“ما در حال رفتن به حرکت در زندگی ما’: در اینجا آکشی کومار آگاهی پیام برای coronavirus

حدود یک هفته عقب, Akshay Kumar شات برای یک coronavirus آگاهی در Kamalistan استودیو در بمبئی. این ویدئو به کارگردانی پد مرد helmer R Balki و صادر شده توسط وزارت بهداشت و درمان. چند عکس و فیلم از این مجموعه ساخته شده است آن را به اینترنت و آن را فورا تبدیل به یک موضوع بحث برای شهروندان. در حال حاضر در نهایت به تصویری است و به نام “آکشی کومار آگاهی پیام برای coronavirus’.

در این ویدئو Akshay دیده می شود پوشیدن یک نگاه ساده و ترک برای کار در حالی که با پوشیدن ماسک. او متوقف شده است توسط کسی که او را متوقف می کند و می گوید آن را مخاطره آمیز به گام و در میان بحران است. این بازیگر سپس توضیح می دهد که چگونه با پوشیدن یک ماسک یک ضرورت است اما کار متوقف نمی شود در نهایت. او مصرانه از همه لازم است اقدامات احتیاطی در حالی که پله در خارج از خانه. Akshay همچنین می گوید اگر او آلوده مختلفی وجود دارد که اقدامات انجام شده توسط دولت برای ایمنی عمومی است.

ویدیو زیر را بررسی کنید:

قبلا در تعامل با PTI Balki صحبت در مورد این آگهی مبارزات انتخاباتی بیان کرد: “این یک آگهی برای وزارت بهداشت شامل آکشی کومار در مورد از این پست و مستند مسئولیت هر یک از ما. ما نیاز به بازگشت به کار می کنند اما اطمینان از ایمنی ما و کسانی که از دیگران. بنابراین در ما شلیک ما همین بود.”

او افزود: “مانند بازگشت به کار با اجتماعی فاصله, sanitised, هوای آزاد, مجموعه, مواد ضد عفونی کننده صفحه نمایش ماسک. ما استفاده می شود به آن را در چند دقیقه. وجود دارد حداقل خدمه و بسیار سخت پروتکل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>