تماشا کنید: ویدئو نشان آزادسازی COVID-19 اجساد قربانیان در کارناتاکا را Ballari باعث خشم

یک ویدئو ظاهرا نشان سلامت کارگران آزادسازی برخی از بدن COVID-19 قربانیان در یک گور جمعی در Ballari منطقه در کارناتاکا باعث عظیم خشم در رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه.

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط کنگره رهبر DK Shivakumar نشان داد مقامات “inhumanly” آزادسازی بدن در یک گودال بزرگ است.

صحت این ویدیو تایید شد توسط دولت های منطقه که گفت که تمام زمینه تیم های درگیر در این حادثه شده است را منحل کرد.

یک مقام رسمی در منطقه گفت: آنها کشیدند به آن است.

“آن را نگران کننده برای دیدن بدن از COVID بیمارانی که مرده ریخته بودن inhumanly به یک گودال در Ballari. این مدنیت? این بازتابی از چگونگی این دولت به کار گرفته شده در این تاج بحران است. من مصرانه از دولت به اقدام فوری و اطمینان حاصل شود که این اتفاق نمی افتد دوباره” Shivakumar گفت: در صدای جیر جیر خود را همراه با ویدئو.

در این ویدئو کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی دیده می شود آوردن بدن در سیاه ورق از یک وسیله نقلیه پارک شده در نزدیکی و حذف یکی پس از دیگری به داخل گودال بزرگ حفر با کمک یک earthmover.

این ویدئو به زودی رفت ویروسی در رسانه های اجتماعی سیستم عامل با این ادعا که این حادثه در محل Ballari خانه منطقه از دولت و وزیر بهداشت B Sriramulu.

معاون کمیسر Ballari با صدور بیانیه ای گفت که آن را تا به حال انجام یک پرس و جو پس از ظاهر و معلوم شد که این ویدئو متعلق به منطقه و “شامل دفن هشت نفر که گذشت پس از تسلیم شدن به COVID-19.”

با توجه به DC تمام پروتکلها و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد شد و به دنبال آن تیم در طول دفن روند اما “بی احترامی دست زدن به بدن در حالی که کاهش در به زمین توسط کارکنان حوزه” led به تمام زمینه تیم درگیر بودن منحل خواهد شد و جایگزین توسط یک تیم جدید آموزش دیده توسط HOD پزشکی قانونی, VIMS.

دولت های منطقه نیز صادر شده عذرخواهی بی قید و شرط به خانواده مرحوم و به دیگران بودند که صدمه دیده از این حادثه.

در همین حال وزیر BS Yediyurappa نیز نامیده رفتار کارکنان “بسیار غیر انسانی و بسیار دردناک” و خواست کارکنان به آج با احتیاط با بشریت در دست زدن به تشییع جنازه کسانی که تحت تاثیر این بیماری و افزود: “اجازه دهید راه رفتن با انسانیت و درک کنند که وجود دارد این است که هیچ بیشتر دین از بشریت است.”

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de