West Bengal: تازه جنگ از کلمات فوران میان Mamata Guv Dhankhar بیش از دست زدن به COVID-19 همه گیر

تازه جنگ از کلمات فوران بین West Bengal وزیر Mamata بانرجی و فرماندار Jagdeep Dhankhar پنج شنبه پس از سابق نوشت داغدار نامه متهم Dhankhar از بارها و بارها دخالت در عملکرد دولت است.

در به شدت دقت کنید پنج-صفحه نامه به فرماندار که Mamata منتشر شد به او از او خواست به قاضی که “عبور از محدودیت قانون اساسی دارما و نجابت” بین دو قانون اساسی کارمندان.

به زودی پس از Dhankar در نوع پاسخ داد و خاطر نشان کرد Mamata از “قانون اساسی تعهدات در رابطه با من.”

ارتباطی می آید در این زمینه از Dhankhar بارها و بارها ابراز نگرانی بر سر راه دولت شده است مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

در این نامه بانرجی گفت Dhankhar فراموش کرده است که او “انتخاب وزیر از افتخار دولت هند” در حالی که او یک نامزد فرماندار.

“شما باید به خودتان قضاوت کنید که آیا خود را در حملات مستقیم بر من و وزرا و افسران خود را از تن تنور و زبان که در خفیف ترین کلمات از اعتدال سزاوار به طور مشخص به عنوان پارلمانی خود را از برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی در برابر دولت است که شما یک فرماندار خود را مکرر و مداوم دخالت در دولت از وزارتخانه آن را حذف به عنوان به که وقیحانه ستم قانون اساسی دارما,” او نوشت.

او ادعا کرد که فرماندار انجام مطابقت ندارد و حتی هنجارهای اساسی نجابت بین قانون اساسی کارمندان.

اتصال متن یک پیام به صورت متن ارسال شده به او توسط فرماندار Mamata گفت: تن تنور و زبان بی سابقه بود. او همچنین در ضمیمه دو صفحه نامه از Dhankhar که در آن او تا به حال castigated دولت او.

“شما expostulation برگ من با هیچ گزینه ای جز انتشار این نامه ها در حوزه عمومی به ترک آن را به مردم این کشور و این ملت به قضاوت خود را به عنوان به که انجام داده است آنچه که در نقض ابتدایی هنجارهای اساسی رفتار,” او گفت:.

بلافاصله در دریافت نامه Dhankhar پرسیدم ارتباطی @MamataOfficial دریافت شده است. ظالمانه واقع اشتباه است و قانون اساسی ناتوان. من پاسخ اولیه خواهد شد به اشتراک گذاشته شده با رسانه ها در اطراف 7.45 PM امروز. و یکی از نهایی فردا در 11 am. مردم از دولت نیاز به دانستن تصویر واقعی است.”

او در پاسخ فوری به Mamata فرماندار نوشت: “این پاسخ گرفته شود به عنوان یکی اولیه و کامل خواهد بود افاضه به شما فردا با مستندات کامل به طوری که مردم از دولت به عنوان به شما می گویند در حال آگاه باشید و بدانید این سری از اعمال indignities و بی احتیاطی را نشانه رفته توسط شما وزیران در فرماندار همه را از طریق. خود را ثابت خودداری از فرماندار بودن ‘نامزد’ غمانگیز است و می تواند منسوب تنها به جهل ابتدایی قانون اساسی است.”

یادآوری Mamata از ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری نیز سوگند گرفته شده توسط او “هیزم” مقالات 166 و 167 قانون اساسی و قوانین کسب و کار 27 و 30 در پایان نامه.

“شما جمع آوری از همه این است که شده است وجود دارد ظالمانه آشکار و بی احترامی از قانون اساسی نسخه ها و قوانین کسب و کار خود را پایان است و از مقامات خود را,” او گفت:.

“اگر من با پاسخ شما من باید در حالت “خواب” کاملا غیر کاربردی محدود به راج Bhavan و در انتظار پایان COVID 19 همه گیر به طوری که شما ممکن است اوقات فراغت برای تعامل با قانون اساسی ، این خواندن قانون اساسی در پایان خود و یا توسط مشاورین خود است و نه به اشتراک گذاشته شده توسط من و می رود در برابر اصل نامه و روح قانون اساسی,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de