان سفید برتری و کشنده در راه آن قطع با این کشور را سمی میراث نژادپرستی” Collins-Dexter نوشت.

“اجازه دادن به این نفرت را پر سازمان فضایی در هتل خود را تایید وجود آن و نیت” Collins-Dexter ادامه داد. “بعلاوه شناخته شده با اتصال به KKK داشتن این برگزاری در نوعی درخت خلنگ یا خاربن نهر سفارت سوئیت خدشه ایمنی و آسایش از دیگر مهمانان هتل.”

تبلیغات

رسانه ها فرهنگ و عدالت اقتصادی, مدیر, در, رنگ, تغییر, Amanda جکسون نیز تا به حال انتخاب کلمات برای کنفرانس و هتل است که میزبانی آن است.

“این واقعیت است که یک گروه نفرت می توانید کتاب یک بلوک از اتاق و باید زمینه کنفرانس و هیچ کس پلک چشم در مورد آن — مانند من فکر می کنم ما باید به سوال همین دلیل است که” جکسون زندگی می کند که در رالی گفت: هافینگتون پست افزود که هیلتون در حال عادی یک “نهاد که بسیار خم جهنم در فرسایش حضور مردم سیاه و سفید” است و کمک های سفید supremacist گروه خود را “تلاش برای رندر مردم سیاه و سفید نامرئی است.”

تبلیغات

“آن را از دست داده است بر من که فرزندان جانبازان مؤتلفه تا به حال به کنفرانس خود را در طول ماه تاریخ سیاه” جکسون گفت. “و من فکر می کنم که این مفهوم اساسی است که باید در مواجه اطراف که چرا این بسیار اشتباه است.”

“چرا ما با داشتن این گفتگو از آنچه در آن به معنی در کنار کنفدراسیون?”

تبلیغات

جکسون همچنین گفت که او را به شرکت در یک تظاهرات در خارج از هتل در طول کنفرانس در بخشی از یک گروه به نام سر و صدا رالی نژاد پرستی.

این گروه ارسال شده بیانیه ای در مورد اعتراض خود را به Facebook صفحه در روز سه شنبه.

تبلیغات

“فرزندان جانبازان مؤتلفه سفید هستند supremacist سازمان با روابط به KKK لیگ از جنوب و دیگر خشونت آمیز گروه های فاشیستی. ایالت کارولینای شمالی حاضر به حذف نژادپرستانه مؤتلفه آثار تاریخی از دولت کاپیتول ساختمان, ساخت نژادپرستانه گروه مانند SCV احساس خوش آمدید در کارولینای شمالی است.”

“جامعه ما که مخالف نژاد پرستی و تعصب آرزوهای خود را به مطمئن شوید که آنها می دانند که خود را نفرت نیست, خوش آمدید, در کشور ما” گروه گفت.

تبلیغات

فرزندان جانبازان مؤتلفه را انکار می کند که آنها سفید supremacists (چون البته آنها) اما حتی مرکز قانون فقر جنوب به نظر نمی رسد بیش از حد مطمئن شوید که چه چیز دیگری به آنها تماس بگیرید.

از هافینگتون پست:

فرزندان جانبازان مؤتلفه طولانی استدلال کرد که آن را نه نفرت گروه و نه سفید supremacist سازمان این ادعا که آن را به سادگی به هدف به افتخار اعضای آن’ میراث و نسب.

اگر چه مرکز قانون فقر جنوب نیست لیست فرزندان جانبازان مؤتلفه به عنوان یک نفرت گروه SPLC می کند توصیف آن به عنوان “قوی neo-Confederate اصول” است که با استفاده از آن به valorize این “تیره تر بخش هایی از تاریخ ما است.”

این SPLC همچنین معتقد است که “تلاش های خود را برای براق میراث برده داری در جنوب … را تقویت می کند درخواست تجدید نظر از دست رفته باعث اساطیر” است که به نوبه خود تشویق مداوم وجود خشونت آمیز گروه های نفرت.

فرزندان جانبازان مؤتلفه است و به خوبی تثبیت تاریخچه ارتباط مستقیم با سفید supremacist سازمان. در یک گردهمایی در Gettysburg, پنسیلوانیا در سال 2017 فرزندان جانبازان مؤتلفه اعضای بسیج در کنار اعضای Ku Klux Klan.

یکی از سخنرانان برجسته در آخر این هفته کنفرانس خواهد بود مارشال DeRosa استاد با روابط لیگ جنوبیکی دیگر از سفید supremacist سازمان است.

تبلیغات

رنگ تغییر گفت که نامه Collins-Dexter فرستاده هرگز هیچ پاسخی دریافت از هتل اما یک سخنگوی این هتل franchisor هیلتون در سراسر جهان Holdings, Inc. گفت: پست در یک بیانیه “اگر چه ما هتل ها مکان هایی است که استقبال همه ما را قبول نمی کند و یا تایید نظر افراد و یا گروه هایی که ما در خدمت است. ما را رد تبعیض و سفید برتری در تمام اشکال آن است.” (ظاهرا آنها به معنای “در همه اشکال آن… قبول اسکان مهمانان در هتل ما — که به صورت کاملا خوب است.”)

“به عنوان Embassy Suites by Hilton رالی دورهام فرودگاه نوعی درخت خلنگ یا خاربن نهر است به طور مستقل و متعلق به اداره هتل” در این بیانیه ادامه داد: “ما در حال رسیدن به درک مالکیت موقعیت در این زمینه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>