تماشا کنید: نیازها jawan در امتداد قطار در حال حرکت به شیر دادن به نوزاد را بدست آورده و ستایش از همه

وزیر پیشین راه آهن Piyush Goyal در روز پنج شنبه مورد تحسین قرار گرفته و اعلام کرد که پاداش نقدی برای راه آهن نیروی حفاظت (RPF) پرسنل که رفت و فراتر از ندای وظیفه به ترتیب شیر برای نوزاد سفر در یک Shramik ،

نیازها پاسبان Inder سینگ یاداو نشان داد یک نمونه حس وظیفه که او پشت یک قطار به تحویل شیر برای کودک Goyal گفت: در یک صدای جیر جیر.

من اعلام کرده اند یک جایزه نقدی به افتخار خوب سامری وزیر اضافه شده در توییت همراه با تصویری از Yadav در حال اجرا در پشت قطار.

با توجه به راه آهن مقامات بلگایوم-گوراکپور Shramik ویژه قطار وارد در بوپال ایستگاه در ساعت 8.45 در مه 31. در حالی که ساخت دور بر روی پلت فرم Yadav متوجه یک خانم مسافر تماس با او و درخواست از او به ترتیب شیر به او 4 ماه کودک قدیمی.

او همچنین گفت که او تا به حال شده است در تلاش برای از شیر بلگایوم اما می تواند آن را دریافت نمی کند چرا که کودک به طور مداوم گریه.

در این jawan با عجله خارج از ایستگاه و خرید یک شیر بسته. اما زمانی که او وارد پلت فرم او متوجه شده است که این قطار در حال حاضر ترک و چیدن سرعت.

بدون هدر رفتن زمان اعلام نیازها jawan زد پشت قطار با تفنگ خود را در یک دست و بسته شیر در دیگری و موفق به دست شیر بسته به مادر است.

او در طول اجرای قطار نیز گرفتار در دوربین های مدار بسته بر روی پلت فرم.

در این ویدئو توییتی توسط Goyal, مسافر شناسایی شده به عنوان صفیه هاشمی تشکر فراوان از نیازها کارکنان برای کمک به موقع.

با توجه به راه آهن مقامات وزارت, 33 سال Yadav پیوست نیازها در سال 2009 و در حال حاضر ارسال شده در بوپال نیازها پست.

راه آهن که به حالت تعلیق قطار مسافری خدمات از مارس 25 با توجه به کروناویروس-اجرا مستند شده است عامل Shramik قطار ویژه پس از مارس 1 برای حمل و نقل کارگران مهاجر سرگردان در سراسر کشور است.

راه آهن هند است operationalised 4197 “Shramik ویژه” قطار تا ژوئن 3 برای حمل و نقل بیش از 58 بوردو مسافران به خانه متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de