West Bengal دولت به خرس قطار کرایه از کارگران مهاجر از ورود به دولت

West Bengal وزیر Mamata نوری در شنبه اعلام کرد که دولت خواهد شد و هزینه حمل و نقل از کارگران مهاجر پس از رسیدن با قطار ویژه از کشورهای دیگر به, West Bengal.

“ستایش زحمت رو ما مهاجر breathen, من با خوشحالی به اعلام تصمیم GoWB به تحمل هزینه کل جنبش برای ما کارگران مهاجر با قطار ویژه از کشورهای دیگر به, West Bengal. هیچ مهاجر شارژ خواهد شد. نامه ای به رلی مدیره متصل” Mamata بانرجی توییتی.

غرب بنگال دولت با ارسال نامه ای به راه آهن Bhavan در دهلی نو در مورد این موضوع.

“در ارتباط با فوق, من می خواهم برای تایید است که کل هزینه حرکت با قطار ویژه به غرب بنگال از مهاجران از دولت رشته در نقاط مختلف کشور باید به عهده دولت بنگال غربی” در این نامه اعلام کرد.

پیش از این Mamata بانرجی دولت گفته بود که دولت اجرا خواهد شد 105 اضافی قطار ویژه برای بازگرداندن مهاجران که به رشته در سایر نقاط کشور است.

دولت وزیر Mamata بانرجی در زمان به توییتر را اعلام.

“نسبت به تعهد ما برای کمک به همه ما مردم گیر در نقاط مختلف کشور و کسانی که می خواهند به بازگشت به بنگال, من با خوشحالی به اعلام کند که ما مرتب 105 اضافی قطار ویژه. طی روزهای آینده این قطار ویژه خواهد سوار از کشورهای مختلف برای مقاصد مختلف در سراسر بنگال آوردن مردم ما بازگشت به خانه” بانرجی گفت: در یک توییت در روز پنج شنبه.

توسعه پس از راه آهن وزیر Piyush Goyal متهم West Bengal دولت از عدم بازگرداندن آن مهاجران که می خواهید به بازگشت به خانه های خود را با اجازه دادن به قطار در دولت است.

راه آهن هند است که تا کنون اجرا 800 “Shramik ویژه” قطار حمل بیش از 10 لاخ کارگران مهاجر به خانه های مربوطه خود را از دولت گفت: در روز پنج شنبه.

به عنوان در مارس 14 سال 2020 در مجموع 800 “Shramik ویژه” قطار شده اند operationalised از کشورهای مختلف در سراسر کشور, وزارت راه آهن گفت.

بیش از 10 لاخ مسافران رسیده اند خانه خود دولت آن اضافه شده است.

قطار در حال اجرا توسط راه آهن تنها پس از موافقت داده شده است هر دو توسط دولت است که ارسال مسافران و دولت است که آنها را دریافت راه آهن گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de