تماشا کنید: Rep. Ayanna Pressley ارائه محرک سخنرانی در دفاع از حقوق باروری به عنوان Roe v. Wade چهره خود را بزرگترین چالش و در عین حال


Illustration for article titled Watch: Rep. Ayanna Pressley Delivers Rousing Speech in Defense of Reproductive Rights as iRoe v. Wade/i Faces Its Biggest Challenge Yet

عکس: اندرو بیلبائو (AP تصاویر)

ایستاده در خارج از دیوان عالی کشور صبح روز دوشنبه ماساچوست کنگره Ayanna Pressley جلب توجه به لباس یک آستین چرم, لباس: “من نمی دانم اگر خانواده می توانید ببینید اما من با تاب من ‘مقاومت چرم,’ کیک خامه ای کنایه آمیز در مقابل جمع معترضان. “من برای نبرد چرا که ما هنوز در یک.”

این تجمع به پایان رسیده بود همزمان با شفاهی در ژوئن خدمات پزشکی, LLC v. Russo مورد به طور گسترده ای به عنوان جدی ترین چالش برای سقط جنین را به دیوان عالی کشور شنیده است در دهه.

تبلیغات

Pressley, Cمو از خانه وظیفه نیروی سقط جنین در حقوق و دسترسی ملحق شد توسط اعضای Pro-انتخاب حزبی و دموکراتیک زنان حزبی به عنوان شرکت کنندگان در تقبیح رو به رشد تجاوز در حق زن را انتخاب کنید.

“وجود دارد هیچ مشکلی با صالح خشم. و من عصبانی هستم و ما خشمگین هستند به دلیل این است که ظالمانه” Pressley گفت: به سلامتی.

“هنگامی که بدن زنان بیشتر تنظیم شده از اسلحه این ظالمانه است. هنگامی که زنان به مراکز بهداشتی درمانی در حال بستن درهای خود را به عنوان هزینه های بهداشت و درمان موشک وار رفتن و کنترل تولد باقی مانده از رسیدن به این ظالمانه” مترقی کنگره ادامه داد. “ما یک سیاه مرگ و میر مادران بحران که در آن زنان چهار برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از زنان سفید پوست—این ظالمانه است.”

Pressley نیز به نام دیوان عالی کشور کلارنس توماس و برت Kavanaugh که شامل یک محافظه کار اکثریت است که انتظار می رود به نفع حکومت محدود کردن دسترسی به سقط جنین.

تبلیغات

“ما دو اتهام شکارچیان جنسی در نیمکت با بالاترین دادگاه در زمین با قدرت برای ما تعیین باروری آزادی” او گفت:. “من هنوز هم معتقدم آنیتا هیل. و من هنوز هم معتقدم دکتر کریستین Blasey-فورد است.”

لوئیزیانا در حال مبارزه برای دفاع از آن سخت گیرانه قانون سقط جنین که نیاز به سقط جنین پزشکان برای حفظ اعتراف امتیازات در یک بیمارستان در عرض 30 مایل از درمانگاه که در آن پزشک را فراهم می کند سقط جنین مراقبت. اگر قانون می رود به اثر آن را خواهد دید دو نفر از سه کلینیک سقط جنین در ایالت لوئیزیانا به طور موثر ترک یک میلیون زن در سن باروری بدون یک سقط جنین ارائه دهنده.

تبلیغات

به عنوان Vox نوشت: اوایل امروز لوئیزیانا باقی مانده است به احتمال زیاد پیروز در این مورد با توجه به محافظه کار اکثریت در دادگاه است. اما لوئیزیانا وکیل عمومی الیزابت Murrill را دفاع از قانون بود ضعیف و لیبرال قضات بسیار موفق در افشای نقص در او استدلال که مطرح شده آن چشم انداز است که قاضی جان رابرتز ممکن است طرف با دادگاه جناح چپ (Roberts طرفه با آنها در سال 2016 کل سلامت زن v. Hellerstedt تصمیم که زده یک قانون تگزاس “تقریبا یکسان به یک موضوع در ژوئن پزشکی,” Vox می نویسد).

Pressley به پایان رسید سخنرانی او با اصرار tاو از شرکت کنندگان به کانال خشم و انزجار خود را به رای گیری قدرت—“قدرت به اخراج مستاجر از این کاخ سفید.”

تبلیغات

شما می توانید به تماشای کل گفتار زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>