شنبه بهترین معاملات: Vava 8-در-1 USB-C هاب نینجا کوره Squatty اسان و بیشتر


Illustration for article titled Wednesdays Best Deals: Vava 8-in-1 USB-C Hub, Ninja Grill, Squatty Potty, and More

گرافیک: Tercius Bufete

بهترین معاملات از روزبهترین معاملات از روزبهترین معاملات از سراسر وب, به روز شده در روزانه.

یک Razer مبارزه با چوب, JACHS نیویورک کوتاه-آستین در لباسهای بافتنی, سحابی کپسول مکس منحصر به فردو یک Timbuk2 کیسه فروش سرب شنبه بهترین معاملات از سراسر وب.

نشانه Kinja معاملات و به دنبال ما در توییتر را هرگز از دست یک معامله!

تبلیغات

شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما نیاز به یک پاور بانک. آیا چراغ بیرون رفتن و یا شما در حال رفتن به یک کنترل از راه دور سفر پیاده که شما کاملا با برخی از حیوانات عبور از معافیت امتداد راه RAVPower 16750mAh بسته به اندازه کافی umph به گذشته شما را به مقصد خود را. بهتر است هزینه آن فقط 18 زنگ با منحصر به فرد ما promo code KINJA0331.

آن را در پلاگین در پرداخت و سازمان دیده بان خود را پس انداز افزایش می یابد. RAVPower ادعای خود 2A بنادر کاهش بار شارژ نصف آن 16750 قابل حمل شارژر 20 درصد کوچکتر از آی فون 8. آن را نیز می آید اما متاسفانه این معامله تنها گسترش به سیاه و سفید ساده مدل.


تبلیغات

آه 2014. روز قبل از اپل تصمیم به تبر بنادر ما می خواهم به دانستن و عشق در حمایت از USB-C سریع تر و برگشت پذیر استاندارد است که هنوز هم دقیقا نمی پشتیبانی شده توسط تمام لوازم جانبی مورد علاقه خود را. اگر شما نیاز به ویرایش عکس ها از دوربین DSLR خود را به عنوان مثال به خوبی شما اساسا fucked بدون یکی از این اینجا دانگل.

یکی از بهترین شما می توانید پیدا کنید 8-در-1 USB-C hub از Vava است نیمه فعال با استفاده از منحصر به فرد ما promo code KinjaVa330 و با قطع کوپن در آمازون لیست صفحه. همراه است که به ارمغان می آورد کل خود را از $40 به صرف 20 زنگ! که راه شما می توانید کیک خود را (یک مک بوک جدید) و خوردن آن را بیش از حد (با استفاده از پورت) با سه نوع USB-اتصالات HDMI-out, یک گیگابیت اترنت جک دو اسلات کارت SD و USB-C قدرت تحویل.

تبلیغات


تبلیغات

اگر شما به دنبال سرمایه گذاری در یک جفت بی سیم واقعا هدفون TaoTronics SoundLiberty 53 پایین فقط $28 با ما promo code KINJA987. در بررسی Whitson گوردون می گوید آنها “هیچ کسب و کار به عنوان خوب به عنوان آنها هستند که برای کم قیمت.” و او با اشاره به 40 دلار قیمت خرده فروشی.

من لذت بردم من هم با TaoTronics بسیار کمی و به طور منظم پیدا کردم خودم را در حیرت و شگفتی و در آنچه که شما برای دریافت قیمت. اگر شما ارزش این راحتی درست بی سیم از earbuds بیش از همه چیز و انتظارات خود را در چک فقط کمی—انتظار نداریم که یک AirPods-سطح تجربه—این خیلی جامد از earbuds برای در رفتن به آهنگ.

تبلیغات


تبلیغات

خارج شدن برای یک فیلم شب در حیاط خلوت می تواند راه مناسب برای مبارزه با تب کابین و اگر شما گرفتن یک ظرف چند روز آینده شما می تواند به $80 خاموش Anker سحابی کپسول مکس پروژکتور برای کمک به کار انجام می شود. خود را در کل می افتد به $390 هنگامی که با استفاده از کد کوپن KINJA2423. متاسفانه قطعنامه تاپ در, 720p, اما شما می توانید کشش تصویر تا 100 اینچ آن را به اندازه کافی کوچک به جا در یک کیسه و با اندیشه در هیئت مدیره شما می توانید بار تا یوتیوب و Netflix بکشد حق در کپسول مکس خود را.

تبلیغات


تبلیغات

اگر شما به دنبال یک AirPods-esque تجربه برای آینده خود earbud خرید اما نمی خواهم به پرداخت مالیات های اپل, این Mpow واقعا بی سیم, بلوتوث, Earbuds پایین فقط 27 زنگ امروز. اگر شما با استفاده از کد های تبلیغاتی 7Q9H6Z4U شما یکی از ارزان ترین مطالب به بی سیم بلوتوث earbud بازی.

به لطف شارژ مورد, شما می توانید انتظار در مجموع از 42 ساعت از زمان پخش. بنابراین اگر شما شده است که مایل به ارتقاء خود را در اوایل صبح 6-فوت دور از همه اجرا می شود این است که یک چیز خوب برای سرمایه گذاری است.

تبلیغات

ما همکار تامی می گوید: “کسانی که در عرضه محدود پس از عمل سریع اگر شما جدی است.”

