ما دوستان شما در Afghanisthan: EAM Jaishankar پس از طالبان و مذاکرات صلح

امور خارجی وزیر S Jaishankar گفته است که دهلی نو به “دوستان و نفوذ” در افغانستان است. نظرات آمده و حتی به عنوان ما و افغانستان یک قرارداد امضا شده است که منجر به سربازان آمریکایی ترک محصور در خشکی آسیای جنوبی کشور اما سوال هنوز باقی می ماند در داخل افغانستان شد.

EAM در سخنرانی خود در یک رویداد در دهلی نو گفت: “امروز ما سرخپوستان بسیار بالا ایستاده در افغانستان در جامعه است. مردم واقعا مثل ما. بسیاری از کار ما انجام داده اند قدردانی است. و وقتی که می آید به افغانستان خود من حس است که مردم تمایل به بیش از حد سخت در خودمان است. من فکر می کنم ما باید نفوذ, من فکر می کنم ما باید یک رکورد من فکر می کنم ما در افغانستان و در سراسر افغانستان است. و خود من حس است که جدی گفتگو در مورد افغانستان در حال حاضر تنها فقط آغاز شده است. ما در حال ورود به یک مرحله جدید است که فاز تازه آغاز شده در حال حاضر.”

در مورد خواسته پاکستان نقش به عنوان destabliser در منطقه و نقش در افغانستان Jaishankar گفت: “پاکستان همسایه. این تقریبی همسایه مرز ما با افغانستان است کوچکتر از پاکستان است. اما شما باید به خودتان بپرسید آنچه را که در پاکستان انجام شده در 20 سال گذشته چه بوده است سهم خود را. “

“چه طرز فکر خود را اکثر مردم می دانند که…در نهایت همه ما باید شهرت, ثبت, دوستان, همکاران و منافع و..آن را بازی خواهد کرد..آن را نمی خواهد بازی کردن در عجله بسر می رسانید اما آن را بازی,” او اضافه شده است.

دهلی نو شد نشان داده شده توسط ایران به قطر P Kumaran به عنوان شاهد در امضای ما طالبان توافق امضا شده در تاریخ 29بهمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im