“ما در حال فروپاشی”: Coronavirus دهنی پزشکان در اسپانیا و ایتالیا

مادرید — زمان پاتریشیا نونز سرفه آغاز شده و او در حال حاضر آشنا با مخوف خشک و نرم صدا عذاب بیمارانی که برای هفته ها شده پر مادرید اورژانس که در آن او کار می کند.

“ما تغذیه می شدند تا از شنیدن آن در بیمارستان, پس از آن فقط یک ماده از زمان قبل از من خواهد قرارداد آن گفت:” نونز یک 32 ساله پرستار که آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید حدود یک هفته پیش.

صحبت کردن از طریق تماس تصویری از خانه نونز گفت: او مشتاق به بهبود می یابند به طوری که او می تواند به تسکین overworked همکاران برخورد با افزایش موج از بیماران و کاهش تعداد سالم پرستاران و پزشکان است.

“بدترین چیز این است که شما نیاز به ماندن در خانه نگران آلوده بستگان در حالی که دانستن که شما در حال از صمیم قلب مورد نیاز در محل کار,” او گفت: آسوشیتد پرس.

Coronavirus است که راه انداختن یک جنگ فرسایشی علیه کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان, اما هیچ جا آن را برنده جنگ بیشتر در حال حاضر در ایتالیا و اسپانیا که در آن تجهیزات حفاظتی و تست شده است به شدت در تامین کوتاه مدت برای هفته ها.

اسپانیا در سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی است که یک منبع غرور ملی و اغلب مورد ستایش قرار داد به عنوان یک دلیل برای آن شهروندان افسانه ای طول عمر, اما شیوع افشای کاستی های آن که برخی از آنها در نتیجه سال ها از کاهش بودجه.

این کشور در بیمارستان ها به شدت تحت وزن از همه گیر: فیلم و عکس از دو بیمارستان در پایتخت اسپانیا نشان داد که بیماران بسیاری از قلاب به مخازن اکسیژن تراکم راهروها و اتاق اورژانس. در 12 de Octubre دانشگاه بیمارستان بیماران دیده می شود می تواند بر روی زمین به عنوان آنها منتظر یک تخت در روزهای اخیر. بیمارستان می گوید: بیماران شده اند جایگزین در جای دیگر.

روز چهارشنبه تعدادی از پرسنل پزشکی آلوده شد و نزدیک به 6,500 در سراسر کشور, مقامات بهداشت و درمان گفت: به نمایندگی از 13.6 درصد از این کشور 47,600 مجموع موارد و حدود 1% از سیستم بهداشت و درمان نیروی کار. حداقل سه مراقبت های بهداشتی کارگران کشته شده اند.

“ما در حال فروپاشی است. ما باید بیشتر کارگران گفت:” لیدیا Perera یک پرستار که با این نسخهها کار با نونز در مادرید بیمارستان de la Paz که از 1000 تخت.

این هفته 11 از بیمارستان 14 طبقه در حال اختصاص داده شده به مراقبت از افراد مبتلا به COVID-19 و هنوز هم وجود دارد اتاق به اندازه کافی: بیماران با کمتر جدی مورد از این بیماری در حال قرار دادن در بیمارستان ورزشگاه و یا در یک چادر بزرگ در خارج.

“اگر شما تا به حال به من گفت سه ماه پیش که من مشغول به کار بود در این شرایط در اسپانیا, من نمی خواهد که به اعتقاد شما” Perera افزود که کارکنان در لاپاز تنها در حال آزمایش این ویروس در صورتی که علائم. “اگر آنها (به طور منظم تست) آنها ممکن است در نهایت بدون هیچ گونه کارگران است.”

گسترده عفونت در میان کارگران بهداشت منعکس جهانی دشواری های ناشی از گسترش این بیماری همه گیر. اما بیمار سلامت کارگران انجام خسارت دو: اضافه کردن آنها را به تلفن, در حالی که همچنین مانع توانایی برای پاسخ به بحران است. در بالای آن, آنها, بالا بردن شبح بیمارستان تبدیل شدن زمینه پرورش از عفونت است.

اسپانیا تجربه شده است منعکس شده در جاهای دیگر.

سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل این هفته به نام گزارش از تعداد زیادی از عفونت ها در میان کارگران بهداشت و درمان “نگران کننده است.”

“حتی اگر ما همه چیز درست اگر ما را اولویت بندی حفاظت از سلامت کارگران بسیاری از مردم خواهد مرد زیرا سلامت کارگر است که می تواند به نجات جان خود بیمار است” Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت.

