ما نه فقط ساخته شده برای این و آن را خوب به اعتراف است که)


Illustration for article titled Were Just Not Built for This (and Its Fine to Admit That)

عکس: قطر Dipasupil (گتی ایماژ)

هنگامی که مواجه با یک تغییر زندگی و به طور بالقوه زندگی-پایان دادن به بحران—تشخیص سرطان به عنوان مثال و یا یک حمله تروریستی—عملکرد انعطاف پذیری می تواند یک بیهوشی; اضطراب شمعی بالم که اجازه می دهد تا ما را به ایجاد فضا برای موثر ضد پانچ. همچنین, آن را فقط احساس خوب به خودمان بگویید و دیگران که “ما این” و “ما ساخته شده است برای این است.”

اما اگر وجود دارد هر گونه پیام است که کارشناسان ايمني شناسان و متخصصان ژنتیک و اپیدیولوژی—متعهد به برقراری ارتباط به ما این است که COVID-19 بسیار مرگبار از آنجا که سیستم ایمنی بدن ما فقط دیده می شود نیست این قبل از. تنها دفاع موثر است به اعتراف به خودمان در حال حاضر که “ما فکر نمی کردم این و “ما ساخته شده است برای این است.” و سپس به خوبی تغییر دهید.

تبلیغات

آن شده است یک سال در حال حاضر پس از انتشار What doesn’t Kill You Makes You Blackerو من خوش شانس بوده به یک کتاب است که ، مردم هنوز هم در دعوت من مکان (و من پرداخت) به بحث در مورد آن. تنها دو هفته پیش من فقط می خواهم در بازگشت از نشویل که در آن من با حضور ACPA را (کالج آمریکایی پرسنل انجمن) کنفرانس سالانه و تحویل یک بحث به 400 کالج مدیران در مورد کتاب من است. بعد از آن من امضا بیش از یک صد کتاب را تکان داد ده ها تن از دست گرفت و چند عکس. من سفر دور از پیتسبورگ به نشویل نیز مورد نیاز اتصالات در واشنگتن, d. C. (خروجی) و شارلوت (ورودی).

این نوع سریع و موفقیت آمیز سفر که آمده بود به تعریف من سال 2020 است. و من فکر کردن در مورد نشویل امروز در مجاورت به شب گذشته هنگامی که آنچه معمولا می شده اند یک صدای موج و دنیوی سفر به این مراسم کمک کردن در خیابان تبدیل شد, ورزش در وجودی مذاکره است.

آیا من واقعا نیاز به رفتن ؟ چه هستم من به خطر می اندازند با رفتن? آن را احمقانه را حتی از خودم این سوال در حال حاضر ؟ آن را فقط در مراسم کمک های اولیه مناسب است ؟

فروشگاه خود را احساس چگونه آن را احساس می کند به فروشگاه های مواد غذایی در کریسمس به جز با یک نهفته تهدید و پیشامد. هر یک از کارگران به ماسک و هر یک از چهار مشتریان در فروشگاه در نظر گرفته شده هر یک از دیگر با همان نگرانی من می خواهم درمان rottweiler در یک دسته سه تایی پیاده روی به سمت من.

خشونت از این نوع اجتماعی و عاطفی و اقتصادی whiplash—دوباره من نشویل سفر بود فقط دو هفته پیش—چیزی است که ما فقط شده اند قادر به پردازش و آن را خوب به اعتراف به آن است. آن را خوب به اعتراف است که شما می ترسم. آن را خوب به اعتراف است که شما در حال اختیار با اضطراب و ترس است. آن را خوب به اعتراف است که شما فقط نمی دانم. آن را خوب به اعتراف است که شما به اشتباه یک ماه یا یک هفته یا یک روز یا یک ساعت پیش به تطهیر این. و آن را فقط خوب به اعتراف این چیزها را برای خودتان آن لازم است. آن میباشد. این صرفه جویی در زندگی. آن را ممکن است احساس متضاد با منطق و ضعیف مثل شما گذاشتن و دادن. اما استقبال از آن وجود دارد بسیار ناشناخته و بسیار به وحشت از اجازه می دهد تا غرور نفس آتشین—که هر کدام مشروع تهدید کننده زندگی در حال حاضر—به پراکنده می شود و جایگزین با هوشیاری توجه و مهارت و چابکی.

تبلیغات

همه چیز در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر جدید و وانمود کند در غیر این صورت—به عمل مانند شما ساخته شده برای این و شما این رو—به معنای واقعی کلمه کشتن مردم است. از جمله احتمالا شما بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im