تماشا کنید: نیروی دریایی ایالات متحده آزمایش سلاح لیزری; شاخه های پایین هواپیماهای بدون سرنشین هوا

نیروی دریایی ایالات متحده را ‘یو اس اس پرتلند’ کشتی تا به حال در مارس 16 آزمایش سلاح لیزری قادر به از بین بردن هوایی دریایی و زمینی تهدید آزادی مطبوعات توسط ناوگان اقیانوس آرام شش روز بعد مطلع اضافه کرد که سلاح های جدید خواهد بود “تعریف جدیدی از جنگ در دریا برای نیروی دریایی است.”

به ‘یو اس اس پرتلند’ است 11th سن آنتونیو-کلاس دوزیست اسکله حمل و نقل کشتی ایالات متحده آمریکا, نیروی دریایی, مه 22 انتشار شفافی. این سلاح لیزری که اخراج شد به طور رسمی به نام “لیزر حالت جامد-تکنولوژی بلوغ سلاح لیزری سیستم پیشرفته (LWSD) MK 2 MOD”

این سلاح لیزری اخراج شد بیش از اقیانوس آرام به پایین آوردن یک وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین برای هدف از تست.

“با انجام پیشرفته در دریا آزمایش در برابر پهپادها و صنایع دستی کوچک, ما به دست آوردن اطلاعات ارزشمند در مورد قابلیت های حالت جامد سیستم سلاح لیزری تظاهرکننده در برابر تهدیدات بالقوه” اظهار داشت USS پورتلند افسر فرمانده کاپیتان Karrey ساندرز در روز جمعه آزادی مطبوعات.

“حالت جامد لیزر سیستم سلاح پیشرفته است که از یک قابلیت منحصر به فرد پورتلند می شود برای تست و کار برای نیروی دریایی در حالی که هموار راه را برای آینده سیستم های سلاح های. با این جدید پیشرفته قابلیت ما در حال تعریف جدیدی از جنگ در دریا نیروی دریایی” کاپیتان Karrey ساندرز را به دولت رفت.

ویدئو منتشر شده توسط ناوگان آمریکا در اقیانوس آرام مستقر در پرل هاربر در هاوایی نشان می دهد که یک پرتو لیزر در حال ظهور از سیستم سلاح روی ناو یو اس اس پرتلند و سپس در ادامه برای نشان دادن یک هواپیمای بدون سرنشین ضربه توسط همان.

طراحی و توسعه توسط نیروی دریایی تحقیق و نورث روپ گرومن لیزر سیستم سلاح پیشرفته (LWSD) بر یو اس اس پرتلند نشان داد “برای اولین بار در سطح سیستم اجرای بالا-کلاس انرژی لیزر حالت جامد”, ناوگان آمریکا در اقیانوس آرام بیانیه اضافه شده است.

کارگردانی-سلاح های انرژی (DEWs) در جمله لیزر شده اند در حال توسعه در ایالات متحده از دهه 1960 است. ‘یو اس اس پرتلند’ در حال حاضر ارتش ایالات متحده برای اولین بار به طور کامل تایید لیزر پلت فرم سلاح های لیزری سیستم (ع) پس از 2019 و LWSD است نسخه قوی تر از سیستم.

Accoring به یک 2018 گزارش موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک گزارش LWSD است که 150 کیلووات لیزری در حالی که این قوانین با استفاده از 30 کیلووات. قوانین بیش از حد می تواند شلیک کردن هواپیماهای کوچک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de