ما در نقشه برداری که در نیویورک در حال Snitching در مورد همسایگان خود اجتماعی فاصله


Illustration for article titled We Mapped Where New Yorkers Are Snitching About Their Neighbors Social Distancing

عکس: گتی

در یکشنبه, شهردار نیویورک, بیل د Blasio اعلام کرد که او می خواهم با توجه به NYPD مجوز صدور جریمه تا 500 دلار به هر کسی که نقض اجتماعی فاصله اجباری, شهرستان, آخرین تلاش ها به سرعت گسترش covid-19 در منطقه ویران شده توسط ویروس. “من می خواهم به فقط اجازه دهید همه نیویورکی می دانم که آنچه که ما در حال تلاش برای انجام آن می گویند: شما هشدار داده شده است و هشدار داد و هشدار داد دوباره” گفت: همان شهردار که کمتر از یک هفته پیش, پیش بینی نیم میلیون نفر از ساکنان را هم به زودی و یا در حال حاضر از یک شغل. در قبل از همه گیر امریکا اکثر خانواده ها ندارد, $500 به یدکی. که این شهر درخشان ایده است را به شما معرفی مجازات نقدی در طول بحران بیکاری به نظر می رسد شدید از لمس.

در روز از د Blasio به تشویق ساکنان به تماس 311 اگر آنها رعایت یک “جمعیت تشکیل” و گفت: NYPD انجام می شود “هر آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن نیروهای جدید اجتماعی دور در مترو از جمله کشیدن آنها را از قطار. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه فرماندار اندرو کومو گفت: NYPD را برای به دست آوردن حتی “تهاجمی تر” از آن بوده است.

تبلیغات

دور ماندن از دیگر افراد مهم است اما دلیلی برای شک و تردید از این مدل: بسیاری از مردم در این شهرستان در حال حاضر ضروری است با دستمزد پایین کارگران و کسانی که نمی توانیم به قرنطینه. با توجه به شهرستان تاریخ انتخابی پلیس و مستند گرایش از افرادی که تماس 311 آن را معقول و منطقی به انتظار نیویورکی ممکن است مجازات همراه نژادی و اقتصادی خطوط. Gentrifiers در حال شدت بیشتر احتمال دارد به گزارش “مزاحمت عمومی” به 311. تقریبا در هر شهر آمریکاجریمه وضع اغلب در برابر مردم رنگ به دام انداختن آنها در یک چرخه جرم و بدهی. بنابراین معلوم نیست چرا این شهر تصمیم به تکیه بر این “دیدن چیزی بگو چیزی” و نقدی بر اساس مدل از حصول اطمینان از سلامت عمومی است.

تماس ها و ایمیل های وارد شده توسط 311 عمومی هستند; یک نماینده برای شهرستان می گوید: از آن شده است آمریكا “اجتماعی فاصله”مربوط به شکایت از روز د Blasio اعلام کرد جریمه. ما در نقشه برداری از آنها و در زمان یک نگاه که در تماس با پلیس شد در پاسخ به تا کنون به دلیل آن را مفید به دانستن چه نوع از نگرانی های بهداشتی در حال گزارش شده که در حال گرفتن شنیده می شود.

تبلیغات

Illustration for article titled We Mapped Where New Yorkers Are Snitching About Their Neighbors Social Distancing

نقشه ما آمد نشان می دهد که بیش از 1000 311 شکایت تسلیم مورد اجتماعی فاصله از این شهر آغاز شده و فهرست آنها را در روز یکشنبه به عنوان سبک خود را به عنوان به خوبی به عنوان چگونه اغلب پلیس در زمان عمل با پر کردن یک گزارش رسمی و یا در شرایط خود—”اقدام به تصحیح این مشکل است.” از 306 موارد که در آن NYPD چیزی در مورد شکایت تنها دو منجر به رسمی گزارش هر دو در کوئینز. و نقشه را شامل نمی شود هر چیزی که اتفاق می افتد هنگامی که ماموران در حال گشت—فقط چگونگی پاسخ به آنها زمانی که آنها به یک نکته از یک غیر نظامی در این شهر خط.

تبلیغات

داده می شود که چگونه بسیاری از بار de Blasio به ذکر “هوا خوباست” و مردم حلق آویز کردن در پارک ها به نظر می رسد مربوط است که تنها تعداد انگشت شماری از مردم به نام 311 مورد نیویورک تجمع در فضاهای سبز. همچنین به نظر می رسد مربوط است که تماس های مشخصی که به شدت در صبح روز دوشنبه بودند اکثریت قرار داده شده در gentrifying در محله بروکلین و منهتن در حالی که پلیس به مراتب بیشتر احتمال دارد به اقدام شکایات وارد شده در برانکس.

