سه روز پس از بنگال فرماندار Jagdeep Dhankhar به آدرس خود را در غرب بنگال مجلس kickstarting بودجه, جلسه او ادعا کرد که او در معرض سانسور. نظرات خود را از رسانه ها گفته بود مجاز به زنده برنامه تلویزیونی فرماندار گفتار.

Dhankhar پرسش های مطرح شده در روز دوشنبه پس از دولت وزیر دارایی Amit میترا بودجه گفتار اجازه داده شد به طور زنده برنامه تلویزیونی که توسط کانال های تلویزیونی.

او در زمان به توییتر و نوشت: “این مهم نتیجه برای رسانه ها است. آیا این قابل قبول بیان ایده ها ؟ آیا عدم تحمل قانون اساسی ، آن است که یک نوع سانسور است ؟ من مطمئن هستم که رسانه ها و عمومی خواهد بود نه فقط سکوت تماشاگران است.”

Dhankhar بیشتر ادعا کرد که چنین اقدامات نقض ماده 176 قانون اساسی هند که این مقررات در تیز انحراف به عمل طبیعی است. “دولت وزیر دارایی دکتر میترا بودجه سخنرانی زنده در حالی که آدرس فرماندار در ماده 176, مناسبت های مهم در تیز انحراف به عمل اجازه داده نمی شد پوشش زنده و رسانه ها نیز دور نگه داشته است. ترک به قضاوت مردم از دولت” نوشت.

زمانی که وزیر Mamata بانرجی سوال شد در فرمانداری سخنان بودن سانسور, او گفت:, “لطفا از بلندگو. آن تصمیم خود را.”

مخالفان MLAs در مجلس مطرح کرده بود سوال در بلندگو تصمیم اجازه می دهد رسانه های داخل خانه به صورت زنده برنامه تلویزیونی فرماندار سخنرانی در 7 فوریه سال 2020 طول آدرس خود را آغاز بودجه جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im