ما در شرکت باقی می ماند در عزم ما برای اطمینان از هند حاکمیت: MEA در ایستاده کردن با چین

در میان ایستاده کردن با نیروهای نظامی در شرق لاداخ هند گفت: این کشور باقی مانده است شرکت در عزم خود را برای اطمینان از حاکمیت و امنیت ملی است.

با توجه به گزارش های چینی سربازان عبور کرده اند به سرزمین های هندی همراه 3,500 کیلومتر-طولانی لاک در Ladakh و شمال هند. در حالی که لاک است بالفعل مرز بین هند و چین وجود دارد عدم وضوح مشخص مرزی یا شمشیربازی در امتداد خط.

در بیانیه روز پنجشنبه وزارت امور خارجی (MEA) گفت که نیروهای هندی را یک کار بسیار مسئول رویکرد نسبت به, مرز, مدیریت و به شدت به دنبال روش های گذاشته شده در موافقت نامه های دو جانبه و پروتکل با چین برای حل هر مسئله ای که ممکن است بوجود می آیند در مناطق مرزی.

“دو طرف باید با ایجاد ساز و هم در حوزه نظامی و دیپلماتیک سطح به حل و فصل موقعیت هایی که ممکن است بوجود می آیند در مناطق مرزی مسالمت آمیز از طریق گفت و گو و همچنان درگیر از طریق این کانال” MEA سخنگوی Anurag Srivastava گفت.

“هند متعهد به هدف حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی با چین و نیروهای مسلح ما با وسواس دنبال اجماع رسیده توسط رهبران ما و ارشاد ارائه شده است. در همان زمان ما باقی می ماند شرکت در عزم ما برای حصول اطمینان از هند حاکمیت و امنیت ملی,” او اضافه شده است.

پاسخ آمد یک روز رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت که او ارائه کرده است به “واسطه یا حکمیت” به “خشمگین مرز اختلاف” بین هند و چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا ارائه شده برای میانجیگری بین هند و پاکستان در کشمیر موضوع در موارد متعدد. هند اما این پیشنهاد را رد کرد که دهلی نو معتقد است که هیچ نقش شخص ثالث در مسائل دو جانبه.

در یک صدای جیر جیر در چهارشنبه تهمت و گفت: “ما مطلع هر دو کشور هند و چین که ایالات متحده آماده, مایل و قادر به واسطه یا حکمیت خود را در حال حاضر مواج مرز اختلاف است. با تشکر از شما!”

مناطق مختلف در طول لاک شاهد عمده نظامی ساخت توسط هر دو هندی و چینی ارتش به تازگی از جمله حادثه یک درگیری بین نیروهای نظامی در اوایل این ماه.

به عنوان بالا گرفتن تنش بین دو کشور مسلح به سلاح هستهای هند مدعی است که آن را در تماس با چین در محلی و در سطح دیپلماتیک.

چین ادعا کرده است که نیروهای خود بودند در پاسخ به فعالیت های ساخت و ساز توسط نیروهای هند و در حالی که هند گفته است که نظامی چینی بود مانع عادی گشت زنی توسط نیروهای خود را در امتداد لاک در Ladakh و هند.

تازه رو خاموش می آید سه سال پس از 2017 Doklam بحران است. پس از 2 ماه Doklam بحران هر دو کشور در حال تاسیس یک مکانیسم رسمی اجلاس متناوب بین دو کشور برای حل و فصل هر گونه مسائل که ممکن است بوجود می آیند.

در اولین نشست رسمی در ووهان در سال 2018 هر دو طرف به “ارشاد” به نیروهای “متعهد” به کار برای “مشترک با هدف حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی”. این بود تصریح کرد دوباره در Mamallapuram نشست رسمی که در محل در هند در سال گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>