West Bengal دولت به شکل جهانی کمیته مشورتی در COVID-19 برنده جایزه نوبل Dr Abhijit بانرجی به بخشی از آن

West Bengal وزیر روز دوشنبه اطلاع داد که به عنوان پاسخ به کروناویروس بحران دولت دولت تصمیم گرفته است که آن را به صورت جهانی کمیته مشورتی و برنده جایزه نوبل Dr Abhijit بانرجی خواهد بود بخشی از آن است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کلکته بانرجی گفت: “با توجه به مستند وجود ندارد و درآمد ما نمی دانیم که چگونه ما را به ماندن بود. “ما باید برای برنامه ریزی برای آینده,” او اضافه شده است.

“برنده جایزه نوبل Dr Abhijit بانرجی در کمیته. باید برای برنامه ریزی برای آینده اقتصاد دولت مرکزی می شود اهدای مبالغ زیادی ما نیست, نیست که من حسود هستم,” او گفت:.

وزیر همچنین گفت که او شما را در تصمیم گیری در بازگشایی باغ چای. “دولت مرکزی خواسته است ما را به بازگشایی باغ چای. ما در حال گرفتن هر گونه تصمیم گیری در عجله ما در حال صحبت کردن با ذینفعان و پس از آن ما تصمیم خواهد گرفت که آیا برای بازگشایی باغ چای یا نه. این دولت تصمیم,” او گفت:.

اطلاع رسانی در مورد coronavirus وضعیت در دولت بانرجی گفت که تا 12 ساعت در روز دوشنبه 61 مثبت فعال موارد در حال حاضر در غرب بنگال و 55 از اینها از 7 خانواده. او همچنین اطلاع داد که 99 درصد از موارد باید ارتباط بین المللی. تا کنون, West Bengal شاهد 3 مرگ و میر در حالی که 13 نفر مرخص شده او اعلام کرد.

در همین حال دولت آغاز شده است شناسایی مناطق پس از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) به آن تحریم اجازه می دهد تا تست سریع برای مناطق گزارش خوشه های بزرگ مهاجرت جمع آوری و نقاط.

“همانطور که به زودی به این مناطق شناسایی ما تصمیم خواهد گرفت که در گام بعدی برای شروع تست سریع” دولت سلامت دولت رسمی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de