چه هستند شما برو به درمان برای همه چیز ؟


زمانی که من در حال رشد بود که سه درمان برای هر مشکل زندگی ممکن است در حال حاضر: تیلنول کورتیزون و آنتی هیستامین. من می توانستم تب مخملک و مادر من می خواهم “نگاهی به یک آنتی هیستامین.”

تبلیغات

نکته این است که او دختر یک جراح و پرستار و باور خود را در آن سه چیز به عنوان یک درمان برای همه مشکلات نمی آمد از هیچ جا. (هر چند هنوز هم من نمی توصیه شما را به یک آنتی هیستامین اگر شما تب مخملک.)

تا آنجا که من مسخره مادر من برای او دارویی تثلیث مقدس دوستان من که متخصصان پزشکی تایید کرده اند که, آره, آن سه چیز درمان افتضاح بسیاری از مشکلات است. و بنابراین من همیشه این سه چیز—تیلنول کورتیزون و آنتی هیستامین و در کابینه پزشکی نیز هست.

به طور کلی تیلنول است برای تسکین درد و همچنین برای زمانی که من احساس سرما در آینده. مقدار زیادی از آب+تیلنول.

تبلیغات

آنتی هیستامین می آید را به بازی زمانی که هر نوع واکنش حساسیتی شروع به شعله ور هر چند برای آلرژی فصلی من نقل مکان کرد و به یک اسپری بینی عادت در مشاوره محبوب من گوش بینی و گلو دکتر (من تا گوش آن را سرگرم کننده بودن من!)

این کرم کورتیزون استفاده می شود برای درمان هر چیزی موضعی مانند یک برش یا um, یک جفت کبود سینه. من به عنوان در حال حاضر ایجاد شده است در این فضا یک پماد علاقه مندان و من باور دارم که کرم کورتیزون من دروازه ورود به مواد مخدر.

تبلیغات

من گفته ام یک تن از دوستان در مورد تیلنول کورتیزون و آنتی هیستامین تثلیث در طول سال و من نیز گفته توییتر.

هر بار که من انجام, سرگرم کننده ترین چیزی که اتفاق می افتد: مردم شروع به گفتن من خود نسخه ای از مادر من درمان-alls. و آن را شگفت انگیز! من شنیده ام در مورد جادویی خواص درمانی همه چیز از آلوئه به “مدفوع” به Vicks VapoRub به اسلاوی لیکور.

تبلیغات

و بنابراین در حال حاضر من دعوت شما خواننده عزیز به این بازی واقعی goober.-y بازی با من را در نظرات: آنچه که در حال رفتن به شما درمان-alls?!?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>