اگر شما در مرکز یا شمال کلرادو احتمالا شما از خواب بیدار به یک تازه پتو از برف است. و یا در برخی موارد ممکن است شما را از خواب بیدار به یک تازه زن و شوهر از پا از برف است.

این بیش از دستیابی به اواخر هفته بارش برف رویداد کاهش یافته است تا آنجا که 51.8 اینچ از برف در کوه ها و این منجر به به اندازه 15 اینچ برف در منطقه مترو دنور.

دلیل چنین رونق سناریو برای بارش برف در سراسر منطقه مترو دنور? باریک و غیر قابل پیش بینی – باند برف سنگین بودند به شدت متمرکز در دنور در طول این مدت از طوفان است.

در حالی که برخی از کامپیوتر پیش بینی مدل در اشاره به احتمال طولانی مدت banded بارش برف در پیشبرد این نوع حوادث برف بسیار دشوار است برای پیش بینی.

برای مثال زمانی که طوفان آغاز شده را به پایان برساند تا در روز جمعه دو مجزا باند باریک (در حدود 10 مایل) گسترده ای از برف سنگین راه اندازی بیش از این جلو برد. یکی بود متمرکز بر مرکز شهر دنور منجر به حدود دو اینچ به ازای هر ساعت برف نرخ و دیگری بیش از فورت کالینز و شمال کلرادو تولید به طور مشابه, بارش برف سنگین. که بخشی از دلیل آن این است که فرودگاه بین المللی دنور دیدم تنها 5.3 اینچ از بارش برف در حالی که مرکز شهر دنور و مناطق غرب و جنوب وجود دارد را دیدم نزدیک به یک پا از برف است.

دنور 5.3 اینچ رسمی بارش برف راه به این معنی است که این شهر تا 38 اینچ از برف در این فصل حدود هفت اینچ بالاتر از حد متوسط. دنور نیز به 8.1 اینچ از برف تا کنون در این مه است که در حال حاضر در بالا کامل ماه به طور متوسط.

کوه در ضمن دیدم تا چهار پا از برف حسن نیت ارائه میدهد از یک شلنگ آتش رطوبت نشات گرفته در مرکز اقیانوس آرام در نزدیکی هاوایی. این منجر به فوق العاده بالا برف بالغ و بادهای قوی, تمام, اما, خاموش کردن سفر در سراسر بالاتر از زمین.

لذت بردن کوتاه مدت استراحت از بارش برف; تر است در افق برای یکشنبه. در حالی که این طوفان نیست, نگاه نزدیک به عنوان قوی به عنوان روز جمعه شاید درس از هفته گذشته است که گاهی اوقات ما به سادگی در رحمت از مادر طبیعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de