هفته پس از حضور در Haircutting, رقابت, می سی سی پی باربر می میرد از COVID-19


Illustration for article titled Weeks After Attending Haircutting Competition, Mississippi Barber Dies From COVID-19

عکس: شاتر

خانواده یک معشوق می سی سی پی باربر که به تازگی در گذشت از COVID-19 ساخت یک درخواست به هر کسی که گوش: در خانه بماند.

تبلیغات

یوجین تامپسون صاحب مخروطی ملت سلمانی و آرایشگر در آکادمی اسکار, Miss., درگذشت, شنبه در جکسون در بیمارستان دو هفته پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus WJTV گزارش.

“آخرین ما حافظه او را در آمبولانس. ما نمی قادر به خداحافظی,” Jonathan Edwards, یوجین خواهر گفته خبرنگاران محلی. “او به تنهایی. برادر من همه توسط خود را.”

رسانه های دیگر گزارش شده است که تامپسون هنوز برش مو و حتی به عنوان متحده در سراسر کشور شد و خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. در 15 مارس تامپسون بود در میان صدها نفر از مردم که با حضور باربر سبک نبرد نمایشگاه در جکسون را از دست ندهید. یک عکس ارسال شده در Facebook نشان می دهد تامپسون بود یکی از شرکت کنندگان در این رقابت است. توسط مارس 22, Thompson تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و بلافاصله به دنبال خود قرنطینه دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از خانواده اش می گوید.

نه جکسون و نه ایالت می سی سی پی شده و پناهگاه در محل مقرر در آن زمان است. در واقع در مارس 23, فرماندار تیت ریوز کاهش یافته و به اجرای دقیق اجتماعی فاصله پروتکل با وجود فشار از مطبوعات و عمومی:

تبلیغات

“هیچ کس در دولت وزارت بهداشت توصیه کرده است که ما یک ایالت پناهگاه در محل سفارش” ریوز و افزود: در بعد “ما نمی خواهید را به هر گونه تصمیم گیری که در نهایت انجام بیش از آسیب خوب است.”

مقامات فدرال تا به حال به مردم توصیه کرد: برای جمع آوری در گروه های بزرگ در ابتدای ماه مارس ، ریوز عبور نمی کند یک پناهگاه در محل سفارش تا 2 آوریل. تامپسون درگذشت مارس 7, تنها چند روز پس از تولد 46.

تبلیغات

آرایشگاه و سالن های زیبایی شده اند آمار به خصوص با کوروناویروس. فروشگاه های توقیف سراسر کشور ترک هزاران نفر از کارگران بسیاری از آنها خود اشتغالی و یا قرارداد ، به عنوان تیوی واشنگتن پست گزارش برخی تلاش کرده اند تا همچنان به انجام کسب و کار در طول همه گیر در ادامه به خانه تماس حتی به عنوان خطر برای گسترش عفونت باقی می ماند بالا است.

این به نظر نمی رسد به آنچه رخ داده به یوجین تامپسون بود که انچه گذاشته شده توسط شهرستان و مقامات دولتی. در حال حاضر خانواده او می خواهد برای انتقال یک پیام ساده.

تبلیغات

“همه—قبل از شما بیرون بروید و یا قبل از اینکه شما تصمیم به رفتن به خانه دوستان خود—مطمئن شوید…شما می دانید که رفتن خارج که درب به خوبی می تواند شما را بکشند شما, کودکان خود را و یا پدر و مادر خود گفت:” ادواردز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im