“ما قصد داریم بهترین زمان’: کورتنی کاکس با نام مستعار مونیکا گلر سهام هیجان در حد انتظار ‘دوستان’ مراسم

پیشرو بازیگران F. R. I. E. N. D. S یعنی جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry و دیوید شویمر چند روز به عقب در زمان به خود Instagram صفحات و اعلام کرد که بسیار در انتظار مراسم. ویژه خواهد شد در جریان HBO حداکثر پست راه اندازی آن در ماه مه این سال است. در حال حاضر روز پس از تایید یک مراسم ویژه قسمت Mixxx ابراز هیجان در مورد آینده خاص است.

55 سال بازیگر به تازگی مشخص شده حضور او در Kevin Nealon وب سری و نشان داد در مورد جزئیات این مراسم قسمت گزارش فاکس نیوز. “خیلی هیجان انگیز چیزی است که همه ما در حال رفتن به با هم برای اولین بار در یک اتاق و در مورد بحث نشان می دهد” فاکس نیوز به نقل از Cox عنوان کرد و گفت. “ما قصد داریم که بهترین زمان است. آن را به بزرگ. اما نمی توانیم همه در انجام آن و نشسته وجود دارد و در مورد صحبت کردیم و reminisced در مورد این تجربه باور نکردنی است که ما تا به حال. جاوا فوق العاده” Cox اضافه شده است.

در اوایل هفته گذشته جریان ویدئو پلت فرم HBO Max تایید کرد که بازیگران از یاد تلویزیون نشان می دهد دوستان شما خواهد بود که با هم برای یک unscripted بازیگران مراسم ویژه’ بر روی پلت فرم. “این unscripted بازیگران مراسم ویژه همراه با تمام 236 قسمت از امی و برنده سری در دسترس خواهد بود به مشترکین در راه اندازی HBO Max” انتشار در فاکس نیوز گفت:.

این نمایش که به کارگردانی بن وینستون که همچنین تهیه کننده اجرایی همراه با دیوید کرین, Kevin روشن و Marta Kauffman. پنج اصلی بازیگران سرب نیز اجرایی, تولید, ویژه, گزارش فاکس نیوز. شرکت تولید کننده اجرایی تنظیم شده بود اما کانوی و جیمز لانگمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>