(L-R): Honoree Lashana لینچ به شمار روی صحنه در طول و Honoree, Hailie سحر Honoree, جانت, مسخره, Honoree گلپر راس بیلی پورتر و Honoree Mj رودریگز در مراسم 2020 13th سالانه جوهر سیاه و سفید زنان در هالیوود ناهار در فوریه 06, 2020, در بورلی هیلز کالیفرنیا.
عکس: غنی پولک (گتی ایماژ برای جوهر)

خواهری بی بدیل است. و برای زنان آن است که نه تنها مفهوم آن است که در واقع نجات بخش.

این جوهر سیاه و سفید زنان در هالیوود (BWIH) ناهار یکی از پیش بینی ترین حوادث در اسکار هفته مسلما این پیش بینی ترین واقعه برای زنان به طور خاص.

تبلیغات

حدس می زنم جهنم چیست ؟ من به رفتن کردم…به عنوان یک مهمان.

برندگان شب شد Lashana لینچ Melina Matsoukas, Niecy Nash و شرکت تولید کننده و بازیگران FX را در برخواهد داشت (nilan MJ رودریگز Indya مور دومینیک جکسون, گلپر راس و Hailie سحر).

قبل از اینکه من به nitty و ریگ دار از یکی از بهترین نمونه هایی از خواهری من تا کنون تجربه کرده اید من برای شروع از ابتدا. در من تجلی این گه.

تبلیغات

برای سال, من در حال تماشا BWIH از دور coveting یک صندلی در پشت میز. و هر سال من خواهد صدای جیر جیر, مشتاقانه, که من می خواهم در یک بعدی. دوستان من حتی آشکار آن برای من. در سال گذشته در سال 2019 من تحت پوشش روی فرش قرمز, اما من نمی توانید یک صندلی در داخل! در این سال 2020 شدم و به سر در را به “مهمان چک در” سمت و نشستن در فورد موتور,’ جدول.

تبلیغات

وقتی که من دریافت کرد که دعوت از فورد (بیشتر بر روی آنها در آینده نزدیک!), من نشسته در هیبت القا سکوت برای آنچه به نظر می رسید مانند بیست سال. آن را به احتمال زیاد بیشتر شبیه بیست ثانیه اما من squealed به خودم و بلافاصله به اطلاع شخصی خود من خواهری تیم ملی.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر من نورد به Beverly Wilshire (یک هتل چهار فصل), نفس عمیقی کشید و moseyed در بیش از بررسی در جدول. به چشم من اسکن کوکتل منطقه خدمات من فکر کردم در مورد homie استیو جونز و مشاوره او به من به عنوان یک قبل از شرکت کنندگان. او به من گفت: “نفس عمیق و اقامت در حال حاضر” در طول این رویداد. من نگه داشته که سرود با من به عنوان به راحتی غرق احساس بودن در اتاق با فقط در مورد هر سیاه و سنگین-hitter وظیفه در این بازی شروع به پاکت من. و به صداقت آن نبود حتی. من تا به حال شده است در اتاق های بزرگ قبل از. جهنم من شده است به اپرا خانه. آن را بیشتر از آن این واقعیت است که این چیزی بود که من تا به حال به طور فعال در خواب (بزرگ) است. و در اینجا من در واقع بیدار و زندگی آن است.

تبلیغات

برای تماس با تجربه “سورئال” خواهد بود که اگر من درک نمی کنند وجود دارد به مراتب بیشتر کلمات در فرهنگ ما. شاید سحر و جادو, افضل هیبت الهام بخش قابل توجهی تحول خیره کننده یا فریبنده خواهد همه آن را بیشتر موثر است. شاید هیچ کلمه وجود دارد را به طور کامل توضیح دهید که چه چیزی می تواند واقعا تنها بود استنباط به یک احساس شخصی. بدون در نظر گرفتن من شده است پردازش این لحظه از زمان و به بهترین شکل ممکن راه من می تواند رله آن را به شما بود که به جای اسب و گله یک دسته از به یاد ماندنی و الهام بخش یک آستر من شنیده ام در طول شب.

“ما روی میز است.” – Lashana لینچ

“وجود دارد هرگز یک سقف.” – Melina Matsoukas

“جهان بهتر است به خاطر من و آمریکایی سیاه زنان است.” – کری واشنگتن

“آنها قهرمانان که من همیشه در انتظار است.” – جانت مسخره, در مورد بازیگران مطرح.

“من می خواهم من را از خواب بیدار و انتخاب خود را دارند.” – Niecy Nash

شب که در نتیجه با یک غرش عملکرد از تلویزیون و با استعداد بریتنی هواردبود پر از خنده و اشک و عشق و زیبایی (داخل و خارج) و پشتیبانی است که به خصوص به موقع در طول یک هفته که در آن ما احساس فراموش شده در این صنعت ما تماس Hollyweird. من به لرزش دست مردم من تحسین چنین به عنوان رئیس الاغ, سرگرمی, وکیل نینا شاوافسانه, Aisha Hindsلب نوار بنیانگذار ملیسا باتلر و بیشتر. به علاوه گلپر راس قدردانی من jumpsuit (زیادی وجود داشت که رفتن در اطراف در همه طرف توسط راه…هیچ کس hypes شما مانند زنان).

تبلیغات

با تشکر از شما جوهر. با تشکر از شما فورد. اما بیشتر از همه با تشکر از شما, زنان سیاه برای ادامه به ترمیم و پر کردن مرا در راه تنها شما می توانید. من شما را دوست دارم.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im