تبلیغات

تبلیغات

یک بار از این: آمازون کاهش قیمت Squatty اسان فقط به 17 زنگ کمترین دیده ایم در آمازون است. نگاه—من می دانم که یک دسته از شما انتظار دارند که من به توسل به یک دسته از توالت طنز, اما من درجه یک و من قصد ندارم به مسدود کردن خوراک خود را با آن گه. من فکر می کنم مردم خواهد بود رها من این معامله به طور جدی.

نمی poo-poo این معامله این مدل معمولا این نشسته در حدود 25 زنگ. بنابراین منتظر نیست و یا دیگری به شما احساس مثل شما عصبانی دور یک فرصت بزرگ است.

تبلیغات

تبلیغات


تبلیغات

اگر شما دست خود را به میز ایستاده راه اندازی, از, شما می توانید convert خود را در جدول اتاق ناهار خوری میز به یکی برای فقط 83 زنگ امروز. با استفاده از کد های تبلیغاتی KJDSK به دست کشیدن از 17 زنگ کردن قیمت. این سحر نشسته در بالای موجود خود را در جعبه مقوا دسکتاپ و می تواند تنظیم شود برای رفتن به بالاتر یا پایین تر بسته به اولویت خود را.

تبلیغات

این مدل خاص دارای فضای کافی برای دو مانیتور ارائه می دهد و یک اسلات برای گوشی های هوشمند خود و یا قرص خود را به نشستن در جلو است. به علاوه شما باید کمی قفسه برای ماوس و صفحه کلید است که فوق العاده زیبا است.

تبلیغات

فقط توجه داشته باشید که ما دیده ایم DailySteals سهام اجرا به سرعت پس از ارسال پس دریغ نکنید اگر شما بوده ام به یکی از خانههای گلی خالی بیش از.


تبلیغات

اگر چه ما می خواهم شما را تشویق به رسیدن به خود را حیاط خلوت و خیس خوردن در برخی از نور خورشید در حالی که سیگار می کشید آن دنده های داخل کوره است که هنوز هم فوق العاده راحت است و شما نمی توانید به اشتباه با نینجا 4-در-1 Foodi AG300 در این راستا است. مورد را به 119 دلار در Wootتنها گرفتن که این کارخانه ، reconditioned است.

آن را محصور کوره معنی غذا را آشپز سریع و به طور کامل گرما به طور مساوی توزیع در اطراف خود گوشت و سبزیجات. هوا سرخ کن کمی شما اجازه می دهد به طبخ همه چیز مانند سیب زمینی سرخ کرده, hush puppies و حتی برخی از empanadas اگر شما احساس کمی دیوانه. Woot خدمت است تا 90 روز گارانتی برای ارام کردن هر کنترل کیفیت, ترس, پس دریغ نکنید برای گرفتن یک.

تبلیغات


تبلیغات

هنگامی که شما در یک اتصال شما باید به تکیه بر محبت غریبه ها به عقب بر گردیم در مسیر. به جای سرمایه گذاری در این VTIN 1200A اوج پرش خودرو Starter برای فقط 49 زنگ.

این مدل خاص می تواند با قرار وثیقه شما از اکثر مواقع با 1200A از اوج خروجی آن را می توانید شروع به تقریبا هر موتور به 8L برای یک خودرو گاز یا 6L دیزل. بهتر است هنوز هم آن را می تواند به عنوان یک چراغ قوه و می تواند قدرت یک میزبان از دیگر لوازم جانبی خود را با ساخته شده در پورت USB.

تبلیغات

برای دریافت بهترین قیمت, مطمئن شوید که به استفاده از کد های تبلیغاتی 74DYDDP6at پرداخت.

تبلیغات


تبلیغات

در حال حاضر شما می توانید صرفه جویی 15% Bokksu اشتراک و جعبه هدیه با ما منحصر به فرد کد KINJA15. اگر شما ناآشنا Bokksu یک میان وعده جعبه اشتراک خدمات ارائه می شود که “ژاپن منحصر به فرد تنقلات به درب خود را.”

زمانی که من برای اولین بار مواجه می شوند Bokksu من با خودم فکر کردم: “من لازم نیست که” پس من خودم پرماجرا snacker و من در حال حاضر زندگی در المهرست کوئینز که در آن وجود دارد شگفت آور, آسیایی, تنقلات وجود دارد.

تبلیغات

اما من آن را از یک شوت زیبا و غافلگیر شد. وجود دارد مقدار زیادی از رفتار موجود در جعبه است که من هرگز قبل از دیده می شود و من به طور کامل لذت می برد همه آنها. وجود دارد یک انتخاب متنوع از شیرین و خوش طعم, بنابراین من هرگز خسته از هر چیزی. کاملا رک و پوست کنده Bokksu جعبه دریافت کردم یکی از بهترین چیزهایی که اتفاق می افتد در هفته های اخیر.

بهترین بخش ؟ وجود دارد یک راهنمای دستی است که به شما می دهد تمام اطلاعات شما می خواهید در هر درمان (از جمله آلرژی اطلاعات) است که حذف یک مانع بزرگ است که اغلب همراه با تلاش چیزهای جدید را با غیر زبان انگلیسی, برچسب ها.

تبلیغات


تبلیغات

Shep به نام این 19 دلار قفسه از ارتفاع آزمایشگاه گنگ است. آن است. اما خوب نوع گنگ مثل خوردن پنیر با وجود اینکه لاکتوز حساس و یا گفتن سابق خود را چگونه شما هنوز هم در از ارزش دوستی خود را…

Um.

