تماشا کنید: Shah Rukh Khan تجدید نظر سرخپوستان به وحشت در وضعیت فعلی از coronavirus

Shah Rukh Khan دهکدهای به دنبال کت و شلوار و پست شده یک ویدیو که در آن او پنجه نرم می کند به مردم به وحشت نیست در مورد وضعیت در coronavirus. او توضیح می دهد که بعد از 10-15 روز بسیار مهم برای هند و در نتیجه آنها را به همکاری با دولت برای مبارزه با COVID-19.

Shah Rukh تشکر شده ماهاراشترا دولت و ارسال ویدئو به tweeting “بیایید با هم و مبارزه با این #WarAgainstVirus. @CMOMaharashtra @AUThackeray.”

در این ویدئو او شنیده است و گفت: “من درخواست تجدید نظر به همه مردم برای جلوگیری از اماکن عمومی و برای جلوگیری از رفت و آمد با قطار و اتوبوس اگر نه کاملا ضروری است. بعد از 10-15 روز بسیار بسیار مهم است. برای مبارزه با این بحران دولت و شهروندان را مجبور به قرار داده تا قوی مشترک مبارزه کنند. بنابراین من درخواست تجدید نظر دوباره لطفا وحشت نکنید. لطفا مراقب باشید در مورد اطلاعات غلط. و لطفا دنبال این دستورالعمل ها و دستورالعمل های صادر شده توسط دولت.”

در اینجا این ویدئو:

Rohti شتی Picturez جمع شده بودند بالیوود مشهور به بحث در مورد اقدامات لازم برای جلوگیری از coronavirus. آمیتا باچان Alia Bhatt, Anil Kapoor, Madhuri Dixit-Nene, Ranveer Singh, Shilpa Shetty Kundra, Varun Dhawan, Arjun Kapoor, Ayushmann, Ajay Devgn و آکشی کومار برجسته در این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط CMO ماهاراشترا در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de