تماشا کنید: این خرس ‘رقص’ است بیش از حد خوب می شود از دست رفته!

خرس شناخته شده برای خود را به اقدامات و حالا تصویری از یک خرس انجام ‘رقص’ رفتن ویروسی در رسانه های اجتماعی. یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط هند خدمات جنگل (IFS) افسر در روز یکشنبه نشان می دهد یک خرس مالش پشت خود را در برابر یک قطب برای رهایی از خارش است.

در 13 ثانیه طولانی کلیپ نشان می دهد خرس انجام همه نوع از حرکت در برابر قطب به برخی از امداد رسانی است که به نظر می رسد مانند آن قطب ،

Sudha رامش یک IFS افسر مشترک با عنوان “هرگز تصور چگونه یک خرس رقص?? این تصویری است که در مورد رقص خود را. معمولا نر خرس مالش پشت خود را بیش از درختان و قطب خود را به ترک و بوی. این رفتار به علامت خاک خود است. اغلب در طول فصل پرورش است. مادران آموزش توله به انجام این کار است”.

سازمان دیده بان ویدیو اینجا…

در حالی که شهروندان تحت تاثیر قرار گرفته بودند و با آن حرکت می کند برخی او را به نام “مایکل جکسون در ساخت’. ‘این است که نوع دیگری از خرس قطبی’ نوشت: یک کاربر.

خوب, به طور جدی, fuzzy خرس acing به عنوان یک قطب رقصنده در مجموع درمان به چشم.

IFS کارمند نیز به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در روز دوشنبه که در آن یک خرس دیده می شود انجام ‘نسخه خود را از یوگا’.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>