درخواست NYPD به اجرای بهداشت عمومی از حکم قابل پیش بینی اما نگران مانور حتی با توجه به ضرورت این بیماری همه گیر و مرتبط با آن بحران—این آژانس که در آن افسران را پذیرفته و به دستگیری کارگران جنسی برای loitering به طور خاص چرا که آنها با چربی های ترانسکه در آن اکثریت قریب به اتفاق مردم دستگیر و برای کرایه فرار هستند و Latinxو اجرا مایکل بلومبرگ را نژادپرستانه توقف-و-frisk سیاست تا لحظه ای آنها اعلام کرد بر خلاف قانون اساسی در سال 2013. و به عنوان coronavirus بحران در ایالات متحده تکامل می یابد به آنچه تقریبا قطعا در دراز مدت دوره بی ثباتی وجود دارد که به دلیل توجه به چگونگی دولت قدرت و اضطراب افراد در پاسخ به کور ترس است.

تبلیغات

به تازگی ملی وکلا’ انجمن صنفی انتشار یک سند ترسیم این گروه نگرانی که اورژانس قدرت ممکن است به طور نامتناسبی تحت تاثیر جمعیت های آسیب پذیر: “ما اعتقاد داریم که ما می تواند ایجاد جوامع امن تر و پاسخ به COVID-19 بدون گسترش پلیس یا پزشکی نظارت” به NLG نوشت. و در سه ماه پس از اولین مورد گزارش شده از کروناویروس در آمریکا و بهداشت مقرر شده است استناد به مشکل به پایان می رسد: در هفته گذشته وزارت دادگستری اعلام کرد آن را شارژ می مردم عمدا “گسترش” کوروناویروس با تروریسم است. جرایم ناشی از نفرت علیه آسیایی-آمریکایی ها انتظار می رود به افزایش است. و همانطور که در دیگر لحظات شدید ملی فشار افراد باید از کانال خود اضطراب به عبارات عجیب و غریب از تعصب: رستوران در Chinatowns در سراسر کشور شده اند خالی برای ماه می باشد. همه از آن می گویند وجود دارد: فشار دادن دلیل برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است, اما ارسال NYPD به بررسی و خوب “جمعیت” از مردم گزارش شده توسط همکار ساکنان یک برنامه به طور بالقوه خطرناک ایده.

Illustration for article titled We Mapped Where New Yorkers Are Snitching About Their Neighbors Social Distancing

تبلیغات

برای سه روز اول که 311 شد فهرست نویسی فاصله اجتماعی شکایت و به عنوان شهردار در تلویزیون درخواست از مردم برای گزارش همسایگان خود بزرگترین تکه از 311 شکایت در مورد اجتماعی فاصله تا کنون آمد از هیئت مدیره جامعه District 1, یک راه باریک از بروکلین است که شامل ویلیامزبرگ و Greenpoint به شدت gentrified محله که در آن ميانه اجاره می تواند رسیدن به 3000$در یک ماه. در سمت غرب بالا, لانگ آیلند, شهرستان و منطقه که شامل منهتن چلسی و جهنم آشپزخانه, محله نیز تجربه حجم بالایی از تماس. به طور کلی در حدود نیمی از شکایات در مورد کسب و کار هر چند تعداد قابل توجهی بودند و هدفمند در ساختمان های مسکونی و اتهام نقض در خیابان. با کمال تعجب با توجه به خشم عمومی در مورد شلوغ پارک در شهر, شکایت بسیار کمی در مورد آنها به طور رسمی تسلیم شود.

اما زمانی که ما در مناطقی که پلیس در زمان برخی از نوع اقدام در پاسخ به 311 تماس, زمینه های مورد علاقه را تغییر داد. در برخی موارد NYPD تصمیم می گیرد به رها کردن یک شکایت و در 65 درصد موارد ماموران گزارش تحقیق یک موضوع اما نه به طور مستقیم درگیر شدن با آن است. اما در برانکس پلیس “در زمان اقدام برای رفع مشکل” بیش از 40 درصد از زمان; در بروکلین که در آن بیشترین تعداد شکایات تسلیم شد این بود تا تنها در یک نفر از هر چهار تماس.

تبلیغات

این می تواند به ما بگویید یک زن و شوهر از چیزهایی که یکی از آنها ممکن است که ثروتمند و سفیدتر محله ها بیشتر تمایل به تماس در سلامت نقض. دیگری ممکن است که پلیس تعاملات در برخی از محله های بیشتر احتمال دارد منجر به اقدام اصلاحی. قطعا کسانی که امتیاز خواهد بود مطابق با تحقیقات قبلی هر چند آن را نیز ممکن است مردم در بروکلین به سادگی بدتر از راهنمایی افرادی که زندگی می کنند در برانکس.

هیچ یک از این اطلاعات قطعی است: این تماس تنها فهرست بیش از چند روز طول زمان هنگامی که نیویورکی ها تشویق شده اند توسط مقامات منتخب خود را برای گفتن در هر یک از دیگر و در طی یک بی ثباتی هفته که در آن شهرستان است که انتظار می رود به زودی برای اجرا لازم تجهیزات پزشکی. اما در لحظات بحران قانون تمایل به اختیار داشت و حتی بیشتر انتخابی و آن را تبدیل به کاملا روشن بیش از هفته گذشته که این فاجعه تنها به تشدید نیروهایی که ارائه ایمنی به چند را انتخاب کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im