عکس: ایان Montgomery Granger (گتی ایماژ)

بزرگ آنهایی که بازی را از طریق درد.

در 8:55.m. در فوریه. 19, 2018, به, پارک, Fla., ساکنان به رهبری به یک کلیسای محلی برای سوگواری بی معنی قتل 14 ساله Marjory Stoneman, Douglas, دبیرستان, دانش آموز , اسباب خرده, 40 مایل دور رئیس جمهور ایالات متحده از خواب بیدار در صبح زود تضعیف به سفید تی شرت یقه دار سفید امریکا بزرگ دوباره کلاه انباشت اشیاء بدست آمده در یک سبد خرید گلف و آمار لینک کلیک کنید برای چهار ساعت و 52 دقیقه.

تبلیغات

که همان آخر هفته به عنوان برگ برنده luxuriated در Mar-a-لاگو ما سکه گلف باز حرفه ای Bubba Watson جمع آوری $1,296,000 برای پیروزی خود را در PGA جنسیس باز. از آن زمان به بعد واتسون را بازی کرده است در 44 حوادث به دست آورده و حدود8.3 میلیون در تور PGA. Rory McIlroy های شماره 1 بازیکن در جهان به دست آورده است و نزدیک به 12 میلیون دلار در 48 گلف حوادث بیش از دو سال گذشته است. تایگر وودز تنها در 33 حوادث به دست آورده $8.5 میلیون.

از آن پس با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن گلف, تعداد, کدام آهنگ های رئیس جمهور گلف گردش مغلوب ساختن پیشی جستن بازی های برگزار شده حداقل 71 بار.

اما 63 میلیون دلار در تاییدیه ساخته شده ببر بالاترین پرداخت گلف باز و 11th بالاترین پرداخت ورزشکار جهان در سال 2019. راسل ویلسون $89.5 میلیون مسافت در حقوق و دستمزد و تاییدیه به دست آورده او را فقط برای من relaxerیک یقه اسکی و عنوان بالاترین-پرداخت ورزشکار با توجه به فوربس. البته هیچ کدام از این ورزشکاران را که تمام پول خانه. آنها مجبور به پرداخت ویلچرهای, مربیان, مدیران, عوامل و پرسنل. کسانی که مقدار دلار به سادگی منعکس کننده آنچه صاحبان حامیان مالی سازمان ها و شرکت ها پرداخت می شود این ورزشکاران به بازی های ورزشی.”

به گزارش دفتر پاسخگویی دولتدر طول یک دوره یک ماهه در سال 2017, آمریکایی ها پرداخت 13 میلیون دلار برای چهار سفر به تهمت خواص گلف گردش از جمله $60,000 اتاق ها و فضا در کف ساحل رفت و آمد مکرر. این شامل هزاران دلار برای اسکان و تغذیه Secret Service عوامل پرداخت می شود به طور مستقیم به رفت و آمد مکرر متعلق به مغلوب ساختن پیشی جستن. با استفاده از گائو اطلاعات جزئیات هزینه های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر ما می توانیم تخمین می زنند که مالیات دهندگان پرداخت حدود $600,000 هر دور از گلف. به واشنگتن پست تخمین می زند که ما پرداخت $3.4 میلیون دلار برای هر یک از ریاست جمهوری در سفر به جنوب “کاخ سفید.”

تبلیغات

پس از سال 2016 فدرال و ادارات دولتی باید صرف حدود 130 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن به آمار این لینک کلیک کنید. آن را شامل نمی شود یکی دیگر از $13.8 میلیون وارده در محلی امنیت هزینه های که دولت فدرال پرداخت به شهر پالم بیچ از طریق بهار 2019. اگر شما برون یابی هزینه های آن به تاریخ امروز کل محلی و فدرال هزینه برای مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش های ورزشی مجموع 152 میلیون دلار یا حدود 50.6 میلیون نفر در هر سال برای مغلوب ساختن پیشی جستن به بازی گلف. در سه سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد, هیچ میلیاردر مالک تیم, هیچ, ورزش, سازمان هیچ شرکت پرداخت می شود انسان بیشتر به بازی گلف.

با استفاده از فوربس لیست بالاترین دستمزد ورزشکارانتهمت روابط برای 10th میان امریکا بهترین-پرداخت ورزشکاران و 17 در جهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن “حقوق و دستمزد” همان است که در لس آنجلس فرشتگان ستاره مایک ماهی قزل آلا را که 12 سال $426.5 میلیون معامله شد ثروتمندترین قرارداد در تاریخ, تیم های ورزشی.

تبلیغات

در هشت سال اوباما در مجموع هزینه های سفر از جمله تعطیلات خانواده بالغ بر $114 میلیون. بسیاری از خانواده هایی که پول سفر نبود صرف گلف گردش و یا پرداخت به شرکت های متعلق به اوباما. حتی اگر آن را اوباما نام خواهد هنوز هم نمی به نظر می رسد در لیست فوربس. که $14.25 میلیون نفر در سال خواهد زمین های اوباما بالا Cincinnati Bengals’ دفاعی مقابله با Geno اتکینز اما زیر second-string شارلوت هورنتس مرکز کودی Zeller.

من فکر می کنم که مردم آمریکا باید حداقل گرفتن ارزش پول خود را. اگر ما در حال رفتن به پرداخت رئیس جمهور به بازی گلف ما باید حداقل به تماشای. و ما باید خود را یک سرمایه گذاری قابل توجهی در Mar-a-لاگو در حال حاضر. ما باید قادر به اجاره آن را هويدا cookouts و جنسیت نشان می دهد. اگر تهمت می خواهد به بازی گلف آن را کاملا خوب است. اما او باید برای پرداخت خود را در راه یا در خانه بمانند. نیست که چگونه این قرار است کار کند ؟

تبلیغات

اوه…اینجا یک ایده:

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل اوباما در یک گلف بازی.

برنده می شود به رئیس جمهور دوباره.

من می خواهم برای پرداخت آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de