خرید رپورتاژ

آب ممکن است متغیر توزیع شده در سراسر مشتری جو: ناسا – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 19, 2020, 16:42 IST | PTI | بمبئی

مشتری ممکن است بسیار خشک در مقایسه با خورشید مقایسه بر اساس آب مایع اما در حضور اجزاء آن اکسیژن و هیدروژن

NASA logo. Pic/ANI

ناسا آرم. عکس/ANI

آب باعث می شود تا حدود 0.25 درصد از مولکول ها در مشتری جو امتداد آن خط استوا — تقریبا سه برابر خورشید با توجه به مطالعه بر اساس داده ها از nasa’s Juno mission راه اندازی شد در سال 2011.
مطالعه منتشر شده در مجله طبیعت نجوم در روز سه شنبه ارائه اولین یافته ها در گاز غول پیکر فراوانی آب از آژانس فضایی را 1995 گالیله ماموریت.

به گفته محققان از جمله کسانی که از ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در آمریکا مشتری ممکن است بسیار خشک در مقایسه با خورشید مقایسه بر اساس آب مایع اما در حضور اجزاء آن اکسیژن و هیدروژن است.

گفتند مشتری به احتمال زیاد این سیاره برای اولین بار به شکل و این شامل بسیاری از گاز و گرد و غبار که نبود گنجانیده شده به خورشید است. پیشرو نظریه ها در مورد تشکیل آن استراحت در مقدار آب این سیاره خیس تا دانشمندان ناسا توضیح داد, در بیانیه ای. آب فراوانی نیز معانی مهمی برای گاز غول پیکر هواشناسی و ساختار داخلی آنها گفت.

“درست زمانی که ما فکر می کنم ما باید چیزهایی که مشتری به ما یادآوری می کند که چقدر ما هنوز به یاد بگیرند که گفت:” اسکات بولتون جونو اصلی محقق در موسسه تحقیقات جنوب غربی در ایالات متحده است. “جونو تعجب کشف که جو بود و نه حتی مخلوط و زیر ابر تاپ یک پازل است که ما هنوز در تلاش برای کشف کردن. هیچ کس می توانست حدس زده است که آب ممکن است بسیار متغیر در سراسر این سیاره” بولتون گفت.

جونو مایکروویو تشعشع سنج (MWR) روزجهانی مشتری از بالا با استفاده از شش آنتن است که اندازه گیری دمای اتمسفر در چند اعماق همزمان ناسا اشاره کرد, در بیانیه ای. محققان گفت: MWR طول می کشد استفاده از این واقعیت است که آب را جذب می کند برخی از طول موج تابش همان ترفند استفاده اجاق های مایکروویو را به سرعت حرارت مواد غذایی است.

به گفته این دانشمندان با اندازه گیری درجه حرارت استفاده می شود برای محدود مقدار از آب و آمونیاک در فضای عمیق به هر دو مولکول های جذب تشعشع مایکروویو. آنها در ابتدا متمرکز در منطقه استوایی به دلیل جو وجود دارد به نظر می رسد بیشتر به خوبی مخلوط شده و حتی در عمق بیش از سایر مناطق است.

از آن مداری قرار گرفتن این تشعشع سنج قادر به جمع آوری داده ها از راه دور و عمق بیشتری به مشتری جو از گالیله پروب — 150 کیلومتر که در آن فشار می رسد در حدود 480 psi محققان گفتند.

“ما در بر داشت آب در استوا به بیشتر از آنچه گالیله پروب اندازه گیری” گفت: Cheng Li جونو دانشمند در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. “از آنجا که منطقه استوایی بسیار منحصر به فرد است در مشتری ما نیاز به مقایسه این نتایج با چه مقدار آب است که در مناطق دیگر” لی گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im