شما می دانید چه گنگ است ؟ با استفاده از کد های تبلیغاتی KINJASHELF به آن را پایین آورد فقط 19 دلار. در بررسی Shep گفت:

در حقیقت ارتفاع قفسه است در مورد به عنوان ساده و آشکار به عنوان یک محصول می شود. و در عین حال وجود دارد جای تعجب چند پایین مشخصات زیر میز, گزینه های ذخیره سازی وجود دارد و کسانی که وجود دارد نیاز به حفاری به میز خود را که ممکن است ناپسند خود ، در واقع من می خواهم بگویم 99 درصد از میز سازمان محصولات چیزهایی است که در بالای میز کار خود را, اما برای موارد کوچک مانند کیف پول خود را و کلید های استفاده از این بارها تلف منطقه زیر میز خود را بسیار بهتر از استفاده از فضا.

تبلیغات

این کاملا مناسب برای همه WFH در حال حاضر. اما فقط یک سر این به فروش می رسد هنگامی که ما در گذشته در مورد آن نوشته شده. بنابراین شمایا دیگری ما می دانیم که واقعی و ساختگی است. (آن را به من, آن را همیشه به من.)

تبلیغات

تبلیغات

اگر شما به دنبال مقرون به صرفه و راحت تازه برای خود بهار کمد لباس, در اینجا شانس خود را است. JACHS نیویورک ارائه شده است یک تن از کوتاه-آستین گره polos, henleys و تی شرت با شروع در فقط 15 زنگ.

کل مجموعه است که اساسا آنچه که من دوست دارم:: به روز رسانی اصول. من برای یک, هستم جزئی به جت سیاه و سفید Sueded پنبه آستین کوتاه هنلی. آن را فقط… خیلی ساده! و ظریف است.

تبلیغات

بنابراین اگر شما به دنبال برای اقامت راحت در این خصوص بار تلاش این است که معامله را به استفاده از. ما همکار تامی می گوید: “کسانی که در عرضه محدود پس از عمل سریع اگر شما جدی است.”

فقط مطمئن شوید که به استفاده از کد های تبلیغاتی SSK در پرداخت. و مثل همیشه JACHS نیویورک ارائه می دهد رایگان گرداند تا به وحشی.

تبلیغات


تبلیغات

برای چند روز آینده شما هنوز هم می تواند استفاده از Timbuk2 آخرین کیسه فروشکه تخفیف سبک های مختلف توسط 54 درصد. برای grabs رسول کیسه, کیسه duffelو سنتی کوله پشتی در انواع رنگ ها. توصیه شخصی من این است $89 سبک Muttmover کوله پشتی به سادگی به دلیل puppo Timbuk2 استفاده می کند به منظور جلب توجه ما است. او فقط بیش از حد لعنت زیبا!


تبلیغات

من آن را گفته ام یک میلیون بار و من دوباره آن را می گویند: بهداشت روان در مراقبت های بهداشتی و درمانی است که بخش مهمی از درمان علائم خود را. شما ممکن است احساس پایین در افسردگی در حال حاضر که شما تنها نیستید. اگر شما نیاز به صحبت با کسی اما نمی توانید خانه خود را ترک می دانم که Talkspace شماره یک آنلاین خدمات درمانی در اطراف و آنها در حال ارائه $100 شما ماه اول با کد کوپن REMOTE100.

با توجه به آن شروع می شود در $65/هفته شما در واقع گرفتن رایگان 7 روز محاکمه و سپس برخی از. به عنوان بخشی از خدمات Talkspace در حال حاضر ترویج COVID-19 استرس و اضطراب, مدیریت برنامه برای تمام مشترکین از جمله کسانی که با استفاده از این تخفیف. آن را امتحان کنید و اجازه دهید من می دانم که چگونه به این دلیل است که من واقعا وسوسه به ثبت نام خودم.

تبلیغات


تبلیغات

وجود دارد بسیاری از گفتمان های اطراف مزایای CBD و اینکه آیا Cannabid دانه عصاره است که در واقع به نفع کسانی که دچار درد مزمن و اضطراب و یا اگر آن را یک دارونما هوشمندانه به بازار عرضه شده به عنوان یک درمان تمام پادزهر. هر آنچه که شما باور (من خودم دیده اند اثرات مثبت خوب batch), JustCBD ارائه شده است 25% کل آن انتخاب CBD gummies در حال حاضر با استفاده از منحصر به فرد ما کد تخفیف KINJA25.

Chill out شاید تماشای یک فیلم و سقوط در خواب در نیمه راه از طریق. Gummies در CBD در شروع 8mg و کلاه کردن در 25mg/قطعه بنابراین حیطه گسترده ای از دوزهای را انتخاب کنید. به خصوص در حال حاضر ما نیاز به کمک همه ما می توانیم برای ما سلامت روانی و جسمانی. تا حدی که CBD ثابت کمک و gummies سرگرم کننده ترین راه برای مصرف آن است.

تبلیغات


تبلیغات

منتشر شده امروز, جدید , راز, انزال x Huckberry ماموریت ترکیبی کیسه شانه به طور معمول شما را به مجموعه یک کل 240 دلار. اما برای بعد از 72 ساعت آن را به $190. چوب موم رنگی کیسه مناسب برای مصرف در پیاده روی و جدا پیاده سفر.

آن سه راه پستی جیبی به شما اجازه می دهد فروشگاه “اسناد و اشیاء قیمتی و دیگر دنده” است و به صورت امن در محل در حالی که شما در حال حرکت در اطراف. زنان و تقسیم EDC بخش است که مناسب برای ملزومات در حالی که تعیین شده بوت کیسه نگه می دارد خود را گل آلود کردن چکمه و دور از مسائل شما نمی خواهید برای دریافت, کثیف, مانند لپ تاپ خود را که همچنین دارای آستین های خود را.

