وزنه بردار Sanjita Chanu می تواند اعطا با آرجونا جایزه به عنوان BIRD قطره دوپینگ اتهامات

بین المللی وزنه برداری فدراسیون (BIRD) انداختن دوپینگ اتهام علیه Sanjita Chanu دو بار مدال طلای بازی های کشورهای مشترک المنافع می تواند اعطا با آرجونا جایزه این سال است.

این وزنه بردار به حال ثبت درخواست قبل از دادگاه عالی دهلی در سال 2017 به چالش کشیدن جایزه ملی کمیته تصمیم به چشم پوشی از او برای Arjuna جایزه در سال 2017. Chanu برنده شده بود پی در پی وزنه برداری مدال طلا در 2014 و 2018 CWG.

به هر جهت از HC در مارس 2018 به کمیته جوایز کارگردانی شد به در نظر گرفتن نام او در آن دوره او متهم به دوپینگ توسط BIRD. HC بود و سپس پرسید: این کمیته به خاطر تصمیم خود را در یک پاکت مهر و موم شده بود و به افشا می شود اگر Chanu پاک است از اتهام.

با BIRD انداختن اتهامات آنها نوشته شده است نامه ای به وزارت ورزش مطابق با HC سفارش.

“در حال حاضر پیش بینی مثبت مورد Sanjita Chanu بسته شده توسط فدراسیون بین المللی منظور تصویب محترم’ble دادگاه عالی دهلی نو در 30 اوت سال 2018 باید با پیروی و Sanjita (Chanu) خواهد بود اعطا Arjuna جایزه 2017 که برای او اعمال می شود و یا Arjuna جوایز-2018 طبق دستور HC برای او شایسته دستاوردها در وزنه برداری” در این نامه به عنوان خوانده شده.

در مورد دوپینگ مورد آن را خدشه دار چند ناهنجاری و اداری خیط و پیت کردن-یو پی اس که شامل اختصاص دو شماره به همان نمونه است.

هنگامی که ورزشکار بود از تصمیم گیری آگاهانه توسط BIRD از طریق ایمیل به دنبال عذرخواهی و جبران خسارت برای متهم جهانی حاکم بر بدن و برای سرقت او شانس راهیابی به بازی های المپیک توکیو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de