در ایتالیا که در آن نزدیک به یک دهم از بیش از 74,000 عفونت در میان کارگران پزشکی پزشکان و پرستاران شده است گدایی که دولت روزانه به ارائه بیشتر ماسک ، دستکش و عینک ایمنی.

“لطفا ما را ترک به تنهایی: کمک ما به شما کمک کند” دکتر Francesca De Gennaro نوشت: در نامه ای سرگشاده, درخواست برای دنده. De Gennaro سر کوچک خصوصی کلینیک پزشکی در سخت ضربه برگامو — که در آن برخی از 90 460 کارگران آزمایش مثبت است.

ایتالیایی رسانه ها گزارش داده اند که حداقل 19 مرگ و میر در میان متخصصان بهداشت و درمان در کشور که منجر جهان در coronavirus مرگ و میر.

وجود دارد هیچ بلافاصله اطلاعات موجود بر عفونت در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده است. نه ایران و نه فرانسه است که افشای این آمار و ارقام.

اما در چین که در آن شیوع آغاز شده و که در آن بیش از 80,000 نفر آلوده شد در سه ماه بیش از 3000 پزشکی کارگران معتقد بودند کاهش یافته است بیمار تا پایان ماه فوریه به گفته دکتر لیانگ Wannian رهبر یک تیم از کارشناسان چینی کار با کسی که به مطالعه شیوع.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

مقامات اسپانیایی بارها و بارها گفت که حفاظت از کارکنان پزشکی مرکزی تلاش خود را برای انجام آنچه شناخته شده به عنوان “مسطح منحنی”: کردن مدت زمان بیش از کدام عفونت رخ می دهد به منظور کاهش بار بر روی بخش های مراقبت ويژه. اما سلامت کارگران می گویند که حتی چیزهای ساده مانند لباس و ماسک ها هنوز هم در تامین کوتاه مدت به عنوان تست.

“در سراسر کشور شما دیدن نمونه هایی از کارگران اختراع همسر مناسب با استفاده از پلاستیک” دکتر گفت: اولگا Mediano, یک متخصص ریه در گوادالاخارا برخی 65 کیلومتر (40 مایل) شرق مادرید.

اتحادیه سرزنش کاهش بودجه در طول دهه است که به دنبال آخرین بحران اقتصادی جهانی برای ترک اسپانیایی بیمارستان بد آماده شده است.

در پاسخ به این انتقادات مقامات قول داده اند که به توزیع صدها نفر از هزاران نفر از ماسک و COVID-19 سریع تست های این هفته است. روز چهارشنبه وزیر بهداشت سالوادور Illa اعلام کرد 432 میلیون یورو خرید چینی پزشکی مواد از جمله 500 میلیون ماسک 5.5 میلیون کیت های آزمایش و 950 هواکش.

مقامات نیز نامیده می شود تا بیش از 50000 کارگران اضافی از جمله فارغ التحصیلان اخیر و بازنشسته پزشکان و پرستاران.

پرسید: در مورد کمبود عرضه از اسپانیا بهداشت اورژانس مرکز هماهنگی اذعان کرد که این کشور تلاش کرده است برای تأمین تجهیزات لازم.

“وجود دارد یک بین المللی مبارزه در حال حاضر برای به دست آوردن مورد نیاز لوازم” فرناندو سیمن گفت.

برای بسیاری از متخصصان بهداشت, ویروس خود را تنها یک بخش از معادله: این کار زیاد محدودیت در تماس فیزیکی با بیماران و استرس از دانستن آنها در حال قرار دادن خود و عزیزان در معرض خطر نیز عوارض عاطفی.

Perera گفت: تماشای بیماران مرگ به تنهایی است “کشتن همه ما در داخل است.”

“از نظر فیزیکی این است که بسیار پیچیده است اما از نظر روانی آن بد است” گفت: نونز از دوره نقاهت ، “اما ما نیاز به مقابله با وقوع و پس از آن ما فکر می کنم بعد از آن چگونه به مقابله با دست کشیدن بر اثر آن برگ در هر یک از ما.”

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.


Sourcing & روش

ویلسون گزارش از بارسلونا ، آسوشیتد پرس نویسندگان آنجلا چارلتون در پاریس, نیکول Winfield و فرانسیس D’Emilio در رم ماریا چنگ در لندن کن Moritsugu در پکن و ناصر کریمی در تهران, ایران کمک به این گزارش.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de