تبلیغات


تبلیغات

اوج طراحی محصولات افسانه ای در میان عکاسان و سازمان پیشرفته. و در این هفته تنها شما می توانید صرفه جویی 20 ٪ تخفیف برای تمام قله طراحی محصولات (به جز سفر سه پایه + سه پایه و لوازم جانبی) و 40% off all V1 روزمره کیسه های.

تبلیغات

ماهرانه طراحی شده و به خوبی ساخته شده است و علاقه مندان اعتماد اوج طراحی محصولات برای حمل و محافظت از اشیاء با ارزش خود را اما قیمت ها همواره یک مانع برای بسیاری از ما است. این تخفیف اما پایین تر است که مانع بسیار کمی.

تبلیغات

این فروش می رود برای یک هفته تنها به پایان می رسد و مه 6. اما منابع محدود هستند بنابراین سرعت عمل قبل از کیسه خود را می شود حمل می شود به شخص دیگری.


تبلیغات

به دنبال به دست آوردن برخی از تمرین جدید دنده و یا حداقل برخی از فوق العاده لباس راحت برای کار از خانه ، در حال حاضر شما می توانید صرفه جویی 20 ٪ خاموش Olivers خط کامل فلاپ, کلاه, شورت كم و کاپشن هنگامی که شما با استفاده از کد های تبلیغاتی INITTOGETHER در پرداخت.

تبلیغات

اگر شما ناآشنا Olivers باعث می شود برخی از مورد علاقه ما مردان activewear که به نظر نمی مانند activewear,

تبلیغات

ما نوشته ام در مورد Olivers جعبه رمز و راز و قبل از آن بوده است فوق العاده محبوب و ارتقاء. Olivers تصمیم گرفت برای رفتن به یک مسیر سنتی این زمان در اطراف و انتخاب خود را در موضوعات است. و آن را خوب مرور در اطراف و ذخیره کنید.

تبلیغات

این که آیا شما در حال کار از خانه و یا ساخت برخی از noobs ناراحت در Call of Dutyخود را افزایش استفاده از اینترنت خواستار افزایش احتیاط در برابر دیجیتال خطراتی که در خفا انجام دادن در مورد. حداقل شما می توانید انجام دهید این است راه اندازی آنتی ویروس و یک سال مجوز برای مک آفی کل حفاظت سوئیت فقط اتفاق می افتد به 17 دلار در آمازون طلا جعبه. شما قادر خواهید بود برای محافظت از مجموع سه دستگاه برای هزینه و سازگار PC, Mac و موبایل.

تبلیغات


تبلیغات

شما باید بدانید که در آن شما می آیند از دریافت که در آن شما در حال رفتن. تاریخ همیشه تکرار می شود. وجود دارد هیچ چیز جدید در زیر آفتاب. ما می تواند استفاده از تمام این اصطلاحات برای متقاعد کردن شما چقدر مهم است به قلم مو رنگ کردن در جهان, تاریخ و جغرافیای ملی, تاریخ ثبت نام و اشتراک به صورت 60% خاموش است یک راه عالی برای شروع است. شما می توانید قلاب تا با یک سال اشتراک دیجیتال در روشن شدن فقط برای $9حق شما به bi-monthly مسائل از مقالات و عکس مجلات که شما را به عقب در زمان. شما همچنین می توانید گرفتن یک ماه 6-نسخه قابل چاپ اشتراک برای $12.

در حال حاضر اگر تنها کسی که می تواند به شکل یکی از بزرگترین سوالات در مورد گذشته ما هنوز باقی مانده: مرغ یا تخم مرغ ؟

تبلیغات

تبلیغات


تبلیغات

این که آیا شما در حال حاضر زندگی می کردند از طریق Forky (من هنوز هم فکر می کنم او باید شده اند به نام Sporky) زیبا هنوز maddeningly-غمگین بحران هویت یا شما با نام تجاری جدید به داستان اسباب بازی جهان مایکروسافت است که شما با دادن یک نخست فرصت را به صرف زمان بیشتری را با مورد علاقه خود را پلاستیک باند. این داستان اسباب بازی چهار-فیلم مجموعه 73% خاموشو که شامل 4K Ultra HD نسخه فقط برای $22. شما همچنین می توانید آن گیر در HD برای $17.

تبلیغات

مایکروسافت فروشگاه دیجیتال عناوین قابل مشاهده بر روی PC, Xbox One, Xbox 360, آندروید, در iOS, و حتی HoloLens. شما نیاز به یک Xbox One S یا Xbox One X به تماشای در 4K, اما, بنابراین مطمئن شوید که برای رفتن برای نسخه HD اگر شما لازم نیست که یک کنسول.


تبلیغات

من کتاب جمع شدن است عظیم. آن را به نحوی حتی بزرگتر از من بازی پرونده ها و با وجود این واقعیت است که بازی و ضرب و شتم یک تصویری بازی راه طولانی تر از خواندن و به پایان رساندن یک کتاب است. بدون در نظر گرفتن, من نمی تواند مقاومت در برابر خوب Kindle eBook مقابله و آمازون دارای یکی از خوبی های این هفته—صرف $20 در کتابها و شما $5 Kindle اعتباری… برای اطلاعات بیشتر کتاب در اصل.

