علف های هرز عدالت است در بالای برخی از رای دهندگان کالیفرنیا ذهن در سه شنبه


Chaney Turner discussing presidential candidates platforms on weed justice informed her vote during an interview with The Root in downtown Oakland on March 2, 2020.

Chaney ترنر بحث در مورد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری, سیستم عامل, بر علف هرز عدالت آگاهانه رای خود طی مصاحبه ای با ریشه در مرکز شهر اوکلند در تاریخ 2 مارس سال 2020 است.
عکس: ترل Jermaine استار/ریشه

اوکلند کالیفرنیا—Chaney ترنر در حال حاضر رای گیری در کالیفرنیا اوليه و گفت که کسی که خود رای بود و به احتمال زیاد برای آزاد سازی امریکا فدرال marijauna سیاست های توانمندسازی سیاه شاهدانه کارآفرینان.

ترنر و من در مرکز شهر اوکلند در را Westing نوار است که در واقع در یک منطقه که در آن بسیاری از شهر سیاه فعالیت در اطراف ماری جوانا عدالت آغاز شده است. Gentrification و اقتصادی نژادپرستی بسته شده است کسانی که سیاه فعالان از بهره گیری از کار خود را هر چند. او به چندین ساختمان که در آن حشیش کسب و کار آغاز شده اما مردم سیاه و سفید را اجرا کنید.

تبلیغات

کالیفرنیا شناخته شده است به عنوان یک دولت لیبرال سیاسی و سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن در حال رای گیری خوب در اینجا. ترنر نمی خواهد بگویید ریشه که به او رای دادند اما گفت که هیچ یک از نامزدها در حال پرداختن به چگونگی پرداخت مالیات قانونی شاهدانه است که صدمه زدن به سیاه و افرادی که می خواهید به استفاده و یا فروش آن قانونی است.

“اگر ما به رفتن به یکی از درمانگاه ها پایین خیابان هشتم اجرا خواهد شما را در مورد $75 پس از مالیات,” او گفت:. “مردم در حال رفتن به علف های هرز مرد [به دلیل آن ارزان تر است]. مردم هنوز به میراث بازار, همچنین شناخته شده به عنوان بازار سیاه است. بنابراین همه پول که این در حال طرح ریزی است که از گیاه شاهدانه فروش آنها در واقع از دست دادن چون از مالیات است. درمانگاه ها هنوز هم گرفتن کسب و کار از افرادی که استطاعت مالیات بالا از گردشگری است. اما به طور منظم مردمی مانند شما راه رفتن پایین خیابان در اینجا still got the hook up.”

تبلیغات

کالیفرنیا بود جلوتر از بسیاری از کشورهای وقتی که می آید به حشیش قانونی. دولت قانونی ماری جوانا پزشکی در سال 1996 از طریق گزاره 215. اوکلند ساکنان رای دادند و در سال 2004 برای اندازه گیری Zساخت کوچک شاهدانه در اختیار داشتن بالاترین اولویت برای اجرای قانون است. مشکل این است که اوکلند زمین صفر به صورت تلفات از ریچارد نیکسون فاجعه جنگ با مواد مخدر.

مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند و تنها 23 درصد از اوکلند جمعیت اما 77 درصد از شاهدانه خیابان بازداشت در سال 2015 با توجه به شهرستان آزمایشگاه. اوکلند در تلاش است تا جبران این طریق آن حشیش سهام برنامهکه مراکز نژادی عدالت طرح های مانند ارائه صفر-بهره وام و اولویت برای ماری جوانا مجوزهای کسب و کار سیاه و سفید و قهوه ای و مردمی بازداشت حشیش جرائم مربوط. در سراسر کشور, اما, سهام عدالت برنامه کار نمی کند به عنوان مجوز هنوز به مردم سفید با منابع مالی برای شروع شاهدانه کسب و کار.

تبلیغات

در اینجا در اوکلند وجود دارد تنها دو سیاه و سفید متعلق به حشیش کسب و کار با توجه به ترنر. وارن و ساندرز‘ برنامه شامل یک نژادی عدالت جزء اما چالش برای آینده دموکراتیک رئیس جمهور خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که دولت فدرال نمی تضعیف تلاش های محلی برای جرم زدایی از مصرف کانابیس و کارآفرینی است.

فدرال, شاهدانه استفاده و فروش هنوز هم غیر قانونی است.

نگه داشتن در ذهن است که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که انتظار می رود به خوبی انجام امروز احساس می کند ماری جوانا دروازه ورود به مواد مخدر (نظرات او بعد از رفت و برگشت پس از مواجهه با انتقادات) و دارای حداقل مترقی طرح باقی مانده عملی نامزدها. از همه مسائل رای دهندگان با توجه به شده اند در اینجا در کالیفرنیا و دیگر سوپر شنبه متحده ماری جوانا عدالت باید در اولویت است. رئیس جمهور بعدی خواهد شد که مقدار زیادی از قدرت برای هدایت سازمان های فدرال مانند وزارت دادگستری به دنبال مترقی سیاست ماری جوانا در سطح ملی است. داشتن حق نژادی و تجزیه و تحلیل در این رویکرد ضروری خواهد بود.

