خوش آمدید صفحه اصلی: $50 میلیون Amistad نقاشی های بازگشت به HBCU آلاباما کالج


تصویر: WBMA-LD

آلاباما, کالج, آلاباما-بر اساس تاریخی سیاه و سفید, کالج, خواهد بود که خانه جدید برای مجموعه ای از نقاشی است که بازشماری داستان Amistad, برده, کشتی شورش.

ABC اخبار گزارش که نقاشی های دیواری به ارزش حدود 50 میلیون دلار در اصل به سفارش مدرسه در سال 1938 و نقاشی شده توسط هنرمند Hale Woodruff. برای نزدیک به 70 سال آنها بر روی صفحه نمایش در کتابخانه دانشگاه تا آنها ترمیم شده و گرفته شده در یک تور ملی در سال 2008. و در حال حاضر نزدیک به 12 سال بعد نقاشی در نهایت بازگشت به خانه به آلاباما به عنوان بخشی از یک نمایشگاه جدید در محوطه دانشگاه.

تبلیغات

“نقاشی های دیواری دیده می شود […] به عنوان یک گوهر اما در حال حاضر این دیگر یک جواهر” Seddrick هیل معاون رئیس جمهور از نهادی پیشرفت در آلاباما دانشگاه, در بیانیه ای گفت. “ما دلیل دیگری برای آمدن به این شهر فوق العاده و کشف این آثار هنری است که به معنای بسیار به بسیاری از مردم است.”

مدرسه تاسیس شد و در سال 1867 در پی جنگ داخلی توسط فرزندان به بردگی گرفته شده. آن را در واقع در حدود 50 مایل در خارج از بیرمنگام و دارای وابستگی با ایالات کلیسای مسیح.

WBMA-LD گزارش که نقاشی خواهد بود قرار دارد در داخل کالج Dr. William R. Harvey موزه هنر. این ترمیم شد ساخته شده است با تشکر از امکان کمک های مالی از دانشگاه رئیس جمهور دکتر هاروی و همسر خود را در علاوه بر این به فرماندار کی Ivey از طرف وزارت امور خارجه آلاباما.

“با آلاباما, کالج, آن را انجام داده است و آنقدر برای من و خیلی برای دیگران” دکتر هاروی گفت. “این یک لذت واقعی برای من قادر به پشتیبانی از آلاباما آنs دانش آموزان آنs رئیس جمهور آنs دانشکده.”

تبلیغات

تورهای در موزه در حال برنامه ریزی برای شروع در ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im