یک ترفند وجود دارد به این معامله هر چند: شما نیاز به فعال کردن آن است. آن را نمی کند به طور خودکار اعمال می شود در پرداخت, بنابراین مطمئن شوید که به کلیک بر روی این لینک و فعال معامله قبل از رفتن در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید.

تبلیغات

البته در حال فروش در کتابهای خود را بیش از حد. برای مثال همه CS لوئیس رمان $2 یک قطعهبنابراین اگر شما همیشه می خواستم به خواندن تواریخ از نارنیا در حال حاضر شانس خود را برای دریافت کل مجموعه برای ارزان. به عنوان همیشه وجود دارد یک ترا درهم میشکنند مقدار از کتابها در فروش است که شما می توانید مطالعه در اوقات فراغت خود را به عنوان به خوبی.

از آنجا که هیچ کس پرسید: چه من می خواهم به انجام در طول این تبلیغات این است که انتخاب کنید تا یک یا دو کتاب که هرگز به فروش (به دنبال در شما هری پاتر و Witcher رمان) و سپس کار راه من تا 20 دلار صرف شده برای اعتبار. آن را فقط به اندازه کافی از یک جایزه برای من به ریخت و پاش در برخی از رمان های من مشکل توجیه در غیر این صورت.

تبلیغات


تبلیغات

تاپیک لرزان سابقه در پشت نرم افزار آنتی ویروس عمدتا به دلیل هزینه های بالا مزاحم ads نرم افزارهای جاسوسی و استعداد به تنگه در منابع سیستم است. بسیاری از برنامه های بهبود یافته در همه این مناطق در طول زمان مانند Webroot که باعث می شود یک آنتی ویروس, نرم افزار طراحی شده به طور خاص برای علاقهمندان به بازی که 10 دلار خاموش در آمازون امروز. شما یک سال کامل از پوشش برای یک کامپیوتر که برای قیمت.

Webroot ترکیبی از آن تهدید تعاریف و اسکن با یک سبک رابط کاربر سریع تر اسکن و بهینه سازی سیستم است که کمک می کند تا نگه داشتن سیستم عامل شما در حال اجرا در بهترین حالت آن است.

تبلیغات


تبلیغات

اگر شما یک دانش آموز هستید که نیاز به دسترسی به اینترنت به نگه دارید تا با مطالعات Comcast می خواهد به خواستگاری شما را با 150 دلار ویزا کارت هدیه. همه شما باید انجام دهید این است که ثابت کند شما یک دانش آموز هستید و شما دریافت پول رایگان تا زمانی که شما بر روی عملکرد استارت+ اینترنت, انتخاب تلویزیون دو انتخاب بازی یا انتخاب تلویزیون را انتخاب کنید دو بازی+ بسته است. توجه داشته باشید که این پیشنهاد تنها به گسترش دانش آموزان شده اند که مجبور به زندگی در خارج از دانشگاه. کسانی که هنوز هم مستحکم در خوابگاه زندگی نیاز نمی شود. معامله از طریق ژوئن 1 سال 2020 است.

تبلیغات

اوه نه من کاملا آن را دریافت: که وحشیانه, کون, ضرب و شتم شما در زمان در مورتال کمبت 11 بود قطعا به خاطر شما با استفاده از کنترل خود را به جای یک حلال, بازی های آنلاین استیک. بیایید ثابت است که: آمازون دارای Razer Panthera Evo مسابقات چوب برای 170 $a $30 تخفیف. آن را طراحی شده برای استفاده با پلی استیشن 4 دارای plug-and-play پشتیبانی بر روی کامپیوتر و حتی می توانید با استفاده نینتندو سوئیچ و Xbox One با برخی از سخت افزار اضافه شده.

شما پیدا کردن 10 دکمه و هشت جهت جوی استیک است که باید بیش از اندازه کافی برای اطمینان از شما نمی نفخه یکی دیگر از بازی-پایان دادن به دسته کوچک موسیقی جاز هنگامی که آن را همه در خط. آن را نیز به طور کامل moddable بنابراین شما می توانید مبادله دکمه ها و جوی استیک یک بار ساییدگی و پارگی در نهایت راه خود را.

تبلیغات


تبلیغات

اگر شما می خواهید بدون زواید (یعنی هیچ RGB روشنایی) هدست در نظر بگیرید Logitech G332 SE. در حالی که آن را زرق و برق دار با هر وسیله ای آن را بزرگ کردم 50mm audio drivers یک تلنگر-به-قطع میکروفن و با استفاده از جک 3.5 mm پس از آن سازگار با PC و اکثر کنسول های بازی است.

این بهترین تخفیف ما دیده ایم در این ویژه هدست. لاجیتک G332 SE به طور معمول به فروش می رساند برای $45 تا 60 پس از این سایته خرید.

تبلیغات


تبلیغات

این Xbox One S 1TB تمام دیجیتال نسخه بسته نرم افزاری آجیل است. برای 170 $شما می توانید از کنسول یدکی کنترل دیجیتال سه بازی (Minecraft, دریا, دزد و Forza Horizon 3.) که 30 دلار کمتر از کنسول (بدون یدکی کنترل) به طور معمول است. برای کسی که در خانه گیر کرده به دنبال یک راه سرگرم کننده برای تصویب آن زمان این می تواند معامله را.


