وندی ویلیامز (L) و Freedia حضور در رویداد on December 05, 2019 در میامی.
عکس: برایان Bedder (گتی ایماژ)

پس از به آتش کشیدند در روز پنج شنبه پس از مماس او رفت و در گفتن مردان, برای جلوگیری از پوشیدن لباس — وندی ویلیامز است عذرخواهی برای او ضد همجنس لفاظی و transphobic گناهان.

“من اهمیتی نمی دهند اگر شما همجنسگرا. شما نمی توانید یک قاعدگی هر 28 روز” چهار بار جایزه امی نامزد دریافت جایزه در طول روز سردستهزنان خواننده اپرا اعلام کرد در “موضوعات داغ” بخش از سراسر کشور همزمان بحث نشان می دهد. “شما می توانید انجام بسیاری است که ما انجام می دهیم اما من به جرم این ایده است که ما را از طریق چیزی است که شما هرگز از طریق رفتن. و توقف پوشیدن ما دامن ما و پاشنه بلند است.”

تبلیغات

پاسخ و واکنش به, عجیب و غریب, رجزخوانی سریع بود و گوش خراش در رسانه های اجتماعی.

آن را به اندازه کافی برای Asbury Park, N. J. بومی به موضوع عاطفی عذرخواهی در یوتیوب و دیگر سیستم عامل.

“من معنی نیست که توهین به من تجاوز+ جامعه در روز گذشته نشان می دهد” او آغاز شد و در 2 دقیقه, 22 ثانیه سخنرانی.

تبلیغات

“من بسیار بهانه گیر در مورد چگونه من می توانم در من نشان می دهد و یکی از چیزهایی که من می توانم به شما بگویم در حال حاضر این است که من هرگز فراموش نشان می دهد در یک محل از کینه توزی. من درک می کنم من پلت فرم با جامعه” ویلیامز که در نظر گرفته شده است دیرین متحد و آیکون به LGTBQ+ جامعه نیز گفت.

“از کلاس اول به مدرسه متوسط به بالا مدرسه به کالج برای رادیو و هم اکنون برای تلویزیون. و من معنی نیست که به کسی صدمه دیده است احساسات. من فقط با داشتن یک گفتگو” او گفت: مبارزه را از طریق اشک.

تبلیغات

“اگر شما می دانید که من به اندازه کافی بلند و سپس شما می دانید بن طلب. من حتی نمی دانم که این به چه معناست, اما آن را برای تلفن های موبایل شگفت آور است. در ذهن من آن را به معنی … زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند.”

“من نه از لمس به جز شاید دیروز گفت: آنچه من گفت:” 55 ساله سابق کرک کاربر اضافه شده است.

“بنابراین من عمیقا عذر خواهی و من عمیقا قدردانی از حمایت است که من از جامعه” او گفت: پاکسازی گلو او.

تبلیغات

“من بهتر انجام خواهد داد. من از شما حمایت از من. با تشکر از شما” ویلیامز به این نتیجه رسیدند.

به تازگی طلاق گرفته, Radio سالن از شهرت honoree به تازگی به خود جلب کرد ire — به عنوان ریشه اخبار ویرایشگر Monique قاضی قرار داده و آن را: “صحبت گه در مورد بیانسه و جی-Z زیرا آنها نمی ایستادن برای سرود ملی در سوپر باول.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im