ما نمی توانیم جداگانه به دلیل EMIs…

ما نمی توانیم جداگانه به دلیل EMIs… – شیوه زندگی

انتشار: May 22, 2020, 04:56 IST | DR عشق | بمبئی

ما هر دو از جان گذشته برای پایان دادن به آن است اما نمی تواند به دلیل وجود دلایل مالی

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن و همسرم شده است بحث جدایی نادر از سیمین برای تقریبا دو سال اما گرفته نشده هر مرحله بتن نسبت به انجام این کار است. ما ازدواج شده است برای بیش از یک دهه شده است ناراضی برای این زمان. ما هر دو از جان گذشته برای پایان دادن به آن است اما نمی تواند به دلیل وجود دلایل مالی. ما خود را یک خانه با هم و به اشتراک گذاری این EMI پس از یک طلاق سخت را برای هر کدام از ما به امن. ما بدبخت اما گیر کرده است. چگونه می تواند ما را در حل و فصل این ؟

شما باید برای ارزیابی یک زن و شوهر از چیزهایی که در اینجا شروع با اولویت های شما در زندگی است. همه ما سزاوار شادی پس همسر خود را و شما باید هر دو در نظر گرفتن تلفات این تصمیم گرفتن است. امنیت مالی ملموس است چیزی است که می تواند در طول زمان به دست آورد اگر شما تصمیم گیری هوشمند. اگر تربیه می شوند در راه شما هر دو زندگی خود را زندگی می کند چرا شما صحبت می کنند به کارشناسان سرمایه گذاری که می توانید سعی کنید و پیدا کردن یک راه حل است ؟ کسی که نگاه خود را پس انداز در نظر گرفتن آنچه که شما هر دو کسب قرعه کشی پیش بینی برای آنچه که شما ادامه خواهد داد برای به دست آوردن خود را بر اساس سن و تجربه و پس از آن فکر می کنم گزینه است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک مسیر جدید است. همیشه وجود دارد راه حل های ارائه شده شما در حال آماده به کار نسبت به آنها. اگر شما نمی توانید پیش بینی زندگی در یک کشور از بدبختی برای بقیه زندگی خود را, شما خواهد شد هر دو به سادگی به انجام آنچه در آن طول می کشد برای دریافت کردن.

من در تلاش برای زندگی با دوست دختر من به دلیل مشکلات با بوی بدن. او نیز بسیار کثیف و این چیزی است که من را قبول نمی کند. من باید پایان دادن این رابطه به این دلیل از این دلایل حتی اگر آنها به نظر می رسد بی اهمیت?

هر چیزی که به نظر می رسد بی اهمیت یا نه بستگی دارد به طور کامل بر کسی که تحت تاثیر آن است. فقط شما می توانید تصمیم گیری اگر این مسائل مهم تر از چگونه شما احساس می کنید در مورد او.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im