تبلیغات

وجود دارد هیچ چیز بدتر از مصرف خود نینتندو سوئیچ در یک سفر جاده ای و داشتن آن مرگ دو ساعت در تمام, چرا که شما فقط نمی تواند کمک کند اما کار خود را در عبور از حیوانات جزیره است. (شما قرار بود به صرف آن زمان بسته بندی. شرم بر شما.) اما اگر شما تا به حال یک HORI سریع شارژر ماشین—که 15 دلار در آمازون در حال حاضر—این را نمی خواهد در همه مطرح است. با شش پا از ظهر به کار با شما قادر خواهید بود به بازی-و-شارژ حتی اگر شما گیر در پشت یک کامیون. فقط قلاب آن را به فندک ماشین خود را و شما را به وحشت روستای خود را در هیچ زمان.

تبلیغات

ذخیره سازی

قدرت

صوتی

سینمای خانگی

کامپیوتر و لوازم جانبی

کامپیوتر و قطعات

دستگاه های تلفن همراه

عکاسی

صفحه اصلی محصولات

خانه هوشمند

آشپزخانه

ابزار & خودکار

پوشاک

زیبایی & نظافت

کمپینگ و خارج از منزل

تناسب اندام

فیلم و تلویزیون

کتاب و کمیک

کارت های هدیه

لوازم جانبی

کامپیوتر

پلی استیشن 4

ایکس باکس یکی از

نینتندو

اسباب بازی & بازی های هیئت مدیره

تبلیغات

شما احتمالا هزینه های زیادی در داخل خانه هم بیشتر از حد معمول در حال حاضر پس چرا به گوش شما چیزی خوب برای گوش دادن به ؟ به گوگل صفحه اصلی بلندگوکه معمولا به فروش می رساند برای $100 است که در حال حاضر در دسترس برای $70 در روزانه دزد.

این که آیا شما نیاز به تغییر آهنگ خود را در حالی که شاخص خود را خمیر ترش استارت می خواهید یک سریع انتخاب در اخبار, در حالی که شما در مورد روال صبح خود و یا فقط می خواهید به یک ظرف غذا به اطراف با چراغ های هوشمند خود را بدون کوه در می رم هر سوئیچ Google صفحه اصلی جامد است سخنران با مقدار زیادی از توابع را به ظرف غذا به اطراف با.

تبلیغات


تبلیغات

را 40 دلار خاموش Aukey به تازگی منتشر جفت ANC واقعی بی سیم از earbuds با promo code T18NC30OFF. ما دیده ایم بسیاری واقعا هدفون بی سیم وارد بازار اخیرا از تعدادی از تولید کنندگان مختلف همه آنها یکی-بالاتر بره همه جا AirPods از نظر کیفیت صدا و قیمت.

این زمان در اطراف, Aukey تنظیم است خود را به عنوان یک جایگزین برای AirPods Pro. خود را از ANC هدفون می تواند به مدت 7 ساعت در یک شارژ به علاوه اضافی 17 با تشکر از شارژ آن مورد است. این 13mm پویا رانندگان وعده Hi-Fi کیفیت صدا نیز در بالای active noise cancelling.

تبلیغات

فقط مطمئن شوید که به استفاده از کد های تبلیغاتی برای دریافت بهترین قیمت ما تا کنون دیده ام.

تبلیغات


تبلیغات

با سلام اگر شما هنوز هم ballin’ به اندازه کافی برای خرید یک تلویزیون در آستانه ترین در جهان حماسه اقتصادی فروپاشی قدرت بیشتری به شما. کسانی که تا به حال چشم خود را بر روی سونی 85″ X950G مجموعه نیز ممکن است ماشه امروز, چرا که در همه زمان شما را مجبور به خرید یکی از Newegg برای $2,950. فروش به طور منظم به دست کشیدن از این تلویزیون را به $3,500 از آن قیمت از $4,300 بنابراین شما صرفه جویی قابل توجهی در هر راه شما آن را تکه تکه.

این تلویزیون ویژگی های 4K HDR با Dolby Vision, Dolby Atmos و حتی IMAX افزایش دادن به شما همه شما نیاز به سازمان دیده بان برخی از این تئاتر در خانه منتشر شده در جزئیات خیره کننده. شما نیز در برخی از بهترین زاویه دید کنتراست و رنگ مثل شما پیدا کردن یک LED مجموعه ای است که شانه خالی نقاط کوانتومی. به بالا تمام است که خود ویژگی های هوشمند مجهز به Android TV کامل با الکسا و گوگل دستیار قابلیت برای کمک به پیدا کردن چیزهای جدید به تماشا و نگه داشتن خود را در خانه های هوشمند در حال اجرا هموار.

تبلیغات

فراموش نکنید که صدا از تصویر که منطبق بر موقعیت فضایی های صوتی خود را به آنچه که شما در حال دیدن روی صفحه نمایش.

تنها از این تلویزیون است که آن را به زشت ترین به دنبال سر ما تا کنون دیده ام. خوب چیزی که این mountable!

تبلیغات


تبلیغات

صندلی کامپیوتر خود انجام کار خود نمی کنه ؟ ناگهان متوجه چه مقدار از آن لطمه می زند و خود را به عقب در حال حاضر که شما در حال کار از خانه ؟ اگر شما به Dailysteals و استفاده از کد KJERGOCHRشما می توانید یک نام تجاری جدید مش-دفتر پشت صندلی فقط برای $52. صندلی می آید در تمام رنگ های مختلف بیش از حد—من با مشتقات جزئی


تبلیغات

گام به این Clarks, سایت فروش و خرید یک تن از درجه یک کفش راحت. من عاشق Clarks چکمه های نوک برگشته flyknit و در طول این فروش من در واقع برداشت یک جفت از Kerby Finlo دمپایی برای $13.

