وندی بل امریکا بدترین زن سفید است (و می خواهد خود را به کشتن پدربزرگ و مادربزرگ)


Illustration for article titled Wendy Bell, Americas Worst White Woman, Is Back (and Wants to Kill Your Grandparents)

تصویر: Facebook

من تصور کنید که اگر شما هرگز از شنیده می شود وندی بل شما در پیدا کردن او anointment به امریکا بدترین سفید به مشکوک می شود.

تبلیغات

است که این زن رمز و راز” من تصویر شما درخواست “که به نوعی ضرب و شتم Ann Coulter, Abigail فیشر و Toejam برش قسمتی از مغز می شود امریکا بدترین سفید است ؟ چگونه است که او له برون از Karens?

خوب سال پیش زمانی که وندی بل هنوز بود anchorwoman در WTAE-TV (پیتسبورگ وابسته به ABC) شش نفر کشته شدند در یک وحشتناک تیراندازی دسته جمعی در یک عمدتا سیاه پیتسبورگ حومه. یک هفته پس از تیراندازی بل رفت و به او Facebook صفحه فن و منتشر شده آنچه مورخان در حال حاضر اشاره به عنوان “موبی دیک سفید امتیاز.” (توسط “مورخان” منظورم “من.”)

تبلیغات

او با شروع برخی از “افکار” چگونه او تا به حال شده است قادر به راه رفتن و یا صحبت کردن پس از تیراندازی ادامه داد: به طور موثر خواستار مادران مشکوک بورس “شکست سیاه,” توصیف تیراندازی با پولیتزر-سطح فقر در انجمن تصاویر و پس از آن به پایان رسید با یک زمین کامل درد دل چگونه اخیر خانواده شب در کارخانه کیک پنیر با یک لبخند و پرش سیاه و سرور به او امید برای ما. (اگر شما فکر می کنم من از این لطفا—خواهش میکنم از شما—خواندن آنچه او نوشت. و حتی اگر شما فکر نمی کنم من این تا خواندن آن برای خود سرگرمی.)

بل شد و در نهایت اخراج از WTAE. او پس از آن شکایت کرد و آنها را برای تبعیض نژادی و مورد حل و فصل شد.

تبلیغات

من فکر کردم این امر می تواند آخرین وندی بل که شاید تنها زمانی که من می خواهم دیدن یا شنیدن از رفتن به جلو خواهد بود در خط در PetSmart. اما وندی بل است Jason Voorhees از زنان سفید: فقط زمانی که شما فکر می کنم او در نهایت از بین رفته او پشت سر شما با یک پادکست. او استخدام شد و در اواخر سال 2018 توسط KDKA رادیوییکه در آن او تا به حال اختیار تام به عنوان وندی به عنوان او می تواند.

این ما به ارمغان می آورد تا یکشنبه که در آن در طول یک Facebook Live بخش از خود نشان می دهد او اعتراف کرد که او نیمه, مراسم آشتی ترتیب دادند می خواهد به کشتن پدربزرگ و مادربزرگ خود را برای آزادی. (به طور جدی شما نیاز به تماشای این. لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا به تماشای این.)

حتی برای او این است…خیلی. Tاو تخته سفید, حرکات, چشم, ژاکت—این اوج وندی. و این همان است که گفت:”او مانند یک رقصنده با یک لبخند رضایت در چهره اش. و من نمی توانستم take my eyes off او. او را برای رفتن به آن را” در اشاره به یک نوجوان در یک رستوران اتفاق افتاده است که به خدمت در حالی که سیاه و سفید است.

تبلیغات

اجتماعی فاصله ساخته شده است من متوجه چقدر من در زمان داده شده و چقدر که من واقعا از دست ندهید. فکر خرید در عقاب غول مثلا باعث دلتنگی. و امروز بعد از دیدن وندی در اخبار متوجه شدم چقدر من واقعا از دست رفته خود را منحصر به فرد نام تجاری از خطرناک triflin’, batshit دیوانه. خوش آمدید دوست قدیمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im