تبلیغات

کهربا مراکز تجاري, یک شاهدانه عدالت مدافع اینجا در اوکلند به من گفت که نگرانی خود را در مورد قانونی در سطح فدرال ممکن است کمی کار را برای مردم سیاه و سفید اگر نژادی سهام است نه اولویت هر کدام دموکرات برنده کاخ سفید است.

“اگر ما قانونی و بانکی فدرال تایید آنچه که برای شاهدانه به طور کلی ؟ که بدان معنی است که مردمی خواهد شد که دسترسی به بانکداری است که مهم است. اما آنچه که برای مردم سیاه و سفید? این به آن معنا نیست زیاد” مراکز تجاري به من گفت. “اگر مردم سیاه و سفید به طور منظم در کسب و کار به طور منظم کارآفرینان با 750 نمره اعتباری نمی تواند دریافت وام از بانک خود را چگونه می کند که نگاه های مختلف در شاهدانه? آن را نگاه نمی کند ، ما واقعا نیاز به این فرصت را به انجام برخی از ترکیبات عدالت است. هیچ مرمت از آنجا که ما تا به حال هرگز عدالت در وهله اول. “

تبلیغات

وجود دارد 415 نمایندگان به برنده از کالیفرنیا بیشتر از هر یک از سه شنبه متحده; بیش از 1300 نمایندگان در معرض خطر هستند به طور کلی امروز. کالیفرنیا نقل مکان کرد تا اولیه آن تاریخ از ماه ژوئن تا سه شنبه به دلیل بزرگ آن نماینده تعداد قابل بحث نیست باید به همان اندازه نفوذ و سپس آن را به عنوان امروز.. ساندرز از دست این دولت در یک دلخراش شکست هیلاری کلینتون در چهار سال پیش. دولت در نظر گرفته شد آخرین امید او در برنده شدن در نامزدی. اما امروز او رهبری در پای صندوق های رای و انتظار پیروزی متقاعد کننده.

سیاه و Latinx رای دهندگان انتظار می رود به بازی نقش بسیار زیادی در موفقیت امروز با ایالات کارولینای شمالی و تگزاس و آلاباما با بزرگ سیاه و قهوه ای رای دهندگان که به ما یک ایده که آنها را به عنوان یک electable نامزد شده است. بیشتر در خصوص این خواهد بود که برای روز بایدن به ساحل سیاه و سفید حمایت خود را از مبارزات انتخاباتی شده است انتظار در بعد از آیووا و نیوهمپشایر رفت و به Sanders. ما همچنین اگر ساندرز’ موفقیت با Latinx رای دهندگان ادامه خواهد داد و پس از او برنده بیش از یک تعداد زیادی از آنها در نوادا.

تبلیغات

هر چند به عنوان اصلی چرخه باریک را به بهترین از بقیه پس از بیش از 20 بیشتر مردان سفید پرتاب کلاه خود را در مسابقه از مسائل مانند ماری جوانا عدالت دیده نمی شود به عنوان مسئله جزئی—به خصوص از آنجا که بسیاری از مردم در شهرهای اوکلند احساس می کنم آنها هنوز هم در حال پشت سر گذاشت.

در hourlong گفتگو با Turner, نزدیک به ده نفر به میز ما آمد به او خوش آمد می گوید. او می گوید: مردمی او تماس بگیرید “شهردار” به دلیل فعالیت های حشیش. این یک عنوان است که humbles او. آن را به او می گوید او در بخشی از جامعه و مردم او را به عنوان یکی از رهبران آن است.

تبلیغات

زمانی که ما به عقب بر گردیم به دیدگاه وارن و برنی دو نامزد او ترجیح میدهد بیش از بقیه دموکراتیک ریاست جمهوری در زمینه ترنر احساس می کند که هر دو نیاز به انجام یک کار بهتر از رسیدن به مردم در صنعت زیرا بسیاری از کار آنها می خواهند به انجام از طریق سیاست های خود را در حال حاضر انجام می شود.

اگر کسی در حال اجرا برای رئیس جمهور می خواهد برای کمک به پایان جنگ با مواد مخدر آنها نیاز به صحبت کردن با افرادی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر آن است.

تبلیغات

“در صنعت شما باید تعداد زیادی از عالی سازمان ها و افرادی که در خط مقدم شاهدانه سیاست و وکالت بنابراین بدون نیاز به از نو خلق کردن چرخ” ترنر گفت. “دعوت از کسانی که مردم را به گفتگو و دریافت دیدگاه ها و دیدگاه در چگونه ما می توانیم یک برابر حشیش صنعت اگر آنها در حال تلاش برای ایجاد (قانونی) فدرال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>