فقط مطمئن شوید که به استفاده از کد های تبلیغاتی TAKE30 در پرداخت برای خرید یک تن از سبک های. برای دریافت بیشتر برای دلار خود را, من می خواهم پیشنهاد خرید ترخیص و فروش بخش است.

تبلیغات


تبلیغات

این $14 Anker PowerWave پایه شارژر کامل لوازم جانبی کامپیوتر است. نه تنها آن را شارژ Qi-قابلیت گوشی های هوشمند, اما آن را نیز غرفه های تلفن همراه خود را بنابراین شما می توانید ببینید اگر شما یک هشدار از طریق حق دور. $12 بهترین قیمت ما تا کنون دیده ام اما هشدار داده می شود این اتفاق نمی خواهد یک دیوار آداپتور بنابراین شما نیاز به آن را در وصل به کامپیوتر شما و یا ارائه خود را USB وصل به قدرت آن است.

تبلیغات


تبلیغات

بوز بی سیم QuietComfort 35 II هدفون مجموعه ای استاندارد برای تمام مارک های دیگر به دنبال زمانی که می آید به سر و صدا لغو تکنولوژی. و در حال حاضر شما می توانید یک مرمت جفت 200 دلار است. این قیمت 100 دلار پایین تر از حد معمول است.

Gizmodo می گوید:

خارج از جعبه آنها همیشه احساس کمی شل و ول و بر سر کیفیت صدا به نظر می رسید subpar برای قیمت. حداقل این چیزی است که من فکر می کردم قبل از اینکه من سعی کردم جدید QuietComfort 35 بی سیم قوطی. سر و صدا لغو است بی همتا و صدا فوق العاده است—در بیشتر قسمت ها.

تبلیغات

همانطور که با همه چیز این هنوز هم فوق العاده ارزان. اما آن را سخت به استدلال می کنند در برابر این سرمایه گذاری به ویژه هنگامی که شما گیر کار از خانه.

تبلیغات


تبلیغات

صرفه جویی بزرگ در یک سفر دوستانه Aukey USB-C دیوار وصل با کد YU95W2PJ. انجام خواهد شد تا افت قیمت این AUKEY 30W قدرت تحویل شارژر را به فقط 15 دلار است. این واحد ارائه می دهد یک استاندارد USB وصل plus USB-C برای شارژ دو دستگاه در یک بار.

برای مثال آن 30W USB-C پورت شارژ می تواند یک لپ تاپ یا نینتندو سوئیچ در حالی که استاندارد USB اتهامات گوشی خود را.

تبلیغات

اگر شما هنوز هم با استفاده از سهام تک پلاگین واحد که با دستگاه شما, شما نیاز به ارتقاء. منظورم این است که تصور کنید که به راحتی از شارژ دو دستگاه در یک بار ؟ که آینده است. و این یک فرصت بسیار عالی برای به دست آوردن یکی جلوتر از… خوب این سفر ما را همه انجام می شود پس از این ظروف سرباز یا مسافر ضربات بیش از.

تبلیغات


Jaybird RUN XT Sport True Wireless In-Ear Headphones | $50 | Amazon and Best Buy

Jaybird اجرا XT, ورزش, واقعی, بی سیم هدفون در گوش | $50 | آمازون و Best Buy
گرافیک: Tercius Bufete

تبلیغات

در حال اجرا باقی می ماند یکی از معدود چیزهایی که ما می تواند انجام دهد در این زمان مشکل به سالم ماندن و رفتن خارج. و در حال حاضر شما می توانید صرفه جویی در Jaybird را اجرا XT, ورزش, واقعی, بی سیم هدفون در گوش.

این پیشنهاد بلوتوث 4.1 و قابل جابجایی سیلیکون راهنمایی و باله های سازگار با Google دستیار و سیری و آنها IPX7 مقاوم در برابر.

تبلیغات

معمولا فروش 80 دلار این هدفون تبلیغ 4 ساعت عمر باتری با هر بار شارژ به علاوه اضافی 8 ساعت با شارژ مورد. بنابراین شما قطعا هنوز هم آب حتی پس از اجرا. منظورم البته شما هنوز هم نیاز به استفاده از ضد عفونی کننده دست, شستن دست های خود را و اجتماعی فاصله خود را از هر کس دیگری خارج است.

بنابراین اگر شما به دنبال یک جفت واقعا هدفون بی سیم انتخاب کنید این را در هر دو سایت آمازون و بهترین خرید برای $50.

تبلیغات


تبلیغات

نیاز به یک باتری است که می تواند پرش شروع به ماشین خود را به راحتی به عنوان آن می توانید گوشی خود را ؟ انتخاب کنید تا Gooloo را 4000A اوج SuperSafe پرش خودرو Starter برای $84 در آمازون با استفاده از کد های تبلیغاتی CR7OCIC2.

در حالی که اکثر مردم نیاز به یک شارژر قابل حمل شما می توانید در یک کیسه و یا جیب ژاکت, این, بسته باتری به اندازه کافی قدرت برای پرش شروع به ماشین خود را در خرج کردن بیش از حد. با دو USB-شارژ و پورت و USB-C پورت شارژ, شما قادر خواهید بود به نگه داشتن تمام دنده خود را شارژ در سفرهای جاده ای خود را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد خود را به قتل باتری اتومبیل.

تبلیغات


تبلیغات

نه هر کس لوکس رطوبت در هوا در طول زمان بد است. برخی از ما زندگی می کنند در خشک آپارتمان و یا خانه که در آن ما به سختی می تواند نفس کشیدن از طریق سوراخهای بینی. این راه حل به من گفته شده است که دستگاه های مرطوب کننده. من یک ارزان در حال حاضر اما آن را بمکد! این یکی از TaoTronicsبا توجه به نظر بسیار بهتر است.

