جوش شهرستان کلانتر دفتر بررسی لیزر تابیده در هلیکوپتر

کسی اشاره لیزر در یک هلیکوپتر در Weld County شنبه شب با توجه به Weld County Sheriff که در آن گفت: در حال بررسی این حادثه است.

خدمه پزشکی هلیکوپتر گزارش داد که کسی اشاره لیزری در هواپیما در طول پرواز حدود 11:30 بعد از ظهر در جلوگیری از جوش County Road 69.

لیزر می تواند به طور موقت کور خلبانان و اشاره یکی در هواپیما یک جرم فدرال مجازات زندان و جریمه اداره هوانوردی فدرال گفت: روز شنبه در یک صدای جیر جیر در مورد این حادثه.

این هلیکوپتر در Weld County فرود آمد و در مدت کوتاهی پس از لکه بینی با لیزر شنبه و متوجه شد کسی که تا به حال با اشاره لیزری در هواپیما, با توجه به بیانیه ای از کلانتر ، خدمه گفت: این امر با صبر فرد برای نمایندگان وارد شد اما به نام دور قبل از نمایندگان وجود دارد. نمایندگان را پیدا کردن کسی که در این صحنه با یک لیزر هنگامی که آنها وارد با توجه به کلانتر ،

هنوز روشن نیست که یکشنبه که آیا این فرد شارژ خواهد بود; کلانتر دفتر گفت: تحقیقات در حال انجام است و محققان انجام شد مصاحبه.

مقامات قبلا مردم خواست تا به نقطه لیزر و یا شلیک هواپیما به خصوص در شب در ماه های ژانویه و دسامبر زمانی که گزارش ناشناخته پرواز هواپیماهای بدون سرنشین در شمال شرق کلرادو و نبراسکا را به دست آورد گسترده توجه و ساکنان شد توجه نزدیک به آسمان با برخی از وطنی sleuths امیدوار به حل رمز و راز از هواپیماهای بدون سرنشین خود را.

مقامات باید تحت پیگرد قانونی موارد از لیزر در حال اشاره در هواپیما در منطقه دنور در گذشته است. در سال 2016 یک مرد که اشاره لیزر در دنور هلیکوپتر پلیس محکوم به یک سال مشروط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de