در قیمت آن 100 دلار برچسب قیمت است که کمی شیب دار اگر من صادق هستم اما در $77 با ما منحصر به فرد کد KINJIA97R (به علاوه clippable کوپن در سایت) آن را در واقع کاملا وسوسه انگیز است. 5.5 لیتری واحد طراحی شده برای اتاق بزرگ است که قادر به پاک کردن و خشک را به مدت 45 دقیقه در یکی از پر کنید. آن را پوشش می دهد اتاق به 200-450 sq. پا که به عنوان شاهد آپارتمان من است 550 متر مربع. پا در تمامیت آن معنی است که شما ممکن است فقط نیاز به یک.

تبلیغات

اما اگر شما یک آپارتمان بزرگتر یا خانه آن را یک ایده بد به پوسته را برای یکی در هر اتاق. در زمستان شما حتی می توانید تنظیم درجه حرارت به انصراف از غبار گرم تا 140°F برای سونا-مانند تجربه. که گفت:, گرم, غبار حالت به طور خودکار غیر فعال در شب برای نگه داشتن شما را سالم و امن را از گرمای بیش از حد و مخل سر و صدا.

تبلیغات


تبلیغات

گاهی اوقات باتری ماشین خود را فقط… می میرد. آن را بمکد. اگر شما گرفتار آمادگی شما را مجبور به دست کشیدن بر روی درب های همسایگان یا از غریبه ها در پارکینگ “برای یک پرش” و کسی که واقعا می خواهد به صحبت کردن با افراد دیگر است ؟ به جای آن شما می توانید خرید DBPOWER قابل حمل پرش خودرو Starter برای تنها $60, اگر شما با استفاده از کد G5WDZHOR.

این جهنده کوچک است بنابراین شما می توانید آن را پرتاب در تنه با بقیه کیت اضطراری (که شما قطعا درست است؟) و آن را آماده زمانی که شما به آن نیاز دارید. شما همچنین می توانید با استفاده از پرش استارت برای شارژ دستگاه های خود را اگر شما واقعا نیاز به.

تبلیغات


تبلیغات

با زندگی روزانه screeching به خزیدن آهسته می توان آن را آسان به سقوط کوتاه از روزانه خود را گام به هدف. این که آیا شما بر روی تردمیل راه رفتن در اطراف خود را حیاط خلوت و یا جسارت به حرکت بیش از یک حیاط دور از خانه خود را Fitbit ردیاب نگه می دارد شما را در کار و آنها را با تخفیف بسیار سخاوتمندانه در آمازون امروز. Fitbit بالعکس Lite است که تمام ملزومات و یک مانیتور ضربان قلب و توت مدل پایین فقط 100 دلار امروز. Fitbit Ace—طراحی شده برای کودکان و نوجوانان است و همچنین در فروش برای $50است که 20 دلار ثروت باد آورده برای شما.

سابق است که آنچه شما می خواهید برای بیشتر درگیر تمرین اطلاعات (وجود بیش از 15 مختلف ورزش حالت) و ردیابی خواب و همچنین گوشی های هوشمند و کنترل اطلاعیه ها. Fitbit Ace 2 در ضمن تقریبا تنها مفید به عنوان یک گام ردیاب اما با کنترل والدین و ویژگی های سرگرم کننده برای کودکان و نوجوانان می تواند آن را کامل دستگاه به آنهایی که جوان خود را مورد استفاده برای ایجاد عادات سالم.

تبلیغات

تبلیغات


تبلیغات

اری است که با داشتن تمام انواع معاملات این هفتهو این خبر خوبی برای هر کسی که به دنبال انجام یک کمی بهار طراوات برای کمد لباس خود را (و یا کمپینگ دنده). از هم اکنون تا آوریل 11th, REI ارائه 30 درصد تخفیف پاتاگونیا محصولاتو شما حتی نمی نیاز به یک عضو به استفاده از معامله.

تبلیغات

گنجانده شده در این فروش هستند یک دسته از snazzy fleeces, تسمهو همیشه در سبک (?) پف جلیقه. اگر شما یک outdoorsy فرد آنچه Patagonia خط از لباس و تجهیزات مناسب برای شما خواهد بود.


تبلیغات

اگر شما می خواهید خود را برای بهبود نینتندو سوئیچ دستی تجربه در نظر گرفتن سرمایه گذاری در Hori را تقسیم Pad Pro شیطان X Machina کنترل. بسیار راحت تر از استاندارد شادی باهم, این جایگزین ارائه در اندازه کامل joysticks و برنامه ریزی زیرین دکمه.

در اینجا چیزی است که Kotaku تا به حال به می گویند:

گرفتن کنترل بسیار محدود است. آن را ندارد به یک باتری داخلی پس از آن تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که متصل به سوئیچ. آن را کردم هیچ gyro سنسور مادون قرمز, دوربین, NFC ارتباط و یا لرزش. آنچه در آن می کند این است دلپذیری دکمه های بزرگ و آنالوگ چوب مناسب d-پد و آنچه به نظر می رسد خوب و بلند.

Hori استفاده از املاک و فوق العاده واقعی در گرفتن کنترل کننده برای اضافه کردن یک دکمه قابل برنامه ریزی در پشت است که می تواند نقشه برداری به هر دکمه بر روی کنترل.

تبلیغات

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im